Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
Cześć mireczki, nie chciał by ktoś sprzedać mi tanio +-60 kluczy lub skinów po względnie normalnych cenach? Nie interesuje mnie fv i naklejki.
Preferuję płatność przelewem, ewentualnie paypal
#csgolounge
#csgotrade
Preferuję płatność przelewem, ewentualnie paypal
#csgolounge
#csgotrade
@yazir: ja moge sprzedać z reguły robie takie ceny żeby bylo taniej niz allegro, w tym tygodniu sprzedalem falcjona forest ddpat ft za 140zl, jestem otwarty na propozycje to jest moje konto jak chcesz http://steamcommunity.com/profiles/76561198027086897/
- 0
@maciektms: prawilna zielonka, polecam
- 4
Sprawdź czy nie zdarta naklejka i bierz :)
- 0
@xxxjajoxxx: naklejka może dodać 10% jej wartości, ale to zależy, czy znajdziesz kolekcjonera :) problem jest taki, że skin sam w sobie nie jest zbyt fajny, więc cena może nie wzrosnąć za dużo, ale chyba powinieneś wyjść na plus
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@sokytsinolop: xDDDDDD
To pozdrawiam, sprobuj znaleźć kogoś innego. xD
To pozdrawiam, sprobuj znaleźć kogoś innego. xD
- 1
@SteveStifler:Dobry deal ale usuń konto
@SteveStifler: Niestety o takiej wymianie musisz zapomnieć
- 1
@StarszyOgnioMistrz: Ja mając 10€ kupiłem 11 naklejek zaraz po informacji, po czym sprzedałem za ~50€, gdy cena spadła kupiłem za cały hajs je znowu a gdy cena wróciła do 5€, to się pozbyłem części ( ͡€ ͜ʖ ͡€) #januszerynkusteam
- 0
Skupuje klucze do skrzynek CS:GO. Najlepiej shadow/revo/falchion/chroma 1 i 2. Płacę przelewem 7,50 zł za sztukę. Za inne klucze kwota jest niższa. Mogą być duże ilości (np. 50)
#csgo #csgotrade #csgolounge
#csgo #csgotrade #csgolounge
- 1
- 1
Tak się zastanawiam... gościu wystawił na reddita ofertę QS z jakimiś 8 słabymi skinami za 10 kluczy. Źle przeczytałem, wysłałem mu ofertę 8 kluczy, on to zaakceptował. Czy jeżeli bym mu nie oddał tych itemów za te 8 kluczy/nie dorzuciłbym 2 kluczy to mógłbym dostać bana na reddita lub coś takiego?
#csgo #csgotrade
#csgo #csgotrade
- 0
@Rafax011: LOL nie jest
natomiast odrzucenie oferty z twoim b/o już tk
natomiast odrzucenie oferty z twoim b/o już tk
- 0
@psposki: Meh, już mu oddałem to w jakiejś dodatkowej ofercie co mi dał, najwyżej będę stratny na tych wymianach. Gdyby mnie wyzywał to raczej bym mu nie oddał, ale był miły, prosił i raczej mu zależało na tym, więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
Sprzedam:
-Desert Eagle | Hipnoza (FN) z dwoma naklejkami Team EnvyUs Cluj-Napoca 2015
-P90 | Asiimov (FT)
#csgotrade
-Desert Eagle | Hipnoza (FN) z dwoma naklejkami Team EnvyUs Cluj-Napoca 2015
-P90 | Asiimov (FT)
#csgotrade
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Marcinowy: Jasne
- 0
@piekarSOAD: ok
- 1




























#csgo #csgotrade