Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ile Pkt zdobędzie Valtteri Bottas w sezonie 2019 ?
- 300+ 9.1% (6)
- 275-299 16.7% (11)
- 250-274 22.7% (15)
- 250- 51.5% (34)
Witam ponownie. już z jedną serią ankiet skończyliśmy , czas na kolejną. Zrobimy tym razem kolejną ankietę dotyczącą kierowców . Tym razem Każdy kierowca będzie brany pod uwagę. Chodzi dokładniej o ilość punktów ile dany kierowca osiągnie w danym sezonie . Żeby mieć obeznanie w sytuacji będę dawał ilość punktów ile dany kierowca zdobył w kilku poprzednich sezonach. Jedziemy
Lewis Hamilton
Mercedes-
2014-384pkt
2015-381pkt
Lewis Hamilton
Mercedes-
2014-384pkt
2015-381pkt
Ile Pkt zdobędzie Lewis Hamilton w sezonie 2019 ?
- 425+ 4.5% (3)
- 400-425 13.6% (9)
- 375-399 33.3% (22)
- 375- 48.5% (32)
@jaxonxst: najmniej od 2014
@kubakabana: jest możliwe ale gdy Bottas nie będzie jeździł jak babcia tylko tak jak w 2017
EDIT: a i jeszcze jak RB utrzyma taką samą formę jak z Renault, bo jak SF i Mercedes będą dzielić między sobą zwycięstwa to będzie miał dużo więcej pkt
EDIT: a i jeszcze jak RB utrzyma taką samą formę jak z Renault, bo jak SF i Mercedes będą dzielić między sobą zwycięstwa to będzie miał dużo więcej pkt
Wszystkie ankiety z cyklu ,,Najlepsze miejsce kierowców w sezonie" dobiegły końca , czas na wielkie PODSUMOWANIE
Jak głosowały mirki z #f1 ? Kogo będzie stać na dobry występ w stylu Gaslyego w Bahrajnie 2018, lub Strolla w Baku 2017 ? Jak oceniane są szanse Roberta Kubicy #kubica ? Przekonajmy się .
PS. PROSZĘ O PLUSY BO TROCHĘ ROBÓTKI BYŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zebroplusy
Od razy
Jak głosowały mirki z #f1 ? Kogo będzie stać na dobry występ w stylu Gaslyego w Bahrajnie 2018, lub Strolla w Baku 2017 ? Jak oceniane są szanse Roberta Kubicy #kubica ? Przekonajmy się .
PS. PROSZĘ O PLUSY BO TROCHĘ ROBÓTKI BYŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zebroplusy
Od razy
- 5
@jaxonxst: Ankiety, ankietami, a wystarczy jedno deszczowe GP, najlepiej na początku w Australii, gdzie bedą debiutanci, nowe bolidy etc. Połowa nie ukonczy, a połowa uzyska najlepsze wyniki w sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Ostatnia ankieta z cyklu. Wiem że wszyscy lubimy i życzymy jak najlepiej Panu Kierowcy jednak mam nadzieje że głosowanie będzie odzwierciedlało realistyczność a nie na zasadzie ,, głosuje na najwyższą Pozycje bo lubię Roberta "
Wieczorem całkowite i długie podsumowanie z procentami i moim skromnym komentarzem. Będzie trochę do czytania
Najlepsze miejsce które zajmie Robert Kubica podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
#ankietyf1 #f1
Wieczorem całkowite i długie podsumowanie z procentami i moim skromnym komentarzem. Będzie trochę do czytania
Najlepsze miejsce które zajmie Robert Kubica podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
#ankietyf1 #f1
Najlepsze miejsce które zajmie Robert Kubica podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
- 5 lub wyżej 36.2% (47)
- 6 10.0% (13)
- 7 23.1% (30)
- 8 16.9% (22)
- 9 lub niżej 13.8% (18)
Najlepsze miejsce które zajmie George Russel podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
- 6 lub wyżej 15.9% (18)
- 7-8 42.5% (48)
- 9-10 32.7% (37)
- Brak punktów w sezonie (11 lub niżej) 8.8% (10)
Od razu przepraszam za spam,nie bijcie , : ale co planuje-
Dziś wieczorem zrobić ankiete z Russelem , jutro rano na miły koniec = z Panem Kierowcą i już w Niedziele wieczór wstawić obszerne i merytoryczne podsumowanie Ankiet z cyklu ,, Najlepsze miejsce w sezonie w wyścigu 2019"
Zobaczymy jak oceniacie szanse stawki F1 w sezonie 2019 na dobry występ, jak ktoś chce jeszcze zagłosować na poprzednie z cyklu -> #ankietyf1
Dziś wieczorem zrobić ankiete z Russelem , jutro rano na miły koniec = z Panem Kierowcą i już w Niedziele wieczór wstawić obszerne i merytoryczne podsumowanie Ankiet z cyklu ,, Najlepsze miejsce w sezonie w wyścigu 2019"
Zobaczymy jak oceniacie szanse stawki F1 w sezonie 2019 na dobry występ, jak ktoś chce jeszcze zagłosować na poprzednie z cyklu -> #ankietyf1
Najlepsze miejsce które zajmie Alex Albon podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
- 6 lub wyżej 0% (0)
- 7-8 18.8% (13)
- 9-10 42.0% (29)
- Bez punktów w sezonie 39.1% (27)
Powoli zmierzamy do wypytania o całą stawke, zostało jeszcze Toro Rosso i Williams. Jak skończę serię ankiet z zapytaniem o najlepsze miejsce to dam całkowite podsumowanie jaka jest opinia społeczna na tagu #f1. Ostatnio zaczynam mieć problem bo pomysłów na ankiety mam naprawdę sporo , a nie chce zalać tagu ankietami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Narazie będe dawał około 2 max 3 ankiety dziennie, oczywiście
Najlepsze miejsce które zajmie Daniił Kvyat podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
- 5 lub wyżej 13.3% (8)
- 6-7 23.3% (14)
- 8-9 41.7% (25)
- 10 lub niżej 21.7% (13)
@jaxonxst: tak z ciekawości zapytam, bo ankiet wrzucasz bardzo dużo - zamierasz później je jakoś podsumować w jednym wpisie przed rozpoczęciem sezonu + zestawić wyniki z tym, co będzie na koniec sezonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@odjatakpawlacz: Szczerze mówiąc nawet o tym nie myślałem , ale widząc liczbę plusów chyba byliby na to zainteresowani więc chętnie zrobie :). Myśle że nie było by sensu podsumowywać wszystkiego co wcześniej robiłem bo tamte ankiety niespecjalnie są powiązane ze sobą. robiłem z ,, natchnienia chwili". Ale na bieżąco moge to nadrobić i np. jak zapytam o wszystkich kierowców to zrobię całkowite podsumowanie. Takie podsumowanie opinii społecznej Tagu ( ͡
Komentarz usunięty przez moderatora
@jaxonxst: Maldonado
Zainicjuje nowy tag #onboardf1. Będę na nim regularnie wrzucał onboardy z #f1 niekoniecznie najlepszych kierowców i bolidów z danego okresu, głownie się będę skupiał na starszych onboardach (starszych czyli nie z obecnej ery silnikowej V6T)
Dlatego zapraszam do obserwowania -> #onboardf1 i zapraszam dzisiaj na okrążenie z Panem Kierowcą na Interlagos w 2006 roku
Dlatego zapraszam do obserwowania -> #onboardf1 i zapraszam dzisiaj na okrążenie z Panem Kierowcą na Interlagos w 2006 roku

Najlepsze miejsce które zajmie Nico Hulkenberg podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
- NARESZCIE PODIUM (3 lub wyżej) 17.8% (23)
- 4 40.3% (52)
- 5 17.8% (23)
- 6 11.6% (15)
- 7 lub niżej 12.4% (16)
konto usunięte via iOS
- 1
@jaxonxst: 7
@jaxonxst: Mam dylemat, bo kibicuję bardzo Renault i życzę samych sukcesów (zwłaszcza z Ricciardo u kierownicy), nie przepadam zaś za Hulkenbergiem :(
Ale dobra - niech raz na jakiś czas sobie te 4. miejsce zdobędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale dobra - niech raz na jakiś czas sobie te 4. miejsce zdobędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz w przerwie między sezonami będę dodawał ankiety w stylu ,,najlepsza pozycja" ,,czy wygra wyścig" czy też rywalizacje między kierowcami / zespołami. Także odliczamy
Najlepsza pozycja była już w wydaniu Raikkonena i Ricciardo. Hamiltona , Leclerca, Vettela czy Verstappena tu nie dam bo po nich się spodziewam zwycięstwa....po Bottasie niekoniecznie zwycięstwa ale 2 miejsce to pewniak to też nie byłoby sensu robić ankiety...Ale Gasly ( ͡° ͜ʖ ͡°)???
Najlepsza pozycja była już w wydaniu Raikkonena i Ricciardo. Hamiltona , Leclerca, Vettela czy Verstappena tu nie dam bo po nich się spodziewam zwycięstwa....po Bottasie niekoniecznie zwycięstwa ale 2 miejsce to pewniak to też nie byłoby sensu robić ankiety...Ale Gasly ( ͡° ͜ʖ ͡°)???
Najwyższe miejsce w wyścigu Pierra Gaslyego w sezonie 2019 ?
- 1 11.2% (10)
- 2 18.0% (16)
- 3 lub niżej 70.8% (63)
- 1
@jaxonxst: Obawiam się, że Gasly stanie się szybko Bottasem Red Bulla. Myślę, że po rywalizacji Ricciardo - Verstappen ten wybór był troche obliczony na wewnętrzny spokój w zespole. Z jednej strony nikt od Gasly'ego nie będzie wymagał dobrych wyników "już", a z drugiej strony jakoś nie wydaje mi się, żeby nawiązał rywalizację z Verstappenem. Jeśli wygra z nim w więcej niż 1-2 wyścigach (mówię o sytuacji, kiedy obaj kończą bez
@jaxonxst: Mieszane uczucia
Niby hehe ale luzak, wyjebongo po całości, ozdoba tej sztywnej imprezy ale z drugiej strony to jednak trochę żenujące( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niby hehe ale luzak, wyjebongo po całości, ozdoba tej sztywnej imprezy ale z drugiej strony to jednak trochę żenujące( ͡° ͜ʖ ͡°)


















Ile Pkt zdobędzie Sebastian Vettel w sezonie 2019 ?
Ferrari
2015-278pkt
2016-212pkt
2017-317pkt
Ile Pkt zdobędzie Sebastian Vettel w sezonie 2019 ?