Co za żenada. Na uroczystości (TVP) zaśpiewano wszystkie zwrotki polskiego hymnu. Politycy już dawno nie doświadczyli takiego wysiłku umysłowego. Pani premier niestety nie podołała już przy drugiej.

Jeśli ktoś nagrywał, to chętnie jeszcze raz zobaczyłbym ten lipdub ;)

#11listopada #swietoniepodleglosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucyferia: Taka prawda. Elity i media zasklepiły się na kilku wielkich miastach z których nie widać problemu głębokiej prowincji. Tam nie ma miejsca na życie pokazywane w "Ugotowanych", "Prawie Agaty" czy innych programach TVN, jest za to bieda, znój, życie ze zobowiązaniami na gardle, brak pracy, pensja wysokości 1300 która musi wystarczyć na 4 osoby, dzieci które musiały wyjechać (w lepszym wypadku do najbliższej metropolii) za lepszym życiem, kolejki do
  • Odpowiedz
@pivo14: Ja mam sporo koleżanek z Warszawy, które nie mają zielonego pojęcia, jak wygląda życie w większej części kraju, bo jeśli wychylą się poza wspomniane miasteczko Wilanów, to lądują w kurortach, polskich lub zagranicznych. I kuźwa nie rozumieją, że nie każdy ma choć w połowie tak wygodnie, jak one.
  • Odpowiedz
Kiedyś obczajałem co się dzieje na marszu na bodajże forum na stronie narodowiec.pl czy org. Czy to forum jeszcze istnieje na innej stronce? Jest jakieś inne gdzie warto śledzić na bieżąco? Czy zostaje tylko wykop? ; ]

#11listopada #marszniepodleglosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daj_pan_spokoj: nie rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Skoro ich nie wyprowadzili, to znaczy, że nie należy interweniować, kiedy przeciwko nim będą popełniane przestępstwa? Nie należy ich chronić w dniu, kiedy ryzyko, że zostaną zaatakowani jest ogromne?
  • Odpowiedz