Było naprawdę świetnie. Ja tam jestem dumny. To Euro pokazuje, że wiele jeszcze przed nami. Wreszcie mamy drużynę i wreszcie gramy w piłkę. Osiągnęliśmy więcej niż wszyscy sądzili i za to należą się chłopakom ogromne brawa. Wszystkim bez wyjątku.
#mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakby ktos smial powiedziec zle slowo na Kube niech spali sie w piekle... jestem dumny z naszej druzyny. jestesmy mloda reprezentacja i sukcesy przed nami. jestem dumny po tym turnieju... Polska! badzmy dumni jako narod! #euro2016 #mecz #polska #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie plusujmy Kubę Błaszczykowskiego, który co by nie mówić był najlepszym piłkarzem naszej reprezentacji na ME!

#mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieje ze milik bie dostanie powolania na kolejne turnieje. Totalna porazka to co gral. Peszko by wykorzystal przynajmniej połowę tego co on z----l.
#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
To nie był mecz Kuby. Dzisiaj jakoś tak nie było go widać. Oczywiście zero pretensji do niego. Karne to loteria. Dziękuję reprezentacji. #euro2016
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro2016
No cóż było miło i się skończyło. Podsumowując to chyba był najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników, dużo akcji ciekawie wyprowadzonych, kontrataków, ogólnie bardzo dynamicznie. A rzuty karne... cóż trochę loteria. Każdy trafił w światło bramki a bramkarz po prostu znalazł się w odpowiednim miejscu. Trzeba się cieszyć z postępów. Nasza drużyna to już nie ta sama co na euro2012. Na pewno sporo przesuniemy się w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro2016

A może to dobrze...? Służby USA i innych krajów ostrzegali przed zamachami na euro, teraz będą półfinały i finały, więc może w ten sposób, mimowolnie uchronili siebie i naszych kibiców przed tragedią... Oby jednak te ostrzeżenia okazały się nietrafione i nic się nie stało.

Co do meczu, to oczywiście szkoda jak cholera... Ale szacun dla chłopaków, bo tyle co osiągnęli jest wielkie! Top 8 w europie!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kocham was wszystkich, polska drużyno. Dziękuję za niezapomniane emocje i wierzę, że za cztery lata Biały Orzeł w końcu stanie na szczycie europejskiej wspólnoty piłkarskiej! Polska! Polska! Polska! #mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach