Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
Dobra ide w NiP
#csgolounge
#csgolounge
@Liffek: Jak dla mnie to mecz 50/50 więc nigdy nic nie wiadomo
- 1
Szykuję się powtórka ze wczorajszego NiP V EnvyUS ciągłe pauzy i wyrzucenia jednego gościa. Dobrze że @liffek nie będzie płakał.
#csgolounge
#csgolounge
@zielonyMISZCZ: na warzywa z nipu nie dam
150 w navi
150 w navi
@Liffek: polecialbym na nip ale bot allu xD chyba p----e all ina na navi guardian dobrze pykal
Na kogo postawić ? LGB czy TA ?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
A Ruska nadal nie ma :/
#csgolounge
#csgolounge
- 2
- 2
@Lm_Niebieski: ale to je kroma 1
- 1
@Lm_Niebieski:
Man-O-War to Chroma I i można obstawiać
Man-O-War to Chroma I i można obstawiać
- 2
powiedzcie mi od ilu % eq jest low mid high bet
#csgolounge
#csgolounge
Jak xenexy z infused?
#csgolounge
#csgolounge
@Sebek1232: w obydwu - Mirage
HR czy Fnatic?:D
#csgolounge
#csgolounge
Zna ktos skiny na które najczęsciej się nakleja stickery? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #januszerynkusteam #csgolounge
#csgo #januszerynkusteam #csgolounge
- 1
- 2
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
Rip in pepperonis
- 2
LDLC White vs. LGB? mid na ldlc? #csgolounge #csgobets
Co dzis stawiacie?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
@Igoras: Ja spróbuję się odrobić po wczorajszym
źródło: comment_VSXI3MRhhU6mIE2J3S66pisptd3WNxNC.jpg
Pobierz@Dragoniar: Ło panie, wszedłeś w tak randomowe bety, że się nie dziw. W weekendy zawsze guzik grają. Nie tiltuj.























#csgolounge
Komentarz usunięty przez autora