Dla Mercedesa i w ogóle dla wielkiej trójki powinienem zawyżyć widełki
Ile Pkt zdobędzie Sebastian Vettel w sezonie 2019 ?
Ferrari
2015-278pkt
2016-212pkt
2017-317pkt

Ile Pkt zdobędzie Sebastian Vettel w sezonie 2019 ?

  • 350+ 18.9% (14)
  • 301-350 47.3% (35)
  • 251-300 17.6% (13)
  • 250- 16.2% (12)

Oddanych głosów: 74

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile Pkt zdobędzie Valtteri Bottas w sezonie 2019 ?
Poprzednie sezony:
Mercedes
2017-305pkt
2018-247pkt
#f1 #ankietyf1

Ile Pkt zdobędzie Valtteri Bottas w sezonie 2019 ?

  • 300+ 9.1% (6)
  • 275-299 16.7% (11)
  • 250-274 22.7% (15)
  • 250- 51.5% (34)

Oddanych głosów: 66

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam ponownie. już z jedną serią ankiet skończyliśmy , czas na kolejną. Zrobimy tym razem kolejną ankietę dotyczącą kierowców . Tym razem Każdy kierowca będzie brany pod uwagę. Chodzi dokładniej o ilość punktów ile dany kierowca osiągnie w danym sezonie . Żeby mieć obeznanie w sytuacji będę dawał ilość punktów ile dany kierowca zdobył w kilku poprzednich sezonach. Jedziemy

Lewis Hamilton
Mercedes-
2014-384pkt
2015-381pkt

Ile Pkt zdobędzie Lewis Hamilton w sezonie 2019 ?

  • 425+ 4.5% (3)
  • 400-425 13.6% (9)
  • 375-399 33.3% (22)
  • 375- 48.5% (32)

Oddanych głosów: 66

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubakabana: jest możliwe ale gdy Bottas nie będzie jeździł jak babcia tylko tak jak w 2017
EDIT: a i jeszcze jak RB utrzyma taką samą formę jak z Renault, bo jak SF i Mercedes będą dzielić między sobą zwycięstwa to będzie miał dużo więcej pkt
  • Odpowiedz
Wszystkie ankiety z cyklu ,,Najlepsze miejsce kierowców w sezonie" dobiegły końca , czas na wielkie PODSUMOWANIE
Jak głosowały mirki z #f1 ? Kogo będzie stać na dobry występ w stylu Gaslyego w Bahrajnie 2018, lub Strolla w Baku 2017 ? Jak oceniane są szanse Roberta Kubicy #kubica ? Przekonajmy się .
PS. PROSZĘ O PLUSY BO TROCHĘ ROBÓTKI BYŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zebroplusy

Od razy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Ankiety, ankietami, a wystarczy jedno deszczowe GP, najlepiej na początku w Australii, gdzie bedą debiutanci, nowe bolidy etc. Połowa nie ukonczy, a połowa uzyska najlepsze wyniki w sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ostatnia ankieta z cyklu. Wiem że wszyscy lubimy i życzymy jak najlepiej Panu Kierowcy jednak mam nadzieje że głosowanie będzie odzwierciedlało realistyczność a nie na zasadzie ,, głosuje na najwyższą Pozycje bo lubię Roberta "

Wieczorem całkowite i długie podsumowanie z procentami i moim skromnym komentarzem. Będzie trochę do czytania
Najlepsze miejsce które zajmie Robert Kubica podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
#ankietyf1 #f1

Najlepsze miejsce które zajmie Robert Kubica podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?

  • 5 lub wyżej 36.2% (47)
  • 6 10.0% (13)
  • 7 23.1% (30)
  • 8 16.9% (22)
  • 9 lub niżej 13.8% (18)

Oddanych głosów: 130

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze miejsce które zajmie George Russel podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?
Jutro Pan Kierowca i robimy całkowite podsumowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #ankietyf1

Najlepsze miejsce które zajmie George Russel podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?

  • 6 lub wyżej 15.9% (18)
  • 7-8 42.5% (48)
  • 9-10 32.7% (37)
  • Brak punktów w sezonie (11 lub niżej) 8.8% (10)

Oddanych głosów: 113

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od razu przepraszam za spam,nie bijcie , : ale co planuje-
Dziś wieczorem zrobić ankiete z Russelem , jutro rano na miły koniec = z Panem Kierowcą i już w Niedziele wieczór wstawić obszerne i merytoryczne podsumowanie Ankiet z cyklu ,, Najlepsze miejsce w sezonie w wyścigu 2019"
Zobaczymy jak oceniacie szanse stawki F1 w sezonie 2019 na dobry występ, jak ktoś chce jeszcze zagłosować na poprzednie z cyklu -> #ankietyf1

Najlepsze miejsce które zajmie Alex Albon podczas wyścigu F1 w sezonie 2019?

  • 6 lub wyżej 0% (0)
  • 7-8 18.8% (13)
  • 9-10 42.0% (29)
  • Bez punktów w sezonie 39.1% (27)

Oddanych głosów: 69

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powoli zmierzamy do wypytania o całą stawke, zostało jeszcze Toro Rosso i Williams. Jak skończę serię ankiet z zapytaniem o najlepsze miejsce to dam całkowite podsumowanie jaka jest opinia społeczna na tagu #f1. Ostatnio zaczynam mieć problem bo pomysłów na ankiety mam naprawdę sporo , a nie chce zalać tagu ankietami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Narazie będe dawał około 2 max 3 ankiety dziennie, oczywiście

Najlepsze miejsce które zajmie Daniił Kvyat podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 5 lub wyżej 13.3% (8)
  • 6-7 23.3% (14)
  • 8-9 41.7% (25)
  • 10 lub niżej 21.7% (13)

Oddanych głosów: 60

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze miejsce które zajmie Lando Norris podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#ankietyf1 #f1

Najlepsze miejsce które zajmie Lando Norris podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 6 lub wyżej 8.6% (5)
  • 7-8 34.5% (20)
  • 9-10 37.9% (22)
  • 11 lub niżej , Bez punktów w sezonie 19.0% (11)

Oddanych głosów: 58

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze miejsce które zajmie Carlos Sainz podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#ankietyf1 #f1 #ogorek

Najlepsze miejsce które zajmie Carlos Sainz podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 4 lub wyżej Bom Shakalaka 10.8% (7)
  • 5-6 23.1% (15)
  • 7-8 35.4% (23)
  • 9 lub niżej 30.8% (20)

Oddanych głosów: 65

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze miejsce które zajmie Kevin Magnussen podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#ankietyf1 #f1

Najlepsze miejsce które zajmie Kevin Magnussen podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 4 lub wyżej 9.9% (8)
  • 5-6 35.8% (29)
  • 7-8 32.1% (26)
  • 9 lub niżej 22.2% (18)

Oddanych głosów: 81

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: tak z ciekawości zapytam, bo ankiet wrzucasz bardzo dużo - zamierasz później je jakoś podsumować w jednym wpisie przed rozpoczęciem sezonu + zestawić wyniki z tym, co będzie na koniec sezonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odjatakpawlacz: Szczerze mówiąc nawet o tym nie myślałem , ale widząc liczbę plusów chyba byliby na to zainteresowani więc chętnie zrobie :). Myśle że nie było by sensu podsumowywać wszystkiego co wcześniej robiłem bo tamte ankiety niespecjalnie są powiązane ze sobą. robiłem z ,, natchnienia chwili". Ale na bieżąco moge to nadrobić i np. jak zapytam o wszystkich kierowców to zrobię całkowite podsumowanie. Takie podsumowanie opinii społecznej Tagu ( ͡
  • Odpowiedz
Najlepsze miejsce które zajmie Romain Grosjean podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#ankietyf1 #f1

Najlepsze miejsce które zajmie Romain Grosjean podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • Podium (3 lub wyżej) 7.5% (6)
  • 4-5 38.8% (31)
  • 6-7 35.0% (28)
  • 8 lub niżej 18.8% (15)

Oddanych głosów: 80

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze miejsce które zajmie Lance Stroll podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#f1 #ankietyf1

Najlepsze miejsce które zajmie Lance Stroll podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 4 lub wyżej 23.3% (27)
  • 5-6 41.4% (48)
  • 7-8 23.3% (27)
  • 9 lub niżej 12.1% (14)

Oddanych głosów: 116

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedziemy dalej z stawką
Najlepsze miejsce które zajmie Sergio Perez podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#f1 #ankietyf1

Najlepsze miejsce które zajmie Sergio Perez podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • 3 lub wyżej 25.3% (25)
  • 4 lub 5 33.3% (33)
  • 6 lub 7 29.3% (29)
  • 8 lub niżej 12.1% (12)

Oddanych głosów: 99

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troszkę humorystyczna ankieta , z przymrużeniem oka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Który z tych kierowców rozbije się jako pierwszy w sezonie 2019?
#f1 zapraszam do obserwacji -> #ankietyf1

Który z tych kierowców rozbije się jako pierwszy w sezonie 2019?

  • Romain Grosjean 64.7% (75)
  • Daniił ,,Torpeda" Kviat 35.3% (41)

Oddanych głosów: 116

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zainicjuje nowy tag #onboardf1. Będę na nim regularnie wrzucał onboardy z #f1 niekoniecznie najlepszych kierowców i bolidów z danego okresu, głownie się będę skupiał na starszych onboardach (starszych czyli nie z obecnej ery silnikowej V6T)
Dlatego zapraszam do obserwowania -> #onboardf1 i zapraszam dzisiaj na okrążenie z Panem Kierowcą na Interlagos w 2006 roku

j.....t - Zainicjuje nowy tag #onboardf1. Będę na nim regularnie wrzucał onboardy z #...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedziemy dalej ...Najlepsze miejsce które zajmie Nico Hulkenberg podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?
#f1 #ankietyf1

Najlepsze miejsce które zajmie Nico Hulkenberg podczas wyścigu F1 w sezonie 2019 ?

  • NARESZCIE PODIUM (3 lub wyżej) 17.8% (23)
  • 4 40.3% (52)
  • 5 17.8% (23)
  • 6 11.6% (15)
  • 7 lub niżej 12.4% (16)

Oddanych głosów: 129

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Mam dylemat, bo kibicuję bardzo Renault i życzę samych sukcesów (zwłaszcza z Ricciardo u kierownicy), nie przepadam zaś za Hulkenbergiem :(

Ale dobra - niech raz na jakiś czas sobie te 4. miejsce zdobędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz w przerwie między sezonami będę dodawał ankiety w stylu ,,najlepsza pozycja" ,,czy wygra wyścig" czy też rywalizacje między kierowcami / zespołami. Także odliczamy

Najlepsza pozycja była już w wydaniu Raikkonena i Ricciardo. Hamiltona , Leclerca, Vettela czy Verstappena tu nie dam bo po nich się spodziewam zwycięstwa....po Bottasie niekoniecznie zwycięstwa ale 2 miejsce to pewniak to też nie byłoby sensu robić ankiety...Ale Gasly ( ͡° ͜ʖ ͡°)???

Najwyższe miejsce w wyścigu Pierra Gaslyego w sezonie 2019 ?

  • 1 11.2% (10)
  • 2 18.0% (16)
  • 3 lub niżej 70.8% (63)

Oddanych głosów: 89

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Obawiam się, że Gasly stanie się szybko Bottasem Red Bulla. Myślę, że po rywalizacji Ricciardo - Verstappen ten wybór był troche obliczony na wewnętrzny spokój w zespole. Z jednej strony nikt od Gasly'ego nie będzie wymagał dobrych wyników "już", a z drugiej strony jakoś nie wydaje mi się, żeby nawiązał rywalizację z Verstappenem. Jeśli wygra z nim w więcej niż 1-2 wyścigach (mówię o sytuacji, kiedy obaj kończą bez
  • Odpowiedz
Odnośnie gali - Jak oceniasz zachowanie Kimiego Raikkonena podczas gali ?
#f1 #ankietyf1

Jak oceniasz zachowanie Kimiego Raikkonena podczas gali ?

  • Pozytywnie 83.1% (118)
  • Negatywnie 16.9% (24)

Oddanych głosów: 142

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach