Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xDamncore

xDamncore

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 402
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 402
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
linetoh
linetoh
19.12.2015, 03:10:19 via Android
  • 37
Dawajcie po jednym fakcie o sobie, ale ciekawym.
Ja zacznę, mam lewą źrenice mniejsza od prawej i nikt nie wie dlaczego
#glupiewykopowezabawy
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 19.12.2015, 15:24:12
  • 1
@linetoh: jestem studentem prawa

  • Odpowiedz
Cestlavie123
Cestlavie123
06.12.2015, 14:55:11
  • 4
#hearthstone
To uczucie, gdy postanowisz pofarmić gold na arenach i blizzard daje tobie 250g, feign death i 2 paczki po 40 dust...
A co do runu, to pojawili się nowi MVP aren: Scarab i Tomb Spider, znakomicie uzupełniają wiernych towarzyszy Uthera - rekrutów. Gwarancja ponownego zaspamowania boardu po flamestrike - polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cestlavie123 - #hearthstone 
To uczucie, gdy postanowisz pofarmić gold na arenach i ...

źródło: comment_LFbPWfuGEgeXKJN6U52zITizciNckEUa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 07.12.2015, 00:17:42
  • 0
@Cestlavie123: Naucz mnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xDamncore
xDamncore 07.12.2015, 23:34:41
  • 0
@Cestlavie123: Mówisz? Warto oglądać?
  • Odpowiedz
R.....X
R.....X
konto usunięte 05.12.2015, 23:58:05
  • 1
Mam do wyboru:

- craftować Vol'jina i zrobić pełnego Control Priesta

- uzbierać jeszcze 5000 pyłu na Gromasha, Alex i 2x shield slamy i zrobić Control Warka.

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 07.12.2015, 00:25:21
  • 0
@REMIR3X: Spróbuj tego - trochę podrasowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xDamncore - @REMIR3X: Spróbuj tego - trochę podrasowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_5SuSFrTzLXb60oDA7mlohrOOj1fMImWa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
xDamncore
xDamncore 07.12.2015, 11:17:59
  • 1
@REMIR3X: To licz na to, że w końcu Ci wypadnie, bo o ile jeszcze z jednym brawlem da sie grac, to bez Alex czasami jest ciężko.
  • Odpowiedz
f.....l
konto usunięte 05.12.2015, 23:44:17
  • 2910
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 07.12.2015, 00:31:05
  • 3
@Zarazeqq: 2015 rok, a ludzie wciąż mają fap foldery XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Husejnow
Husejnow
04.12.2015, 16:40:03 via iOS
  • 1
Ktoś chętny pograć w #gta #gtav #mirkocrew
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 04.12.2015, 21:13:52
  • 0
@Husejnow: Jak mi załatwisz konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czerwonoswiatkowiec
Czerwonoswiatkowiec
16.11.2015, 02:12:09
  • 1
Ech dałem na sobie Żydzzardowi pierwszy raz w życiu zarobić tylko po to by testować nowe karty które pewnie i tak nie wejdą do mety, po wstępnych próbach układania decków strasznie spodobała mi się mechanika Djinna- ma dużo potencjału do tworzenia zabawnych buff-decków, szczególnie u kapłana, szkoda tylko że sama karta jest taka droga i zbyt wolna ( ͡° ʖ̯ ͡°), mam nadzieję że powstaną jakieś podobne do
Czerwonoswiatkowiec - Ech dałem na sobie Żydzzardowi pierwszy raz w życiu zarobić tyl...

źródło: comment_39hmwrIOJQRSSIfQvWXMCdMphlsBXpmV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 16.11.2015, 09:31:33
  • 0
@Czerwonoswiatkowiec: Wolna jest, racja, ale wczoraj na arenie ta karta + 2xblessingofkings dawalo calkiem fajne value. Jest duzo kart z przygod/pakietow, ktore nie sa grywalne na rankedach, ale na arenie sa mega i to blizzard chyba przewidzial.
  • Odpowiedz
xDamncore
xDamncore 16.11.2015, 09:50:08
  • 0
@antonio20: samo body tej karty jak na 5 many zle nie jest. Czasami tych speli masz wiecej, czasami nie ma lepszej karty do wyboru.
  • Odpowiedz
xDamncore
xDamncore 16.11.2015, 11:01:27
  • 0
@antonio20: Tak, jest bardzo sytuacyjna, ale nie jest to najgorszy drop za 5 many i robi troche presje na stole.
  • Odpowiedz
kamdz
kamdz
12.11.2015, 21:48:33
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 12.11.2015, 21:51:40
  • 15
@kamdz:
xDamncore - @kamdz:

źródło: comment_5AIk7NiZcLpVGjgrssLOgT8FFJTEdjgh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
laptopygdynia
laptopygdynia
06.11.2015, 11:49:03
  • 7099
Cześć, postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na mikroblogu!
Zajmujemy się sprzedażą sprawdzonych i dobrych poleasingowych laptopów. W związku z rejestracją konta firmowego nie przychodzimy do Was z pustymi rękoma. Rozdamy jednego lub dwa laptopy.

Do rozdania z pośród plusujących mamy idealnego HP Elitebooka 2570P wraz z oryginalnym zasilaczem, 90 dniową gwarancją oraz darmową dostawą kurierską bezpośrednio do szczęściarza, którego wybierzemy przy pomocy mikrorandom.

Jeżeli wpis zdobędzie więcej niż 4000 plusów odbędzie się dodatkowe losowanie
laptopygdynia - Cześć, postanowiliśmy, że spróbujemy swoich sił na mikroblogu! 
Zajm...

źródło: comment_zj2dMRiyUh1u9jPl7Cc6OrWg9nPS4ZRc.jpg

Pobierz
  • 1995
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 06.11.2015, 22:28:57
  • 1
@laptopygdynia: http://allegro.pl/lenovo-x230-i7-3gen-w7-8gb-256gb-ssd-3miasto-fv23-i5762175662.html
  • Odpowiedz
M.....n
M.....n
konto usunięte 04.11.2015, 21:19:09
  • 1
#csgo
jak to jest z ograniczeniami w trybie turniejowym?
unranked moze grac z global elita?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 04.11.2015, 21:32:46
  • 0
@DaneOsobowe: ciężko chyba na unrankedzie mieć ELO na poziomie globala, myśle, że to niemożliwe.
  • Odpowiedz
xDamncore
xDamncore 05.11.2015, 19:26:33
  • 0
@Piaer: Grałby wtedy na równych sobie.
  • Odpowiedz
WezelGordyjski
WezelGordyjski
04.11.2015, 09:31:22
  • 2443
Mój ojciec dogadał się z fryzjerem mojej matki, przelewa mu regularnie raz w miesiącu jakąś skromną kwotę, ten za każdym razem kiedy zrobi mojej matce fryzurę dzwoni do mojego ojca i mówi dokładnie co było poprawiane. Kiedy matka wraca do domu jakby niby nic ojciec wali tekstem ''Wow kochanie byłaś u fryzjera? Super wyglądasz, naprawdę świetnie ci pasują lekko przyciemnione i odrobinę krótsze''. Każdy wygrywa. Tylko morda cicho.

#rodzina
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 04.11.2015, 21:30:09
  • 0
@WezelGordyjski: już go sprzedałem, właśnie Twoja mama ode mnie wyszła.
  • Odpowiedz
xgamecenter_pl
xgamecenter_pl
19.10.2015, 15:13:02
  • 2137
Cześć,
nie lubimy poniedziałków ale przyszły nam dzisiaj nowe kubki więc chociaż tyle ze złego. Wprowadzamy do sprzedaży 7 nowych wzorów:
#1 Fifa 16
#2 League of Legends Katarina
#3 World of Warcraft
#4 Counter Strike GO
xgamecenter_pl - Cześć,
nie lubimy poniedziałków ale przyszły nam dzisiaj nowe kubki...

źródło: comment_upiTLdAGpbjKhFnGc4UV9giiFg71mCLY.jpg

Pobierz
  • 839
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDamncore
xDamncore 19.10.2015, 23:02:42
  • 1
@xgamecenter_pl: csgo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking