Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2

konto usunięte via Wykop
- 2
@odislaw: Perez płaci Perez wymaga, tak samo jak w ostatnim El Clasico na Bernabeu gdzie piłka przeszła bramkę całym obwodem a sędzia nie uznał. To jest niesamowite że w jednej z najlepszych lig piłkarskich na świecie wyniki ustawia jakiś stary dziad z demencją, czekam z niecierpliwością na dzień w którym go zamkną
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Można wyśmiewać delfina za umiejętności piłkarskie, ale za pomaganie mieszkańcom Valencii szacun. Zwłaszcza że nie robił tego pod publiczkę, bo nikt by o tym nie wiedział gdyby nie ludzie którzy robili sobie z nim foty i je wstawiali
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
źródło: 1000022042
Pobierz- 71
#fcbarcelona #mecz Ostateczne zdjecie ktore rozwiewa wszelkie wątpliwości, ze w------i Barcelone
źródło: obraz
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Jest mi obojętne czy na ławce siedzi Polak, Czech czy Niemiec - ważne dla mnie jest że na ławce siedzi 5x lepszy bramkarz, a grający w pierwszej jedenastce generalnie wpuszcza praktycznie wszystko co leci w światło bramki (gdzie często ratowały go spalone). Jak dobrze wiesz będąc kibicem realu takie kluby potrzebują bramkarza który będzie dawał coś ekstra tak jak kurtuła wielokrotnie ratował real, a Penia nie daje nic ekstra.
@angelofdeath007: a mi się wydaje, że Barcelona jest pod tym względem dość unikalna i Flickowi bardzo zależy na tym, żeby bramkarz wychodził wysoko. Pena jest w trakcie tych wyjść strasznie elektryczny, wali po autach, ale nie kończy się to bramkami dla rywali, więc trener jest zadowolony. Może Flick po prostu nie widzi Szczęsnego w takiej grze? Wiadomo, że patrząc na umiejętności czysto bramkarskie Wojtek jest lepszy, tu nie ma w
- 309
źródło: 1000021993
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 8
@JohnnyPomielony: Ale śmieszek, jakby sytuacja była odwrotna i im takiego gola uznali też by się zesrał. Był spalony, był. Gol prawidłowo nieuznany.
- 263
@Jajozjadakure: Taaa był chyba według dziadka Pereza i reszty vadrydziarzy, przestań się kompromitowac
Co tam się stało? Potężny blitzkrieg powstrzymany przez Sociedad? 1 celny strzał? xd #mecz #fcbarcelona
@eugeniusz_geniusz: sędzia p-----ł buty przy varze i nie uznał poprawnego gola farcelony a potem już sraka xD
Między bogiem a prawdą to powinni uznać Lewemu tego prawidłowo zdobytego gola, ale żeby wynik był zgodny z przebiegiem spotkania to Oyarzabal powinien wykorzystać swoją setkę. Tym sposobem mamy uczciwe 2:1 boże dla Sociedad. #mecz #fcbarcelona
Nawet jeśli dzisiaj Barcelona przegrała to wygrała bo się okazało który spośród Reali jest najlepszym Realem w Hiszpanii #mecz #fcbarcelona #realsociedad #realmadryt
@Banderoza który?
źródło: temp_file4424828524937482556
Pobierz- 3
OPTA: #fcbarcelona kończy mecz #laliga bez strzału celnego po raz pierwszy od 10 sezonów.
Szkoda, że Robert akurat przed kadrą nie trafia.
#mecz
Szkoda, że Robert akurat przed kadrą nie trafia.
#mecz
źródło: temp_file908063709202162937
Pobierz- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Abstrahując od grania Barcy ale druga porażka i drugi ogromny w tym udział sędziów. Dzisiaj spalony widmo, z Osasuną dwie bramki których nie powinno być bo faul i spalony.
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
@angelofdeath007: Wraca karma za te wszystkie lata drukowania pod barcwelonę.
@angelofdeath007 Nie widziałem płaczu jak anulowali bramkę Mbappe po centymetrowym spalonym w klasyku, za to widzę wszędzie placz jak anulowali bramkę po centymetrowym spalonym Bobka.
Poza tym, z PSG odpadacie po błędach sedziow, Real wygrywa LM i LaLige dzieki sędziom. W tym sezonie jedyne porazki macie przez sędziów
Wy to gdyby nie ci sędziowie to byście chyba byli jak Miami Heat z Jordanem i Pippenem.
Daj sobie spokój, otrzyj łzy i
Poza tym, z PSG odpadacie po błędach sedziow, Real wygrywa LM i LaLige dzieki sędziom. W tym sezonie jedyne porazki macie przez sędziów
Wy to gdyby nie ci sędziowie to byście chyba byli jak Miami Heat z Jordanem i Pippenem.
Daj sobie spokój, otrzyj łzy i
Padaka zupełna dzisiaj, piłkarze wyglądali jakby na mecz wyszli po przebiegnięciu maratonu, na plus jedynie Inigo. Aż się najlepszy okres Xaviniety przypomniał jak rok temu nas Sociedad tłamsiła tak samo. Na temat VARu szkoda cokolwiek mówić, cymbał widział to co chciał widzieć, a do tego powtórkę pokazali po 8 minutach, chyba grafik musiał szybciutko przerobić jak należy XD Na żadnej klatce z powtórki obrońca nie miał tak ułożonej stopy, no ale cóż,
@SmadnyMnich jeszcze tylko powiedz nam wszystkim, kto miałby zapłacić i wniosek do Choroszczy napisze się sam
- 3
@red7000 jeśli nie wyczułes ironii, to możesz wysłać rachunek swojej starej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: Screenshot_131
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JohnnyPomielony: Dopisalbym do tego Raphinie i Olmo
- 1
@GrzegorzG2000: No dobra to zwracam honor, nie wiedziałem xD tym bardziej mnie zdziwili że nie siedli kondycyjnie
źródło: EK6QV-2X0AAAqQS
Pobierzpastuchy z sociedad grali jak o życie ale jak przyjedzie Real to się wyłożą jak małe szmaty, klasyka tematu
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
konto usunięte via Wykop
- 2
@Rzewliwy_wykolejeniec: Perez płaci Perez wymaga, i tak to leci w tej La Lidze
@JohnnyPomielony: Cholo simeone posmarował masłem
- 12
źródło: Zrzut ekranu (1099)
Pobierz@Kriten33: Zdjęcie pod tytułem "Ja p------e jeszcze 20 lat ciągnięcia ich na plecach"
@kamil-talaga-18: Albo klasycznie: "Zostawić ich na chwilę samych"...
Dlaczego oni za wszelką cenę chcą wejść z tą piłką do bramki jak tam w polu karnym całe Sociedad stoi, brakuje jakieś rakiety z dystansu może by co weszło
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
@JohnnyPomielony: Pedri chyba najbardziej irytujący pod tym względem dzisiaj
- 3
@Kriten33: Taaa, Olmo też powinien spróbować bo ma okazję i dobrze ułożoną nóżkę
- 2
@Kriten33: po piątej asyście Ferrana gdyby nie to, że jest Torresem xD























#fcbarcelona #mecz
źródło: 1000022049
Pobierzźródło: 1000022048
Pobierz