Jak się nie umie grać na 4 mapach z 7 to się powinno oddać komuś slot kto poświęciłby te kilkaset godzin na przygotowanie

#csgomecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że już jutro o 9 rano zaczną się pierwsze mecze w #csgo na ESL one w Kolonii. Proponuję powołać do życia jakiś tag, zapewne nie wszyscy będą zadowoleni z wołania własnie tagiem #csgo, tag #csgolounge czy #csgobets raczej będzie dotyczył tylko obstawiania, a przecież przed nami tyle ciekawych meczy, a tag #csgomecz sprawdza się głównie podczas meczy Polaków no i
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgomecz #csgobets

Co Navi o------o to nie wierzę.

Zobaczyłem na jakiej m mapie grają i poleciała wysokiego beta i nawet chwile oglądałem mecz. Ale jak można zdobyć 1 punkt po stronie tt na Mirage ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgomecz ależ dzisiaj Morgen strzela sucharami, ja p------e, czwartą herbatą popijam a dalej sucho.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach