• 1
@3I_i ustawiasz mi home na Chiny, na swoim koncie i swoim telefonie dodajesz kamerę. Potem jak chcesz ją udostępnić na swój drugi telefon to albo logujesz się na region Chiny swoim kontem albo zakładasz drugie (bo tel np żony) i z pierwszego konta ja udostępniasz.
  • Odpowiedz
@cebula_online: główny tel (żony) to Xiaomi i mając konto na Europę udało się jej połączyć z kamerą, co prawda mimo nadania uprawnień apce, nie działa komunikacja głosowa w jedną stronę, ona słyszy, kamera jej głosu już nie daje ale jak ja na swoim telefonie chcę dodąć kamerę to już nie idzie.
Jeżeli ona ma udostępnić mi to muszę mieć konto Xiaomi którego nie mogę założyć, pewnie dlatego że zakładam konto
  • Odpowiedz