Wie ktoś dlaczego gdy próbuje obstawić mecz na stronie CS GO Lounge wyskakuje mi okno" Wait a bit for a bet offer..."
Po czym okno znika i mecz nie zostaje obstawiony, a itemki wracają do mnie.

Token wymiany to już 5 razy generowałem i nic z tego.
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak oddsy tak wzrosły dla vp to strach obstawiać. gdy mieli te 30 procent to wygrana byla oczywista ale teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwmaster pobierz sobie addon do przeglądarki który się nazywa Tampermonkey a potem skrypt z reddita (nie pamiętam jak się nazywa ale dasz sobie radę ze znalezieniem)
  • Odpowiedz