Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dragoniar: Jak chcesz właśnie coś z tych tanich skinów to ja polecam AK predator, kiedyś miałem chyba MW z 4 ładnymi stickerami, tak że coś tam możesz znaleźć.
  • Odpowiedz
@datadir: Kiedyś betowałem jak debil, teraz ostrożnie buduje swoją armie skinów. Paradoksalnie gdy betowałem jak debil miał m4 basilisk kilka stat traków itd., ale i tak teraz też jest spoko.
  • Odpowiedz
@sweteer: Kolego masz błąd w zdjęciu z redlinem , po co tam jest now's (chyba że opuściłem jakąś lekcje angielskiego).
Moim zdaniem powinno być "How do u like me now" jak już :)
  • Odpowiedz