@Roxi5017: Nie dropią skiny tylko skrzynki (do otworzenia nie potrzebna klucza) i nie opłaca się ich otwierać, znacznie korzystniej jest sprzedać skrzynkę :)
Jako, że już jutro o 9 rano zaczną się pierwsze mecze w #csgo na ESL one w Kolonii. Proponuję powołać do życia jakiś tag, zapewne nie wszyscy będą zadowoleni z wołania własnie tagiem #csgo, tag #csgolounge czy #csgobets raczej będzie dotyczył tylko obstawiania, a przecież przed nami tyle ciekawych meczy, a tag #csgomecz sprawdza się głównie podczas meczy Polaków no i
#csgomecz