via Wypiek
  • 1
@Doberober @Doberober tez na to liczę, ale sequelem lub prequelem nie pogardze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja przechodzilem na NS2 i rownież trzy razy, ale chetnie sprawdzilbym ponownie z tym, ze juz na PS5 moze w jakiejs edycji kompletnej (ale by bylo!)
  • Odpowiedz
Cronos jest genialny.

Wiem, wszystkie mechaniki pochodzą albo z Residenta, albo z Dead Space. Ale to dobre mechaniki, więc gra się przyjemnie. Poza tym to nie miała być rewolucja.

Gra stoi klimatem, muzyką, dźwiękiem. To jest sztos. Połączenie PRL z si-fi jest super.
A jak ktoś lubuje się w klimatach PRLu, albo wychował się na nowej Hucie, albo ogólnie w starym bloku, to poczuje tutaj fajny vibe.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach