#danielmagical Mamy przełom w konflikcie Raszejsko - Włodarskim. Pierwsze warunki zostały wypełnione przez okupanta wtyczkarza, Kamera i głośniki z powrotem działają. Jest to wielki krok ku pokoju na raszei.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach