Wszystko
Najnowsze
Archiwum
445
Kręcenie termiki z grupą szybowników.

Opis autora filmiku (to nie ja): Taka perełka się trafiła w trakcie mojego lotu z Żaru do Szczawnicy - nad Rabką dopadła mnie zgraja szybowców ;-)
z- 139
- #
- #
- #
- #
- #
- #

rolfik_r1
via iOS- 2
Stwierdzam, co następuje - akwarystyczne fora i grupy fejsbukowe to największy rak zaraz po portalu ze śmiesznymi obrazkami. #akwarystyka #takaprawda

robvan
- 2
@rolfik_r1: I tak i nie

kloner11
- 2
@Demonium: ja tylko stwierdzam fakt, nic nie odkrywałem
#akwarystyka #akwarium Mirki jaki kubełek do 112l? Czy do 200zl jakiś chińczyk da radę? Hanza, nova itp? Ile powinien miec przepływu, aby nie byl za slaby?
@tomszczyk: Jak wybierasz kubeł, to twoja pojemność akwarium jest jego minimalnym przedziałem w wyższym modelu. Tzn - zaokrąglając, twoje akwarium ma 100 litrów, jak masz do wyboru dwa kubły od 50 do 100 litrów i od 100 do 200, to wybierasz ten drugi.
W 105ce mam unimaxa 250. pralki nie robi, bardzo sobie chwalę. Pracuje od początku grudnia zeszłego roku, nie zaglądałem do niego, przepływ nie spadł.
Jak chcesz kubeł niskobudżetowy,
W 105ce mam unimaxa 250. pralki nie robi, bardzo sobie chwalę. Pracuje od początku grudnia zeszłego roku, nie zaglądałem do niego, przepływ nie spadł.
Jak chcesz kubeł niskobudżetowy,
@tomszczyk: ja mam hw-302, nie narzekam. Nie miałem żadnych problemów. Wiadomo chińczyk, gdzieś czytałem że ktoś szarpnął i coś się urwało, ale ja takich problemów nie miałem. Wystarczająco cichy. Uważam, że za taką cenę to nic lepszego się nie dostanie (ok 130 zł). Na dniach zamontuje zawór grzejnikowy na wężu żeby ograniczyć trochę przepływ.
Ktoś chętny na akwarium? Rybki ➕ akcesoria. 40l dwa filtry grzałki. #lodz #akwarium #akwarystyka #rybki
- 10
![Mihaal - Takie tam akwaria sobie stoją na kampusie ;]
#bialystok #akwarium #akwa...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Oj3e9B7dHXtT00WZl83tMOF9eRgU5S7s,w400.jpg)
- 570
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ziombello: Kopałbym po ryju pannę młodą, pana młodego, gości weselnych i wszystkich, którzy przyłożyli do tego rękę.
Komentarz usunięty przez moderatora
Hej, znacie może testy na NO3- trochę bardziej czułe niż te z Zooleka ?
tutaj skala jest taka że o dupę potłuc ją można, w najważniejszym zakresie, tj 10-50mg/l odcienie na skali są prawie identyczne, za każdym razem mam dylemat ile jest na prawdę :/
Z resztą patrzcie:
#akwarystyka
tutaj skala jest taka że o dupę potłuc ją można, w najważniejszym zakresie, tj 10-50mg/l odcienie na skali są prawie identyczne, za każdym razem mam dylemat ile jest na prawdę :/
Z resztą patrzcie:
#akwarystyka
źródło: comment_QfWsS8YFIbArPGVuUihtQKkO7JxrgaCZ.jpg
Pobierz@syrena_elektro: spytaj kobietę który kolor jest bliższy :)
- 2
@Pertaseth: dziewczyny xD ?
38
Budowanie dużego akwarium

Ponad 20 minutowy materiał prezentujący budowę dużego akwarium dla rybek. Dno akwarium zostało wykonane ze sklejki. Miłego oglądania (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#akwarystyka #ryby
Potrzebuje kilka porad dla początkującego. Chcąc, nie chcąc zostałem posiadaczem welonka (chyba, picrel). Długa historia, mój dzieciak dostał razem z kula. Dowiedziałem sie, ze kula dla welona jest za mała. Kupiłem akwarium 80l, powoli je urządzam. Tylko wydaje mi sie, ze jeden welon do 80l to trochę mało. I teraz #pytaniedoeksperta - bo w internetach same sprzeczne informacje. Co moge trzymać z welonem, żeby
Potrzebuje kilka porad dla początkującego. Chcąc, nie chcąc zostałem posiadaczem welonka (chyba, picrel). Długa historia, mój dzieciak dostał razem z kula. Dowiedziałem sie, ze kula dla welona jest za mała. Kupiłem akwarium 80l, powoli je urządzam. Tylko wydaje mi sie, ze jeden welon do 80l to trochę mało. I teraz #pytaniedoeksperta - bo w internetach same sprzeczne informacje. Co moge trzymać z welonem, żeby
źródło: comment_QQeQedcYrWWHhadtBQrRFJrNNMdXTLNa.jpg
Pobierz- 2
@Blaskun: Glonojada - po co? Glonów toto praktycznie nie je, ale fakt - fajnie wygląda
@rolfik_r1: Karasie to syfiarze, więc pasowało by jakiś filterek czy coś. Z rybków to właściwie dowolne spokojne, o podobnych wymaganiach. Głupiki, kardynałki, neonki...multum tego jest.
@Ninik: jakieś argumenty za jednogatunkowym? Oprócz bajek o zimnolubności?
@rolfik_r1: Karasie to syfiarze, więc pasowało by jakiś filterek czy coś. Z rybków to właściwie dowolne spokojne, o podobnych wymaganiach. Głupiki, kardynałki, neonki...multum tego jest.
@Ninik: jakieś argumenty za jednogatunkowym? Oprócz bajek o zimnolubności?
- 4
@rolfik_r1: Żadnych glonojadów, "głupików" czy neonków ;). Jakie wymiary ma to akwarium? Jeżeli mamy zamiar trzymać welona jako "wet-peta" to ostatecznie akwarium 80x35x40cm czyli klasyczne 112l nadaje się na jedną sztukę. Do tego wydajny filtr, piasek i dużo mocnych roślin- nurzańce, zwartki, epifity np.
@Leel00: Może inne parametry wody? Może inny zakres występowania? Może zupełnie inny biotop?
Polecam poduczyć się, w jakich warunkach żyją np. te polecane przez
@Leel00: Może inne parametry wody? Może inny zakres występowania? Może zupełnie inny biotop?
Polecam poduczyć się, w jakich warunkach żyją np. te polecane przez
Murki jaki kolor tła d-----ć? Chciałem dac czarny brystol ale może ktoś ma lepszy pomysł?
#kiciochpyta, #pytanie, #zwierzeta, #akwarium, #akwarystyka
#kiciochpyta, #pytanie, #zwierzeta, #akwarium, #akwarystyka
źródło: comment_DEyQMEZZTZxnYkoexlWnwbnSFsvzB9ca.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 2
@matusz1056: wez stryopian na caly tyl, wyrzezb w nim cos na zasadzie skaly, pomaluj na czarno/brazowo/skislo zielono. efekt jest bardzo fajny
@WLADCA_MALP: Aquaman.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lupaczkokosow: woda destylowana rożni się głównie od demineralizowanej procesem technologicznym, w jakim została wytworzona. Demineralizacja daje lepsze efekty (czystość wody) niż destylacja. A na pewno obie wody będą miały taki sam odczyn - przynajmniej zaraz po otwarciu opakowaia.
@lupaczkokosow: apteka.
- 10
Akwamirki, pytanie:
Co robić jak skalar nie chce jeść niczego innego niż zamrożone robaki. Inne skalary kupione razem z nim już go przerosły dwukrotnie. Nie są agresywne wobec siebie. Jak się pojawia jedzenie, po prostu patrzy, podpływa, ale w końcu nie je.
#akwarystyka
Co robić jak skalar nie chce jeść niczego innego niż zamrożone robaki. Inne skalary kupione razem z nim już go przerosły dwukrotnie. Nie są agresywne wobec siebie. Jak się pojawia jedzenie, po prostu patrzy, podpływa, ale w końcu nie je.
#akwarystyka
@DominaTuByla: Ja bym ograniczył wszystko oprócz konkretnego jdzienia.
@DominaTuByla: raczej już nie przestawi się na inny pokarm
- 0
@bartoneczek: ja !
@bartoneczek: ja też, ja też! ;)
- 2
Ma ktos mirki jakies akwarium na sprzedaż? :) Najlepiej z pokrywą i jakimś oświetleniem.
#akwarystyka #pytanie #kiciochpyta
#akwarystyka #pytanie #kiciochpyta
@MajkelEm: Oprócz naszych jeździmy po ludziach likwidujących akwa lub gdy komuś się znudzi. Teraz na święta popyt wzrósł i mamy tylko dwa średnio duże (200 l), jedno 20 ale to tylko na początkowe stadium pyśków i teraz po wypłatach znów jedziemy na giełdę. Oprócz tego czasem wpadnie nam w ręce filtr czy grzałki. Raczej o konkrety wypada pytać.
- 0
@Xarazix: o to może jesteś rozwiązaniem mojego problemu;>
140x50x50 poszukuję (140 musi zostać, dwa pozostałe 50-60) ;>
140x50x50 poszukuję (140 musi zostać, dwa pozostałe 50-60) ;>
Prawie trzy tygodnie temu pokazałem wam swój zbiornik zaraz po posadzeniu roślin. Dzisiaj robię aktualizację, mam nadzieję że spodoba wam się efekt ;) do akwa wprowadziłem więcej roślin m.in. microsorium narrow (lepiej jest @Papja ?:), cryptocoryne, gwiazdę wodną, ammanie bonsai i parę innych.
> #baniakxortisa << #akwarystyka #akwarium
źródło: comment_fzGArSOKwUtZWDSwy1wTbqTJeRVwVfJa.jpg
Pobierz@xortis: widok jak z avatara na pandore :) jak zrobiłeś że te kamyczki się unosza na określonym poziomie, nie znosi je na boki zbiornika?
- 47
@szukajek: zajrzyj na mój poprzedni wpis tam też odpowiadałem na te pytanie i kilka innych ;) w skrócie: kamyki ze styropianu + żyłka wędkarska + przyssawki do dna. Jeden kamien trzymają dwie żyłki żeby się nie obracał.
źródło: comment_9sOWy3EnsjfZcaI7XWSfUYFM7l6IILPD.jpg
Pobierz- 2
Mirki/Mirabelki, czy znajdę tu może kogoś kto profesjonalnie interesuje się, bądź czynnie zajmuje się hodowlą Księżniczek z Burundi (Neolamprologus brichardi)? Mam kilka tematów odnośnie tej ryby, które chciałbym omówić z zaznajomioną osobą. A może akurat tu ktoś taki jest.
#akwarystyka
#akwarystyka
źródło: comment_Q1UDxNaDywD2Kwt6Wtc1v744cWhTgBlZ.jpg
Pobierz- 7
Dawno nie wrzucałem moich Channa gachua sp. Inle lake, przez ten czas zdążyły troszkę podrosnąć i się wybarwić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dla przypomnienia, ledwo 5 miesięcy temu wyglądały o tak.
Ale mówiąc do rzeczy, od wczoraj w akwarium były gonitwy, a dzisiaj przyuważyłem je w uścisku godowym :D. Niestety, nie są to delikatne ryby i po ich końskich zalotach obydwie wyglądają jakby je przejechał samochód z 3 razy pod rząd (✌
Dla przypomnienia, ledwo 5 miesięcy temu wyglądały o tak.
Ale mówiąc do rzeczy, od wczoraj w akwarium były gonitwy, a dzisiaj przyuważyłem je w uścisku godowym :D. Niestety, nie są to delikatne ryby i po ich końskich zalotach obydwie wyglądają jakby je przejechał samochód z 3 razy pod rząd (✌
























