#kryptowaluty #chainlink
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
( ͡º ͜ʖ͡º) 4.80 $ - patrz @Amelcio , tak wygląda solidny projekt start z 40 groszy do 4,5 $ jak iota ,spadek tylko do 1,5 $ a teraz już 4.80 $ i jedziemy dalej a nie jakieś plany i obietnice tylko zamiast wykonania
#kryptowaluty #chainlink
#kryptowaluty #chainlink
źródło: comment_15818479897LO0pfcDt4nagbh51QaML4.gif
Pobierz- 1
@pawelczixd: ( ͡º ͜ʖ͡º) jeżeli nie masz pakietu samobójcy w postaci 1000 szt to jesteś nikim , w 2030 przy 10 Bilionach Market capu dla całego rynku według przewidywań CISCO to linkuś bez kozery będzie w top 10 i po 10 000$ sztuka
bo dosłownie każdy tego używa
bo dosłownie każdy tego używa
- 0
@pawelczixd: i powiem wiecej w 2030 praca operataora chainlinkowego noda to będzie dosyć dochodowe zajęcie przy odpowiednio wysokim bagu czainlinków ( ͡º ͜ʖ͡º) i postawionym nodzie ethereum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Dlaczego warto inwestować w shitcoiny ( ͡º ͜ʖ͡º) Procenty mówią same za siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #chainlink
#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #chainlink
źródło: comment_1581689193wApzM8uMK7qCS0Y0zpU3Od.jpg
Pobierz- 2
@sarevok123: LINK 1000$ EOY
@wqdqweff: Dobrze że za marzenia nie karzą xD
@theromanpolan: XD
- 0
@OPcodeRTI: względem btc sufit już przebity , zostało tylko 0.30$ w dolarze jako formalność , mam nadzieje że nikt nie dał się nagonić na zakup tego miesiąc temu przezemnie ( ͡º ͜ʖ͡º) jak było poniżej 2$ , gdy właśnie pykneło 4.3$
Początek mainnetu EEA i integracji z #ethereum. Pierwsze dwa protokoły wymienione przez EEA to #chainlink i #unibright.
Wy nawet nie wiecie jak dobrze mają się rzeczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kryptowaluty #bitcoin
Wy nawet nie wiecie jak dobrze mają się rzeczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kryptowaluty #bitcoin
źródło: comment_1581675694l9Hi2yxOxjJkTEF41leAE4.jpg
Pobierz@UczesanyPedryl: mozna to gdzies szortowac?
Już niedługo 2020
Już niedługo genesis Beacon Chain
Już niedługo 3 z 4 klientów ETH 2.0 będzie gotowe
Już niedługo stakowanie pierwszych 500 000 ETH
Już niedługo DEFI przekorczy 3 000 000 ETH zamknięte w kontraktach
Już niedługo #chainlink a nie #tether będzie nr1 w opłatach za korzystanie z sieci ETH
Już niedługo genesis Beacon Chain
Już niedługo 3 z 4 klientów ETH 2.0 będzie gotowe
Już niedługo stakowanie pierwszych 500 000 ETH
Już niedługo DEFI przekorczy 3 000 000 ETH zamknięte w kontraktach
Już niedługo #chainlink a nie #tether będzie nr1 w opłatach za korzystanie z sieci ETH
źródło: comment_tDe3G2PFl8YOrXYsYQNiPQwDePIsgb5v.jpg
Pobierz- 2
- 0
@theromanpolan: no a co z tym POS?
@theromanpolan: może coś kupię na niebieskiej
źródło: comment_io5msFrFtBUkRtwq7HdfHI7QteHWpcyQ.jpg
Pobierz- 0
- 1
@theromanpolan: kiedyś podobnie był popularny lisk w polsce i wszędzie naganiano na niego, ciekawe czy z chainlinkiem będzie to samo
źródło: comment_1EBP6gziNiNaKZEqSbHQAzVuN9y8n7pJ.jpg
Pobierz- 1
@100x: jest drobna różnica chainlink wykorzystują już inne projekty do dostarczania sobie danych odnośnie cen
źródło: comment_sp1rApn0JAw7v0z08aEtHGalbnXHBKe3.jpg
Pobierz









#ethereum #chainlink