@odislaw: Perez płaci Perez wymaga, tak samo jak w ostatnim El Clasico na Bernabeu gdzie piłka przeszła bramkę całym obwodem a sędzia nie uznał. To jest niesamowite że w jednej z najlepszych lig piłkarskich na świecie wyniki ustawia jakiś stary dziad z demencją, czekam z niecierpliwością na dzień w którym go zamkną
  • Odpowiedz
Można wyśmiewać delfina za umiejętności piłkarskie, ale za pomaganie mieszkańcom Valencii szacun. Zwłaszcza że nie robił tego pod publiczkę, bo nikt by o tym nie wiedział gdyby nie ludzie którzy robili sobie z nim foty i je wstawiali
#fcbarcelona #mecz
J.....y - Można wyśmiewać delfina za umiejętności piłkarskie, ale za pomaganie mieszk...

źródło: 1000022042

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ObslugaRadomskiegoLotniska: Jest mi obojętne czy na ławce siedzi Polak, Czech czy Niemiec - ważne dla mnie jest że na ławce siedzi 5x lepszy bramkarz, a grający w pierwszej jedenastce generalnie wpuszcza praktycznie wszystko co leci w światło bramki (gdzie często ratowały go spalone). Jak dobrze wiesz będąc kibicem realu takie kluby potrzebują bramkarza który będzie dawał coś ekstra tak jak kurtuła wielokrotnie ratował real, a Penia nie daje nic ekstra.
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: a mi się wydaje, że Barcelona jest pod tym względem dość unikalna i Flickowi bardzo zależy na tym, żeby bramkarz wychodził wysoko. Pena jest w trakcie tych wyjść strasznie elektryczny, wali po autach, ale nie kończy się to bramkami dla rywali, więc trener jest zadowolony. Może Flick po prostu nie widzi Szczęsnego w takiej grze? Wiadomo, że patrząc na umiejętności czysto bramkarskie Wojtek jest lepszy, tu nie ma w
  • Odpowiedz
Między bogiem a prawdą to powinni uznać Lewemu tego prawidłowo zdobytego gola, ale żeby wynik był zgodny z przebiegiem spotkania to Oyarzabal powinien wykorzystać swoją setkę. Tym sposobem mamy uczciwe 2:1 boże dla Sociedad. #mecz #fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tasde Co ty p--------z o jakiejś murarce Sociedad jak oni mogli tam z 5 bramek wcisnąć i by nikt się specjalnie nie zdziwił, a Barca nie oddala celnego strzału xD
  • Odpowiedz
@angelofdeath007 Nie widziałem płaczu jak anulowali bramkę Mbappe po centymetrowym spalonym w klasyku, za to widzę wszędzie placz jak anulowali bramkę po centymetrowym spalonym Bobka.

Poza tym, z PSG odpadacie po błędach sedziow, Real wygrywa LM i LaLige dzieki sędziom. W tym sezonie jedyne porazki macie przez sędziów

Wy to gdyby nie ci sędziowie to byście chyba byli jak Miami Heat z Jordanem i Pippenem.

Daj sobie spokój, otrzyj łzy i
  • Odpowiedz
Padaka zupełna dzisiaj, piłkarze wyglądali jakby na mecz wyszli po przebiegnięciu maratonu, na plus jedynie Inigo. Aż się najlepszy okres Xaviniety przypomniał jak rok temu nas Sociedad tłamsiła tak samo. Na temat VARu szkoda cokolwiek mówić, cymbał widział to co chciał widzieć, a do tego powtórkę pokazali po 8 minutach, chyba grafik musiał szybciutko przerobić jak należy XD Na żadnej klatce z powtórki obrońca nie miał tak ułożonej stopy, no ale cóż,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego oni za wszelką cenę chcą wejść z tą piłką do bramki jak tam w polu karnym całe Sociedad stoi, brakuje jakieś rakiety z dystansu może by co weszło
#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach