Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@tumialemdaclogin: Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych. Czemu tam? Bo jest na ulicy Gło...gowej.
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutny_kojot: laska @lukasz-glowacki na pstrym koniu jeździ
- 5
- 14
Jest noc a ja nie mogę spać..... Ciągle wracam do wczoraj..... do tych słów
Gokkun Gokkun.....
Tak. Zrozumiałem to. Widzę jasno.
Gokkun
Gokkun Gokkun.....
Tak. Zrozumiałem to. Widzę jasno.
Gokkun
źródło: comment_1603234766sDWpnniiyFyz0yJCGjRIij.jpg
Pobierz@kvvach: Dobre piguły XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 58
@Bekon2000: przez jakość zdjęcia prawie nie widać że kartonowy xd
@Bekon2000: @Koosalagoopagoop: Przez jakość jakby wyraz twarzy Roberta też taki bardziej przerażony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bekon2000: nie wróci, nie oszukujmy się
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 16
- 10
@uhu8: Jenson Lever, Alain Krzyw, Charles Tesco
@Koosalagoopagoop: Alain Prost Alain Krzyw
źródło: comment_1603229929WRPCL70yWv3oky7DnVs8Op.jpg
Pobierz- 7
- 10
#f1spam przeżywa zasłużony renesans. Z tej okazji odnalazłem pierwszy wpis
https://www.wykop.pl/wpis/7974212/f1-f1spam-caterham-z-lekko-zmienionym-dziobkiem/
( ͡° ʖ̯
https://www.wykop.pl/wpis/7974212/f1-f1spam-caterham-z-lekko-zmienionym-dziobkiem/
( ͡° ʖ̯
@Raa_V: i ten plus od Cronoxa
@milosz1204: nie, to legenda wykopu ale inna. Typ zrobił jakiegoś skrypta do plusowania, obserwowania i wykopywania praktycznie wszystkiego. Wysypał parę razy całą stronę przez swoją zabawę, obecnie odsiaduje wielomiesięcznego bana za skrypt.
źródło: comment_1603227533tiY5evhRtMaKPrO0zEFJXS.jpg
Pobierz@Morenk4: Jak bedzie trzeba to i nogą bedzie kierowal i tak da rade
@KemezrpAkwils: robert prowadził i miał bezpieczna przewage ale niemiecka mafia (jechal bmw to nie przypadek) znowu cos majstrowala i cylinder padl jak poczas 1 wyscigu w zolder
- 3
@Morenk4: i teraz musi zrobic powrut zeby znowu byc nr 1 na czarnej liscie
@KemezrpAkwils: NFS most wanted i rok 2005, gdzie po szkole jadło się top chipsy z biedronki, zapijać cola i grało do wieczora. #gimbynieznajo
konto usunięte via iOS
- 0
dobry wieczór #f1spam
- 10
Z różnych stron można usłyszeć spekulacje jakoby przyszły sezon miał się odbyć bez udziału Georga Russella. A co jeśli to plan Williamsa na huczne pożegnanie z Formułą 1 i faktycznie odpalą protokół Senna 2.0? Troszeczkę się martwię o sympatycznego Gekona, zwłaszcza że zbliża się Imola.
#f1 #f1spam #urojeniapowrutoidalne
#f1 #f1spam #urojeniapowrutoidalne
źródło: comment_1603218242A5ht9doHFmOC1uEaclv29T.jpg
Pobierz@Bobert_Haubica: Haubica idź spać xD
@Bobert_Haubica: Senna 2.0 Imola Williams to nie wygląda dobrze
Do kogo można mieć pretensję o ostatni #lukaszglowackicontent? Odpowiedź jest prosta - do moderacji. Grupa specjalna zbanowała @mama_lukasz-glowacki była to ostatnia osoba która mogła chłopaków utemperować. Teraz kiedy jej tu nie ma oni popadli w alko i starają się ją zastąpić innymi różowymi z tagu. Niestety ale nie ma już powrotuw są gokuny, a sam Robert zaczął bardziej przypominać Pietrka Kogucika.
#f1spam
#f1
#f1spam
#f1
źródło: comment_1603216259UYzeubTIE8oMBqmxC96HQK.jpg
Pobierz@Gentleman_Adrian: to ma sens





















#f1
źródło: comment_1603263248UUpMazeybjqytwZzAwE1g1.jpg
Pobierz