@xBARTEXx: Perez świetnie sobie radzi w RBR, szczególnie biorąc pod uwagę to, że bolid jest tworzony praktycznie pod Maxa. Taka szansę dostali Albon i Gasly i żaden nie potrafił jej wykorzystać. Fajnie, że postawili na niego.
@johnmorra Zrobilem to samo, bo box po instalacji zaczął się masakrycznie przegrzewać, ale obawiam się, że usunięcie jest niewystarczające i hard reset boxa dopiero rozwiązywał problem. To samo planuje zrobić z telefonem.
Diagności wyjdą na ulice 29 września 2022 roku. To symboliczna data - 18. rocznica ustalenia obecnych stawek za badania techniczne pojazdów, które wynoszą 98 zł za samochód osobowy, 162 zł za auto z instalacją LPG, 62 zł za motocykl i 153 zł za ciężarówkę.
@bigger Nie zaglądam Tobie w portfel, ale ta Twoja stacja diagnostyczna to musi być bardzo nisko dochodowy biznes, jeśli możesz pozwolić sobie na samochody, którymi się chwalisz w wpisach. ( ͡°͜ʖ͡°)
@xBARTEXx: jednego nie rozumiem – co mnie obchodzi jaki smartfon mają Ukraińcy? Czy to narracja, że bogaci (bo mają iPhone xD) mają zostać pod ostrzałem? xD
KRRiT rozpoczęła konsultacje projektu stanowiska dotyczącego zakończenia nadawania analogowego radia FM. Z dokumentu wynika, że mogłoby do tego dojść między 2026 a 2030 rokiem. W rozmowie z Wirtualnemedia.pl przedstawiciele Grupy RMF i Agory nie kryją sceptycyzmu wobec tej inicjatywy.
Ruskie potrafią zatruć życie nawet w aktualnym evencie: dwa dni z rzędu jakiś rusek zgubił swoją łódkę po czym ukradł moją i uciekł, a ja topiłem się przez 5 minut. XD A z racji, że byłem największym dmg dealerem w teamie, w oba dni, to nawet nie udało im się na czas skończyć wyzwania. Te debile powinny być zbanowane w tej grze, albo wyrzucone na swój serwer. Aż musiałem wyrzucić swój żal.
@xBARTEXx: Mnie ten event doprowadza momentami do szału. Robię tylko z dziewczyną, a trasy są na 4 osoby projektowane i jeśli chcemy zebrać wszystkie monetki to nie ma opcji żeby się wyrobić (╯°□°)╯︵┻━┻
@xBARTEXx: Właśnie też często trafiam na Twoje wpisy, ale głównie na tych dwóch tagach, ewentualnie jakichś losowych XD. Tym bardziej, że na tagu Genshina jest mało osób które publikują coś poza artami, więc tym bardziej rzuca się to w oczy
No ja chciałem zobaczyć ładną walkę pomiędzy RBR i Ferrari, Alfę na wysokiej pozycji w midfieldzie i może jakieś zaskoczenie w stawce w postaci mocnego zespołu który do tej pory
#genshinimpact #anime
źródło: comment_1666599758hRXckAbgxR1c99MF6yac4Z.jpg
Pobierz