Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tryno

tryno

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 708
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 698
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
tryno
tryno 01.02.2024, 10:51:03
  • 0
#f1
te plotki jeszcze nigdy nie byly tak realne, ciekawe czym go skusili.. albo jak bardzo mercedes jest z tylu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 01.02.2024, 10:31:43
  • 6
#f1 imo to się rozkręciło już za bardzo, nawet w skyowej telewizji podali to jako breaking news. jesli to zwykle przykrycie andretteigo to fani jeszcze bardziej sie w-----a XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrBarrel
DrBarrel
01.02.2024, 10:26:20
  • 2
Leclerc na pewno będzie zadowolony wiedząc, że zostanie nr 2 w Ferrari xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Skisne gdyby plotki o Bambiltonie w Ferrari były prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 01.02.2024, 10:29:57 via Wykop
  • 9
@DrBarrel: wytrzyma, to najtwardszy tifoso. tylko nie wiem czy lewis wytrzyma ten p--------k XDDDDDD
  • Odpowiedz
Dig_33
Dig_33
31.01.2024, 21:35:21
  • 7
W zamian dostaniemy kolejne żenujące widowisko w postaci GP Chicago( ͡° ͜ʖ ͡°) Ech ta amerykańska mafia #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 31.01.2024, 23:34:56 via Wykop
  • 1
@Dig_33: nie dostaniemy
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
31.01.2024, 23:32:24
  • 8
To już ten miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1
Migfirefox - To już ten miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1

źródło: temp_file2786986863839313828

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 31.01.2024, 23:34:08 via Wykop
  • 4
@Migfirefox: nie moge się doczekać tego uczucia, gdy światła będą gasnąć... no i tego rozczarowania po kwalifikacjach związanego z formą wiadomo jakiego teamu.
  • Odpowiedz
tryno
tryno 31.01.2024, 23:33:13
  • 1
#f1
szczerze mówiąc to dzięki liberty ominęła nas tragedia w postaci haasa 2. bohaterowie naszych czasów, których oceni dopiero historia, bo ludzie są zaślepieni opiniami pseudoekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M....._
M....._
konto usunięte 31.01.2024, 23:42:16 via Wykop
  • 13
@tryno: no nie wiem haas to kompletnie nie ma żadnych perspektyw. Bezduszny zespół kliencki i tania kalka ferrari. A nawet gdybyś miał rację to i tak przyda się więcej miejsc w f1 żeby w przyszłości może nawet sztuka gdzieś miejsce złapał. Tragiczna jest aktualnie sytuacja mistrzowie F2 nie mają gdzie jeździć już od lat to samo
  • Odpowiedz
kolegaBob
kolegaBob
28.01.2024, 15:04:30
  • 6
#f1 #viaf1
kolegaBob - #f1 #viaf1

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 28.01.2024, 17:37:39 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tryno
tryno 24.01.2024, 14:46:51
  • 3
W tym roku F2 zapowiada się arcyciekawie, więc jak F1 znowu zawiedzie to będzie co oglądać. No i oczywiście F3 z powodu naszego rodzynka.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawaRenka
PrawaRenka
24.01.2024, 15:59:15 via Wykop
  • 4
@tryno: podobno będzie zupełnie nowe auto, więc wszyscy będą zaczynać jakby od nowa. Ciekawe też jak młody rodzynek Antonelli będzie sobie radzić...
  • Odpowiedz
tryno
tryno 15.01.2024, 16:51:38
  • 0
#bekazpis #polityka #shitposting
https://twitter.com/Dosia1960 przyznac sie, ktoremu z was za te gowno placa? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sabboko
sabboko
sabboko
14.01.2024, 14:57:02
  • 4
#polityka Jeszcze dzisiaj SOP powinien tego psychola odprowadzić do zakladu psychiatrycznego i rozpisać nowe wybory prezydenckie. Nie cackać się z mafią. Wojsko i policja w 100% słucha nowego rządu. Wszyscy wiedzą czym jest pis.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 14.01.2024, 15:12:02 via Wykop
  • 0
@sabboko: to jest szmatecki serio?
  • Odpowiedz
smialson
smialson
20.12.2023, 22:24:07
  • 95
Przypomnijmy sobie te wspaniałe chwile
#tvpis
smialson - Przypomnijmy sobie te wspaniałe chwile 
#tvpis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 20.12.2023, 22:43:08 via Wykop
  • 1
@smialson: To zdarzyło się na serio czy to jakiś żart?
  • Odpowiedz
tryno
tryno 20.12.2023, 22:51:20 via Wykop
  • 24
@smialson: A cały ten cyrk za pieniądze podatnika... Mam nadzieję, że teraz będzie obiektywnie, a chociaż będą zachowane pozory.
  • Odpowiedz
tryno
tryno 20.12.2023, 12:14:48
  • 17
#tvpis #pis
tryno - #tvpis #pis

źródło: 89yv40

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 22.10.2023, 14:26:20
  • 7
Oglądając te intro do F1 Academy mam wrażenie jakby to miała być jakaś parodia Formuły 1 na wzór The Office #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 17.09.2023, 14:50:51
  • 7
#f1 niesamowity wyscig, szkoda gekona, ale pokazuje, czemu jest gorszy od oponeo. gdyby to hamilton byl na przodzie, to wygralby ten wyscig. mercedes nie zamienil kierowcow, wiec chociaz byli fair, warto to docenic.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buko_von_Krossig
Buko_von_Krossig
Buko_von_Krossig
17.09.2023, 15:59:16 via Wykop
  • 4
gdyby to hamilton byl na przodzie, to wygralby ten wyscig.


@tryno: uja by tam wygrał
  • Odpowiedz
warrengda
warrengda
17.09.2023, 16:18:05 via Wykop
  • 0
@tryno: Następny z odklejką.
  • Odpowiedz
rayman_s
rayman_s
17.09.2023, 11:55:04
  • 0
#f1 Czy mercedes poświęci gekona, żeby oponeo miał szansę na wygraną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 17.09.2023, 11:55:52 via Wykop
  • 0
@rayman_s: jesli hamilton bedzie mial lepsze tempo to oczywiscie ze tak. wygrana hamiltona to marketingowy strzal w dziesiatke
  • Odpowiedz
tryno
tryno 16.09.2023, 14:49:55
  • 0
czarny pan jest podobno ustawiona pod wyścig, więc jutro będzie ciekawie, co zrobi Mercedes ze swoimi kierowcami.
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno
Autor
16.09.2023, 14:58:59 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
davoid
davoid
16.09.2023, 14:53:26
  • 3
#f1 Horner w wywiadzie potwierdził, że dzisiejsze słabe wyniki nie mają nic wspólnego z nową dyrektywą techniczną. To dokładnie ten sam bolid, który mieli się na Monzy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 16.09.2023, 14:54:22 via Wykop
  • 9
@davoid: a co ma mówić? przyznac się, że używali szarej strefy, aby zdominować?
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
16.09.2023, 14:51:38
  • 0
Pani kotulska w ciąży?
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryno
tryno 16.09.2023, 14:53:42 via Wykop
  • 1
@grett: wleciał kebabik przed studiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >
  • kupon na 3 dyszki glovo dla chętnych: W17G3YR

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking