Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 0
- 1
@tomy86: z kamery http://oognet.pl/content/details/1206
- 12
Co za żenada. Na uroczystości (TVP) zaśpiewano wszystkie zwrotki polskiego hymnu. Politycy już dawno nie doświadczyli takiego wysiłku umysłowego. Pani premier niestety nie podołała już przy drugiej.
Jeśli ktoś nagrywał, to chętnie jeszcze raz zobaczyłbym ten lipdub ;)
#11listopada #swietoniepodleglosci
Jeśli ktoś nagrywał, to chętnie jeszcze raz zobaczyłbym ten lipdub ;)
#11listopada #swietoniepodleglosci
Przypominam tekst Szczepkowskiej sprzed roku pt. "Sprawa". Różnie można interpretować, ale Szczepkowska wydaje się tu coś "łapać". I naprawdę dobrze napisane.
Pod artykułem polecam komentarz autorstwa człowieka o nicku centurion.
#swietoniepodleglosci #11listopada #marszniepodleglosci
Pod artykułem polecam komentarz autorstwa człowieka o nicku centurion.
#swietoniepodleglosci #11listopada #marszniepodleglosci
@lucyferia: Taka prawda. Elity i media zasklepiły się na kilku wielkich miastach z których nie widać problemu głębokiej prowincji. Tam nie ma miejsca na życie pokazywane w "Ugotowanych", "Prawie Agaty" czy innych programach TVN, jest za to bieda, znój, życie ze zobowiązaniami na gardle, brak pracy, pensja wysokości 1300 która musi wystarczyć na 4 osoby, dzieci które musiały wyjechać (w lepszym wypadku do najbliższej metropolii) za lepszym życiem, kolejki do
- 1
@pivo14: Ja mam sporo koleżanek z Warszawy, które nie mają zielonego pojęcia, jak wygląda życie w większej części kraju, bo jeśli wychylą się poza wspomniane miasteczko Wilanów, to lądują w kurortach, polskich lub zagranicznych. I kuźwa nie rozumieją, że nie każdy ma choć w połowie tak wygodnie, jak one.
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy tylko mi rogale w nagłówku przypominają tęczę? #wykop #pytanie #11listopada #marszniepodleglosci #lgbt #neuropa
- 1
@johndoe111: tak
@johndoe111: głodnemu zawsze chleb na myśli.
Kiedyś obczajałem co się dzieje na marszu na bodajże forum na stronie narodowiec.pl czy org. Czy to forum jeszcze istnieje na innej stronce? Jest jakieś inne gdzie warto śledzić na bieżąco? Czy zostaje tylko wykop? ; ]
#11listopada #marszniepodleglosci
#11listopada #marszniepodleglosci
@AdekJadek: jest jakiś oficjalny stream organizatorów marszu, musisz szukać na ich stronie albo profilu na fb.
- 2
Kamera na tęcze
Dlaczego tam tak dużo policji się kręci ?! Trzy lodówy, dwie suki... nie mają nic innego do roboty ?!
#11listopada #tecza #warszawa
Dlaczego tam tak dużo policji się kręci ?! Trzy lodówy, dwie suki... nie mają nic innego do roboty ?!
#11listopada #tecza #warszawa
- 4
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1856
- 24
Żałosny antyklerykalizm i antypolonizm Raczkowskiego jest znany od dawna. On rysuje dla Gejzety.
źródło: comment_lPlLzBKENVMlDjZIkDIlSPpvAan9KUDP.jpg
Pobierz- 25
KTO NIE SKACZE, TEN JEST GEJEM, HOP HOP HOP!
W Krakowie nie mamy co fajczyć, chyba, więc stołeczne Słoiki – do roboty!
#11listopada
W Krakowie nie mamy co fajczyć, chyba, więc stołeczne Słoiki – do roboty!
#11listopada
Żabki są otwarte? #11listopada
- 7
Komentarz usunięty przez autora
@AlmostDivine: A ja nie, bo za bardzo szanuję polskie barwy.
- 0
11. Listopada w Polsce: Święto niepodległości! Jeszcze Polska nie zginęła! Precz z komuną!
11. Listopada na świecie: OMG MAJĄ PRZECENY NA ALIEXPRESS ALE SIE OBŁOWIE
#takbylo
#aliexpress #11listopada #marszniepodleglosci
11. Listopada na świecie: OMG MAJĄ PRZECENY NA ALIEXPRESS ALE SIE OBŁOWIE
#takbylo
#aliexpress #11listopada #marszniepodleglosci
- 1
@nazwa_uzytkownika: jeszcze nie zrozumiales, ze aliexpress wlasnie robi dzis przeceny na czesc odzyskania niepodleglosci przez Polakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11 listopada na wykopie - festiwal spamu na mirko.
Policja broniąca dzisiaj tęczy nastawia się chyba na coś takiego..
#4konserwy #marszniepodleglosci #11listopada #wladcapierscieni
#4konserwy #marszniepodleglosci #11listopada #wladcapierscieni

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@daj_pan_spokoj: policja chroni ludzi. Budynków kibole nie uszkodzą, a ludzi i owszem mogą.
@daj_pan_spokoj: nie rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Skoro ich nie wyprowadzili, to znaczy, że nie należy interweniować, kiedy przeciwko nim będą popełniane przestępstwa? Nie należy ich chronić w dniu, kiedy ryzyko, że zostaną zaatakowani jest ogromne?
- 2
Niby świętujemy dzisiaj odzyskanie. niepodległości a ja zostałem zmuszony do niewolniczej pracy przy myciu okien
Nie o taką wolność nic nie robiłem!
#11listopada #gorzkiezale #polskiedomy
Nie o taką wolność nic nie robiłem!
#11listopada #gorzkiezale #polskiedomy
źródło: comment_toU4nSEMzLAggm21m9yFbhCrCiXejdRm.jpg
Pobierz@darwini: już wkrótce rusza sezon na sprzątanie dla Jezusa.

















http://oognet.pl/content/details/1206
#11listopada #tecza #placzbawiciela #online #relacja #marszniepodleglosci