@WesolyMorswin: >Oglądam "The Walking Dead" sezon pierwszy (ze względu na dziewczynę oglądam od nowa), i tak sobie myślimy, czy jeżeli zombie przypadkiem by wlazł na kobietę i doszło by do stosunku to czy kobieta zaszła by w ciążę. Ona mowi że tak a według mnie jest to niemożliwe, w końcu zombie żyje po to żeby jeść a nie żeby no... #zombie
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: Ale też w sumie jakby podejść z innej strony. Zombie wraca do instynktów pierwotnych i zaczyna zachowywać się jak zwierze - zdziczale. A jednym z instynktów jest właśnie rozmnażanie się i chęć zachowania ciągłości gatunku także myślę, że to by się mogło wydarzyć pod warunkiem, że byłoby w tej fazie rozkładu w której jeszcze mogło by cokolwiek zrobić :-)
  • Odpowiedz
W sumie to nie jest tak źle - w Niemczech należy się każdemu w ciężkich warunkach 12 euro dziennie. Nie ma źle w sumie.


Tylko jak ogarnąć całą sytuację? Oto jest pytanie.

#nimcy #bas91content
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To prawda że facet jest większy i silniejszy od kobiety po to że gdyby ona nie chciała to on ją może zgwałcić w ten sposób przedłużyć gatunek, wbrew woli samicy?

#bas91content
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobnie czułem się wtedy jak pierwszy raz poszedłem do prostytutki - dziwne uczucie. Niby depresja, ale tak nie do końca. Dziwne uczucie, chyba powiązane ściśle z połową czerwca - bo wtedy też mnie jakoś tak złapało i puścić nie chciało.

Podobne uczucie miałem też po skończeniu LO. Jedna zaleta - to minie. Czas leczy rany. Tym razem jednak będę potrzebował sporo czasu :<

#oswiadczenie #bas91content
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach