moje spostrzezenia po meczu: 1. pierwsza polowa wygladala z naszej strony jak gra 5 ligi rumunskiej, druga jak premier league 2. cristiano ronaldo jest nic nie warty
Było naprawdę świetnie. Ja tam jestem dumny. To Euro pokazuje, że wiele jeszcze przed nami. Wreszcie mamy drużynę i wreszcie gramy w piłkę. Osiągnęliśmy więcej niż wszyscy sądzili i za to należą się chłopakom ogromne brawa. Wszystkim bez wyjątku. #mecz #euro2016
jakby ktos smial powiedziec zle slowo na Kube niech spali sie w piekle... jestem dumny z naszej druzyny. jestesmy mloda reprezentacja i sukcesy przed nami. jestem dumny po tym turnieju... Polska! badzmy dumni jako narod! #euro2016 #mecz #polska #pilkanozna
@Michi92: Błaszczykowski to ciota tak samo i Fabiański :), powinni p-------ć już w meczu z Niemcami, ale jechali na farcie, i fart się właśnie skończył
Mam nadzieje ze milik bie dostanie powolania na kolejne turnieje. Totalna porazka to co gral. Peszko by wykorzystal przynajmniej połowę tego co on z----l. #mecz #euro2016
#mecz #euro2016 No cóż było miło i się skończyło. Podsumowując to chyba był najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników, dużo akcji ciekawie wyprowadzonych, kontrataków, ogólnie bardzo dynamicznie. A rzuty karne... cóż trochę loteria. Każdy trafił w światło bramki a bramkarz po prostu znalazł się w odpowiednim miejscu. Trzeba się cieszyć z postępów. Nasza drużyna to już nie ta sama co na euro2012. Na pewno sporo przesuniemy się w
A może to dobrze...? Służby USA i innych krajów ostrzegali przed zamachami na euro, teraz będą półfinały i finały, więc może w ten sposób, mimowolnie uchronili siebie i naszych kibiców przed tragedią... Oby jednak te ostrzeżenia okazały się nietrafione i nic się nie stało.
Co do meczu, to oczywiście szkoda jak cholera... Ale szacun dla chłopaków, bo tyle co osiągnęli jest wielkie! Top 8 w europie!
Kocham was wszystkich, polska drużyno. Dziękuję za niezapomniane emocje i wierzę, że za cztery lata Biały Orzeł w końcu stanie na szczycie europejskiej wspólnoty piłkarskiej! Polska! Polska! Polska! #mecz #euro2016
1. pierwsza polowa wygladala z naszej strony jak gra 5 ligi rumunskiej, druga jak premier league
2. cristiano ronaldo jest nic nie warty
#mecz #pilkanozna #euro2016