Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Lol pierwszy raz widze kolejke do kasy w sklepie online..
#heheszki #humorobrazkowy #worldofwarcraft #blizzard #battlenet
#heheszki #humorobrazkowy #worldofwarcraft #blizzard #battlenet
źródło: comment_t4jm7YE3ZLLRH40ZPa97AYmj1wwGPXjL.jpg
Pobierz- 3
@nickszalinski: Będę to wklejał ludziom zadającym głupie pytania typu "lol, to w Wowa jeszcze ktoś gra?"
Sprzedam za 40zł kod nvidii do aktywacji Destiny 2 na #battlenet
Wedle instrukcji trzeba posiadać kartę z serii 10x0 jednak udało mi się aktywować bez problemu również na 980. Jak coś to mogę za aktywować.
Taniej do dostanie nie będzie przez najbliższy rok - podejrzewam.
Może być PayPal lub mBank.
#gry #destiny #destiny2
Wedle instrukcji trzeba posiadać kartę z serii 10x0 jednak udało mi się aktywować bez problemu również na 980. Jak coś to mogę za aktywować.
Taniej do dostanie nie będzie przez najbliższy rok - podejrzewam.
Może być PayPal lub mBank.
#gry #destiny #destiny2
- 3
Diabełek i jego ekipa znowu przeceniona! Gwoli ścisłości, jakby ktoś jeszcze nie widział! ^^
Diablo III ($9.99)
Diablo III: Reaper of Souls ($9.99)
Diablo III: Battle Chest ($19.99)
Rise of the Necromancer ($9.99)
Kupując przez US battlenet /\
Diablo III ($9.99)
Diablo III: Reaper of Souls ($9.99)
Diablo III: Battle Chest ($19.99)
Rise of the Necromancer ($9.99)
Kupując przez US battlenet /\
- 2
@el009:
Problemy z serwerami uwierzytelniającymi są już badane. Logowanie może być tymczasowo spowolnione lub niemożliwe. Kiedy tylko będzie to możliwe, podamy świeże informacje w sprawie postępów prac naprawczych. Prosimy śledzić nasz kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania najnowszych informacji w tej sprawie.
- 1
Byłby ktoś taki dobry i upnąłby gdziekolwiek instalkę do Battlenet?
Bo mają jakieś p---b*ane błędy i się pobrac nie chce..
#hearthstone #battlenet #wow #overwatch #hots
Bo mają jakieś p---b*ane błędy i się pobrac nie chce..
#hearthstone #battlenet #wow #overwatch #hots
- 2
Ej, wam też nie chcą się ściągać aktualizacje na battlenecie? Diablo 3 i Destiny 2 stoją i nie chcą ruszyć.
#battlenet
#battlenet
@BQP: pewnie mają datacenter w ovh
- 1
Chciałem dzisiaj wykupić abonament za 12,99 euro, chciałem zapłacić kartą, jednak przy każdej próbie abonament nie został dodany. Wszedłem na moje konto bankowe, a tam ,,blokada kartowa" od ,,BLIZZARD ENTERTAINMENT Velizy Villac " i TRZYKROTNIE zabrane 4,25 zł. Nie rozumiem o co chodzi.
#wow #worldofwarcraft #battlenet #blizzard
#wow #worldofwarcraft #battlenet #blizzard
@Jukatso: 4.25zł wygląda jak sprawdzenie karty często w różnych serwisach blokują 1 dolar/euro etc by sprawdzić kartę przy podpinaniu do jakieś usługi po jakimś czasie zwracają tą kwotę
https://blizzard.com/invite/krDBLHlw nowy link do grupy Wykopu na bnecie
#battlenet #blizzard #sc2 #diablo3 #hots #hearthstone #overwatch #wow
#battlenet #blizzard #sc2 #diablo3 #hots #hearthstone #overwatch #wow
@wieesieek: mozna jeszcze raz?
- 2
Jest jakiś kanał społeczności na #battlenet #blizzard wykopu?
Jeśli nie to właśnie utworzyłem i w razie czego będziemy wklepywać kod co jakiś czas (ma termin ważności 30 minut :/)
https://blizzard.com/invite/YanA2UPkb
#starcraft #diablo3 #wow #overwatch #hearthstone #hots #sc2
Jeśli nie to właśnie utworzyłem i w razie czego będziemy wklepywać kod co jakiś czas (ma termin ważności 30 minut :/)
https://blizzard.com/invite/YanA2UPkb
#starcraft #diablo3 #wow #overwatch #hearthstone #hots #sc2
Kurła, zapomniałem odpowiedzi na sekretne pytanie i nie mogę zmienić maila. Co robić? xD
#battlenet
#battlenet
- 2
- 1
@SpasticInk: grałem rok temu ale po resecie mi się odechciało.

@SpasticInk bynajmniej to nie przynajmniej
- 1
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siema mirki z #warcraft . Odkopałem ostatnio swoje konto battle net i chciałem pograć w warcrafta 3 frozen throne ale nie mam klucza do wc3 ;/ Czy jakiś dobry mirek mógłby użyczyć mi swojego klucza ? Nowy cd key kosztuje 10 euro ;/ Mogę w zamian oddać klucze do d2 d2lord ewentualnie moge użyczyć swoje konto battlenet do pogrania w sc2 albo diablo 3 #battlenet #diablo3
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 0
@Matias107: poszło pw. Powinien działać



























Wreszcie! Linki działają dożywotnio, więc ponawiam zapraszanie ludzi do grupy wopokowej :)
#blizzard #battlenet #warcraft3 #wow #sc2 #diablo3 #overwatch #hs #hots #hearthstone