@JavierDaY: Wyszukaj sobie na LinkedIn rekruterów w danym kraju z Amazona i uderzaj do nich bezpośrednio. Niekiedy też rekruter może być np. w Pradze a ogarniać rekrutację do innych krajów.
  • Odpowiedz
  • 4
To było do przewidzenia - studentom z UE/obszaru EEA od przyszłego roku akademickiego 2021/22 nie będzie przysługiwać ani home fee status, ani nie otrzymają dofinansowania ze Student Finance. Ostatni "bezpieczny" rocznik to 2020. Co ciekawe, sprawa również dotyczy further education, w tym apprenticeships. Także kto rozważa pójście na studia w UK - zróbcie to teraz.

https://www.gov.uk/government/news/student-support-in-england

EU, other EEA and Swiss nationals will no longer be eligible for home fee status, undergraduate, postgraduate
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@TheMan a ile z nich jest w Top 500 uniwersytetów na świecie? Państwowym uczelniom bliżej do skansenu niż miejsc kształcenia i rozwoju najnowszych technologii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@TheMan Tak, ale jakość nauczania zupełnie inna.

Osobiście studiowałam na jednej z najlepszych niby uczelni publicznych w Polsce, studiów nie skończyłam, bo nabawiłam się tylko nerwicy, w głównej mierze przez wykładowców.

Tu w UK skończyłam skończyłam college oraz apprenticeship - nie dość, że zupełnie inne są relacje z prowadzącymi (są po prostu ludzcy i życzliwi), to i jeszcze wyniosłam o wiele więcej - konkretna wiedza i umiejętności, a nie przedmioty "zapchaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy mamy z mężem okazję kupić vana za £2200. #anglia Silnik po renowacji, nowy rozrząd i sprzęgło plus serwis zrobiony. Van ma służyć do pracy, nie na długie trasy. Tak o pierwszy tani van do pracy. Tyle, że na MOT miesiąc temu dużo uwag. Czy mógłby się jakiś znający na rzeczy Mirek wypowiedzieć czy warto brać czy wpakujemy się w naprawy. Zastanawia mnie też fakt, że poprzedni MOT był robiony
petugh - Mircy mamy z mężem okazję kupić vana za £2200. #anglia Silnik po renowacji, ...

źródło: comment_1592946791Q2fPPeazmH8jgFljkrDmJd.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: gdzie tam widzisz problemy z rdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@petugh: Na moje to tak: shock absorbery do wymiany w ciągu roku, komplet za 250, brake pipe za 10, tarcze na przod za 100, to można zrobić samemu, ale ogólnie to za wszystko ze 4h roboty. Wymiana jednego skorodowanego przewodu hamulcowego - to nie wiem.
  • Odpowiedz
Mirki pomóżcie podjąć trudna decyzje zawodową.
Mieszkam w UK z narzeczoną za rok bierzemy ślub i chcemy też wrócić wtedy na stałe do Polski. Pracujemy w sklepie i zarabiamy wspólnie ok £1000 na rękę tygodniowo. Dostałem propozycje przejęcia sklepu który kupił mój szef jakieś dwie godziny drogi od miejsca w który aktualnie mieszkam i pracuję i rozkręcenia go (nie chwaląc się znam się na tym co robię) w zamian za darmowe mieszkanie

Co robić

  • Zostań pieniądze to nie wszystko 33.9% (40)
  • Bierz ten sklep i napierdalaj siano 66.1% (78)

Oddanych głosów: 118

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrowienia z 'Wyspy Skarbów'... prawdopodobnie rzymska figurka z brązu przedstawiająca Pandorę, jest to znalezisko poszukiwacza Dan'a. Pandora w mitologii greckiej to pierwsza kobieta na Ziemi, którą Zeus zesłał jako karę dla ludzi za to, że Prometeusz złożył fałszywą ofiarę Zeusowi. Na rozkaz Zeusa Hefajstos ulepił z gliny i wody pierwszą kobietę, którą charyty i hory pięknie przyodziały. Atena nauczyła ją prac domowych, Afrodyta obdarowała urodą, a Hermes podzielił się z nią swoimi
Zwiadowca_Historii - Pozdrowienia z 'Wyspy Skarbów'... prawdopodobnie rzymska figurka...

źródło: comment_1592923762TgoikhKjv1BgSTPiYc9Qag.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mireczki, PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT!!!!

Żaliłam się już tutaj, że linia lotnicza dla której pracuję, zwalnia 30% wszystkich pracowników - ALE NA SZCZĘŚĆIE NIE MNIE! ( ʖ̯) Dzisiaj miałam drugą rozmowę z managerem i mi to oznajmił ()

Co by za dobrze nie było, to tak naprawdę na 100% będę pewna, czy zostaję w firmie, dopiero po 15
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radek41: Widzisz, różnica między nami jest choćby taka że wyrażając swoje poglądy jeden z nas wyraża się kulturalnie, drugiego natomiast wyprowadza z równowagi fakt że ktoś śmie mieć inne zdanie i wyjeżdża z wycieczkami osobistymi z powodu braku argumentów i elementarnej kultury. Wystawiasz niezłe świadectwo nie tylko sobie ale i osobom o takich samych/podobnych poglądach. Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz