IMO krasz jest spoko ale brakuje mi tam lepszej jakości mięsa. Poza tym ogólne wrażenie bardzo dobre. Za to w stodole smakowało mi bardziej, może dlatego że byłem n------y. A kura jest na liście do odwiedzenia, mimo że ogólnie za kebabami nie przepadam i wolę jakiegoś chinczyka za te 15zl albo do burgerka dołożyć
Gdzie kupię w Poznaniu porządną kawę? Myślałem, żeby dać babci na prezent. Zawsze była zadowolona jak jej kupowałem w Pożegnaniu z Afryką, ale właśnie się zorientowałem, że już nie mają sklepu w browarze. #poznan
Polecam "imbryczek". I kawy i herbaty mają zajebiste, nie znalazłem jeszcze nic lepszego szczerze mówiąc. BTW polecam sprawdzić kawę smakowa snickers, coś pięknego (i przyrządzić w aeropresie)
Dzień dobry poznańska część Mirko - nietypowe pytanie, moja mama jutro wpada do Poznania i zastanawiam się co można by ciekawego odwiedzić/porobić i gdzie wpaść na obiad (jutro 1 maja, nie wszystko czynne, prawda?)? Liczę na dobre pomysły rodowitych Poznaniaków, może coś się akurat dzieje w mieście i nie wiem. #poznan
- Powtarzałeś coś przed egzaminem?
- Tak.
- A co?
- Będzie dobrze, będzie dobrze...
#studbaza #dowcip