Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1728049978403
PobierzIle znaczeń słów znasz?
- Proste 11.3% (13)
- Ponad 75% 16.5% (19)
- Ponad 50% 15.7% (18)
- Ponad 25% 22.6% (26)
- Nie ma takich słów 33.9% (39)
@chlopiec_kucyk:
Ale co im Kamil zawinił?
Ale co im Kamil zawinił?
@ArchDelux: Paliwoda wiem, że to Ty!
"Moje życie byłoby łatwiejsze, gdybym urodził(a) się z przeciwną płcią"
- Zgadzam się (różowa) 7.9% (6)
- Zgadzam się (niebieski) 36.8% (28)
- Nie zgadzam się (różowa) 14.5% (11)
- Nie zgadzam się (niebieski) 21.1% (16)
- Nie mam zdania (różowa) 0% (0)
- Nie mam zdania (niebieski) 19.7% (15)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niedorzecznybubr: Jest to możliwe, ale jednoznacznie się nie zgodzę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Np. Wydaje mi się, że Podlasie jest bliższe Białorusi niż Polsce.
@matti-nn: głupota. Polska jest bardzo jednolita.
Ukraińcy bliżej mają do Polaków niż kacapków
@Pantokrator: Chłopie, nie wstyd ci takich bredni wypisywać?
ile mieszka ludzi w Polsce
- 300 tysięcy 7.1% (6)
- 38 tysięcy 3.5% (3)
- 2 miliony 1.2% (1)
- 8 miliardów 3.5% (3)
- 38 milionów 37.6% (32)
- Piotr Szeliga 15.3% (13)
- 982 3.5% (3)
- 80 milionów 3.5% (3)
- Pies który jeździł koleją 21.2% (18)
- 45 milionów 3.5% (3)
Lepszy owoc
- Cytryna 56.3% (36)
- Limonka 43.8% (28)
Wyobraźmy sobie, że ktoś ma niezwykłą chorobę, przez którą co tydzień zapada w śpiączkę od piątku wieczór do poniedziałku rano. Czy takiej osobie powinna przysługiwać renta, czy powinna musieć pracować, mimo tego, że nigdy w życiu nie odpocznie od pracy?
#praca #pracbaza #zus #renta #pytanie #ankieta #kiciochpyta #niepelnosprawni
#praca #pracbaza #zus #renta #pytanie #ankieta #kiciochpyta #niepelnosprawni
Czy powinna przysługiwać renta?
- Tak 57.8% (37)
- Nie 31.3% (20)
- Nie mam zdania 10.9% (7)
@niedorzecznybubr: renta przysługuje przy długotrwałej niezdolności do pracy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy preferował(a)byś aborcję swojego dziecka, jeżeli okazało się, że będzie miało zespół Downa?
- Tak [M] 77.4% (48)
- Nie [M] 8.1% (5)
- Tak [K] 12.9% (8)
- Nie [K] 1.6% (1)
@niedorzecznybubr przykro mi
Czy kobieta nielubiąca i niechcąca dzieci jest pewnego rodzaju wynaturzeniem?
- Tak [M] 53.0% (53)
- Nie [M] 33.0% (33)
- Nie [K] 9.0% (9)
- Tak [K] 5.0% (5)
- 0
@straszny_cham: żeby miało to łagodniejszy wydźwięk
- 0
@niedorzecznybubr: ja bym odpowiedział "Tak [M]" ale nie mogę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwick55 zaniedbujesz go. To twoja wina
- 0
... Gdy włosy im opadły na ogolone łono, musiałem trzymać ... dyskretnie lewą dłonią
#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta
#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta
Co trzymać
- ***** 60.0% (12)
- Telefon 15.0% (3)
- Poręcz 20.0% (4)
- Klucze 5.0% (1)
konto usunięte via Wykop
- 0
@aa-aa: Opcja nr 1;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Serpentens: Pedzian nie jest prawiczkiem, ale też nie lubi pań - dociąża za to byczków 90kg+ w swojej piwnicy w Białej Rawskiej
Czyja śmierć jest z zasady smutniejsza?
- Malutkiego dziecka 37.5% (18)
- 25 latka/latki 62.5% (30)
konto usunięte via Wykop
- 7
@niedorzecznybubr: małego psiecka
- 3
@Sylwiusz89: imo śmierć małego dziecka jest mniej smutna. Jedynymi, którzy to odczują są jego rodzice czy dziadkowie. Takie dziecko jeszcze nie ma planów na życie itd. Podczas gdy ktoś dorosły ma więcej do stracenia.
Dzisiaj na tagu sporo o zakazach, zatem czy według Was, użytkownik @Dawul powinien mieć zakaz udzielania się na tagu #nieruchomosci?
#ankieta #pytanie
#ankieta #pytanie
Czy Dawul powinien mieć zakaz udzielania się na tagu #nieruchomosci?
- Tak 69.2% (27)
- Nie 30.8% (12)
@Sandrinia: Oczywiscie, ze tak. To bylby powrot do dobrych praktyk z czasów, w których polityka mieszkaniowa byla prowadzona w sposób nienaganny!
źródło: 82-413670_m
Pobierz@Sandrinia
Niech sobie gada, przecież ma co wpis to doskonały argument - niech dalej promuje swoje światłe wizjie, a nóż kogoś przekona...
Niech sobie gada, przecież ma co wpis to doskonały argument - niech dalej promuje swoje światłe wizjie, a nóż kogoś przekona...
- 1
co jest największą patologią?
- rynek pracy 5.4% (3)
- rynek nieruchomości 44.6% (25)
- rynek matrymonialny 28.6% (16)
- rynek finansowy 1.8% (1)
- rynek usług medycznych 17.9% (10)
- rynek ubezpieczeń 1.8% (1)
Ile wydajecie dziennie na wyżywienie dla jednej osoby?
#jedzenie #gotujzwykopem #ankieta #kiciochpyta
#jedzenie #gotujzwykopem #ankieta #kiciochpyta
źródło: roznorodnosc-produktow-spozywczych-w-tym-roznorodne-produkty-spozywcze_1166763-16220
PobierzIle wydajecie?
- Poniżej 21 zł 17.0% (18)
- 21-30 zł 15.1% (16)
- 31-40 zł 11.3% (12)
- 41-50 zł 20.8% (22)
- 51-60 zł 13.2% (14)
- 61-70 zł 3.8% (4)
- Więcej niż 70 zł 18.9% (20)
konto usunięte via Wykop
- 1
@JasnyBanan: Wole ciebie misiaczku
konto usunięte via Wykop
- 1
@JasnyBanan: Bądź moim bananem
źródło: temp_file7432233271833482851
PobierzBudzisz się rano i widzisz taką informację. Jak reagujesz?
- Cieszę się, że ich zwolnili 27.2% (28)
- Jestem załamany taką decyzją 25.2% (26)
- Jest mi to obojętne co i kto 47.6% (49)
@tomwick55: a już narobiłeś nadziei...byłem pewien, że ten screen to oficjalka XD
@KebabZostrymSosem: co ty piszesz Feio musi zostać
- 1
#ankieta
Jakiej płci chciałbyś/chciałabyś mieć dziecko?
Jakiej płci chciałbyś/chciałabyś mieć dziecko?
?????
- (niebieski) syn 69.4% (597)
- (niebieski) córka 21.0% (181)
- (różowa) syn 3.5% (30)
- (różowa) córka 6.0% (52)
- 32
ANKIETA: Wyjeżdżasz z podporządkowanej w lewo na ruchliwą ulicę.
Wolisz odczekać X minut aż uda ci się wykonać lewoskręt czy skręcasz w prawo i zawracasz na pobliskim rondzie?
#motoryzacja #prawojazdy #polskiedrogi #ankieta #dziendobry
Wolisz odczekać X minut aż uda ci się wykonać lewoskręt czy skręcasz w prawo i zawracasz na pobliskim rondzie?
#motoryzacja #prawojazdy #polskiedrogi #ankieta #dziendobry
źródło: test2
Pobierz- 621
Wyjeżdżam w prawo i zawracam - ŚCIEŻKA ŻÓŁTA
konto usunięte via Wykop
- 903
@SzubiDubiDu: zależy jak daleko jest to rondo i jak duże natężenie ruchu.
Zapewne wiesz, że wykop ma wbudowaną funkcję ankiety, tylko chodzi o zgarnianie plusów? Pretendujesz do miana bordo?
Zapewne wiesz, że wykop ma wbudowaną funkcję ankiety, tylko chodzi o zgarnianie plusów? Pretendujesz do miana bordo?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adrninistrator u mnie żonka 8 miesiąc ciąży i mamy F 😀
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































#ankieta #it
Czy wstyd być scrum masterem?