jutro idę do #empik.u celem zapisania się na kurs niemieckiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

noszkurde, #empik kilka dni temu napisał mi, że przesyłka jest opóźniona do marca, a teraz dostaję mejla, że jednak już czeka na mnie ;/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach