@Adaslaw: nie radzę bo nie mogę zapewnić co do efektu ale miałem na białej plastikowej ramie okiennej przylepioną przyssawkę silikonową na której były zaczepione rolety. Po zdjęciu został na niej okrągły, żółtawy ślad. Namoczyłem ręcznik kuchenny w zwykłym wybielaczu do tkanin, przyłożyłem na kilka dni i żółtego śladu nie było. Wszystko przeszło na ręcznik. Od roku to miejsce na ramie się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
Wychodki, pomóżcie mi w wyborze deski.
Jakie macie? Które sobie chwalicie? Jak długo użytkujecie?
Zastanawiam się nad drewnianą, ale nie wiem czy mechanizm długo wytrzyma i warto przepłacać.

#deska #deskasedesowa #sedes #lazienka #kiblowanie

Opcja
artur-tyminski - Wychodki, pomóżcie mi w wyborze deski.
Jakie macie? Które sobie chw...

źródło: comment_1615208358tMxoQWqMhLG4TwmENKFL3T.jpg

Pobierz

Która decha?

  • Opcja 1 plastik 56.0% (14)
  • Opcja 2 durocoś 16.0% (4)
  • Opcja 3 drewno 24.0% (6)
  • Opcja 4 plastik zwykly szybkospada 4.0% (1)
  • Inne 0% (0)

Oddanych głosów: 25

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur-tyminski:
1 - co tu dużo mówić klasyka gatunku, najprostsza w utrzymaniu czystości
2 - tandeta, deski bardzo niesmaczne w odbiorze wizualnym, po czasie nadruk na pewno się zetrze
3 - uwielbiam drewno, miałem okazję siedzieć na drewnianej i jako, że uwielbiam drewno to walory estetyczne są niezwykle wysokie, nie ma to jak jednoczyć się z naturą w intymnej sytuacji

wybrałbym 3 ale, że jestem leniwy to mam 1 (
  • Odpowiedz