Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ste3

ste3

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 73299
  • Znaleziska 33010
  • Mikroblog 40289
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 87
ste3
ste3 09.04.2020, 09:52:16 via Android
  • 0
Hej, mam problem z podłączeniem podwójnego włącznika ściennego (standardowy) z żyrandolem na 2 żarówki. Problemem jest moduł sonoff dual r2. Podłączyłem wszystko i sonoff działa, włączam zdalnie jedna lub drugą żarówkę. tylko że wszystko działa gdy na ścianie mam oba klawisze włącznika ściennego przełączone, natomiast nie wiem jak podłączyć by jeden klawisz działał osobno niż drugi zachowując przy tym funkcje działania sonoffa.

Td:lr


#sonoff #smarthome
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dumspiro
dumspiro
dumspiro
09.04.2020, 11:32:02
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ste3
ste3
Autor
09.04.2020, 11:33:19 via Android
  • 0
@dumspiro dzięki, spróbuję dziś
  • Odpowiedz
ste3
ste3 10.11.2019, 11:27:09 via Android
  • 0
Witam, muszę kupić 2 telefony, najlepiej #xiaomi by miały 3 GB ramu i 32 GB roku. W granicach 100-110 dolarow. Teraz wszystko wpada na VAT by było na kaszojady, więc najlepiej #gerbest europejski magazyn lub prioriry line.
Zależy my na zamówieniu już dziś, przed jutrzejszym #1111 bo wtedy moja paczka wyszła by jako pierwsza i na bank dojdzie przed świętami.
Proszę #chinskiecuda #cebulaonline
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ibiza_Driver
ibiza_Driver
10.11.2019, 11:52:14
  • 1
@ste3:

Teraz wszystko wpada na VAT


skąd to wziąłeś?
  • Odpowiedz
ibiza_Driver
ibiza_Driver
10.11.2019, 15:25:12
  • 0
@ste3: https://www.wykop.pl/wpis/45256817/witam-w-tagu-chinskacebula-chcesz-byc-na-biezaco-z/ pozycja 38- cały czas aktualne. Priority Direct Mail wystarczy.
  • Odpowiedz
ste3
ste3 03.08.2019, 21:08:03 via Android
  • 1
Mirasy, gdzie w #usa mogę kupić w dobrej cenie #apple laptopa i #iphone. będę w stanach i szukam okazji
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Singularity00
Singularity00
03.08.2019, 21:25:36
  • 1
@ste3: apple store? pamiętaj by kupić sobie apple care+ bo do iP nie kupisz w PL ale zrealizujesz bez problemu.
PS: warto rozważyć zakup w jednym ze stanów bez sales tax lub sprawdzic czy stan w którym jesteś nie ma akurat sales tax free weekend.
  • Odpowiedz
Opipramoli_dihydrochloridum
Opipramoli_dihydrochloridum
05.08.2019, 06:43:30 via iOS
  • 0
@kryptomanix: Pewnie chodziło im o to:
https://ispot.pl/s,pzu-ispot-care-opcje#opcja3
  • Odpowiedz
ste3
ste3 07.06.2019, 11:58:04 via Android
  • 0
ste3

źródło: comment_wCQQffRsGmRxL2yJvL6r1RmmIpRgMOUO.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 09.03.2019, 08:40:57 via Android
  • 1
czy komuś z Was udało się wejść na stronę www.yeelight.com ? chcę poczytać o lampach #yeelight a tu z żadnej przeglądarki nie mogę wejść na stronę, VPN też nie pomaga. co jest?!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieremek
Gieremek
09.03.2019, 08:42:07
  • 1
@ste3: Ty masz coś z-----e, mi działa
  • Odpowiedz
ste3
ste3
Autor
09.03.2019, 08:45:43 via Android
  • 0
@radekrad ok .sprawa rozwiązana. strona nie wchodzi gdy wykryje VPN. dzięki Panowie
  • Odpowiedz

4

Radni KO zmniejszyli warszawiakom bonifikatę. A przed wyborami głosowali...

W czwartek Rada Warszawy obniżała bonifikatę za opłatę 'przekształceniową'. Przed wyborami samorządowymi chcieli, żeby wynosiła 98 proc., teraz dają tylko 60 proc. Radni PiS są oburzeni. Mówią, że to 'oszustwo wyborcze'

ste3
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 14.12.2018, 06:21:12
  • 7
  • #
    polityka
  • #
    oszustpolityczny
  • #
    oszukujo
  • #
    bekazlewactwa

2

Opłata za odholowanie samochodu. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego | Z kraju

Trybunał Konstytucyjny orzekł w środę, że przepisy związane z opłatą za odholowanie samochodu, które uzależniają wydanie właścicielowi przechowywanego na parkingu pojazdu od uiszczenia opłaty za odholowanie auta, są niezgodne z konstytucją. Według sędziów przepisy te są znacznym...

ste3
z
tvn24bis.pl
dodany: 05.12.2018, 14:34:28
  • 2
  • #
    tulejakontent
ste3
ste3 20.11.2018, 19:46:30 via Android
  • 0
@PlanetPlus napiszcie mi proszę jak mam dodać ręcznie naliczanie cashbacku z groupon. Chodzi mi o to że wartość kuponu była 100 zł, ale skorzystałem z kodu (z okazji urodzi serwisu) i zapłaciłem 80 zł. To w formularz naliczenia cashbacku co mam wpisać 100 czy 80 zł?
#planetplus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 06.11.2018, 20:42:49
  • 2
Jak ktoś chętny na voucher 20 euro obniżający koszt zakupu akcesoriów #oneplus6t to proszę na PW.
#oneplus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 19.09.2018, 16:29:00
  • 2
podkuszony opiniami @niebezpiecznik-pl i niby promocjami kupiłem subskrypcję NordVPN za 99$ i... kupa. Net działa dużo gorzej, mimo zmian różnych serwerów. Torenty miały latać pełną prędkością a tu lipa.
#nordvpn #torrent #oswiadczeniezdupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mjfotocompl
mjfotocompl
25.09.2018, 09:51:53
  • 0
@ste3: jako, że jestem w DE to korzystam z DE serwerów, druga sprawa, że w Polsce jest tylki kilka i są one zapchane na ogół. Tu znajduję serwery z 0 obciążeniem. DO tego podwójnie uruchomiony (przez aplikację i ustawienia w bittorrencie)
mjfotocompl - @ste3: jako, że jestem w DE to korzystam z DE serwerów, druga sprawa, ż...

źródło: comment_TcoVQtNMbX4nWCISNukgsUJASEkLFcxF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ste3
ste3
Autor
25.09.2018, 14:11:10 via Android
  • 0
Dzięki za podpowiedź, czyli najlepiej nie będę korzystał z aplikacji tylko ustawie w przeglądarce i kliencie torkow.
  • Odpowiedz
ste3
ste3 21.07.2018, 21:41:09 via Android
  • 3
Mirasy z #xiaomi poratujcie. Szukam xiaomi A2 nazywanego też 6x z opcją ominiecia VAT, może być #aliexpress
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matpiotr
Matpiotr
21.07.2018, 21:48:00
  • 2
@ste3: nie jest nazywany, tylko to dwa inne telefony
  • Odpowiedz
ste3
ste3
Autor
22.07.2018, 09:08:58 via Android
  • 1
@miboy dziękować
  • Odpowiedz
ste3
ste3 24.06.2018, 19:17:48 via Android
  • 7
ste3

źródło: comment_ljy1UgaaOW41GhOE6mWxUE09pA88SQux.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 24.06.2018, 19:12:20 via Android
  • 3
Tylko się bronimy, żen #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 11.03.2018, 01:10:17 via Android
  • 1
Mirasy z tagu #gearbest właśnke zaczynam przygodę z tym sklepem. PayPal z podłączonym Revolutem już czeka. Czy jest jakaś promocja/kody/punkty dla nowego użytkownika. Jeszcze się nie zarejestrowałem. Na początek zamiar kupić telefon xiaomi i czajnik xiaomi.
Z góry dzięki za wszelkie porady
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janix
janix
janix
11.03.2018, 12:03:00
  • 1
@ste3: W tym momencie na GearBest drogo jak jasna cholera, zero sensownych promocji ...
  • Odpowiedz
ste3
ste3
Autor
11.03.2018, 12:29:55 via Android
  • 0
purplehaze @JanuszowyAndrzej @janix@janix @Setral dzięki za dobre rady. Już na yanix się zarejestrowałem. Zaraz zakładam konto na gearbest i pobawię się punktami. Obczaj też banggood. Dzięki, pozdr
  • Odpowiedz
ste3
ste3 31.03.2017, 11:36:11 via Android
  • 1
@PlanetPlus proszę o interwencję, w lutym miałem wysłałem zatwierdzone środki na swój rachunek 54.49 zł i 48 zł, kasa nie doszła, ani nie została na konto w planet plus zwrócona. jest tylko info odrzucony. mój mejl steel33333@gmail.com
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetPlus
PlanetPlus
31.03.2017, 12:24:54
  • 0
Witam, Z tego co widzę wszystkie transakcje z 11.11 mają status zatwierdzony i wypłaciłeś wszystkie śrdoki z tej akcji. Jeżeli chodzi o odrzucone wypłaty to przyczyną są transakcję z dnia 11.12 , które zostały zdublowane przez partnera, a Ty w tym dniu nie dokonałeś żadnego zakupu w tym sklepie, dlatego zostały odrzucone, ponieważ nie może zostac przyznany ponownie Cashback za te same przedmioty. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
ste3
ste3 25.03.2017, 09:39:28 via Android
  • 1
#aliexpress Mirku przyjmijcie kupon do sklepu xiaoyi na kamerki #xiaomi http://s.aliexpress.com/Yj6rIZvi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ste3
ste3 11.01.2017, 07:40:16 via Android
  • 1
#planetplus to już nie ma cashback z #aliexpress z poziomu komputera, widzę na stronie planet ze jest 7% ale tylko z aplikacji mobilnej. a kiedyś prawilnie na komputerze było 5%
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollasek
trollasek
11.01.2017, 08:30:47
  • 1
@ste3: o tym wyżej pisałem, ehhh
  • Odpowiedz
PlanetPlus
PlanetPlus
11.01.2017, 08:35:42 via iOS
  • 1
@trollasek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ste3
ste3 22.03.2016, 23:17:01 via Android
  • 1
Mirki, lajkujcie prosze moj baner urodzinowy
http://s.aliexpress.com/VFb2UrIn
siedzę wlasnie w Nowej Zelandii i takie dziwy tam widzę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sq-bi
Sq-bi
22.03.2016, 23:21:38
  • 0
@ste3: #tagujtogowno, nie jesteś na nocnej
  • Odpowiedz
ste3
ste3 19.11.2015, 00:08:33 via Android
  • 2
Sprzedam tablet onda v919 3g core m, 64gb ssd, 4gb ramu 9,7"... Przyszedl do mnie 3 tyg temu z #aliexpress, ale android na tym kiepsko wygląda. Same chińskie znaczki. Zmieniałem język, aplikacje ze znaczkami dalej są. Na tablecie jest też Windows 10, ale mi zależało bardziej na android. Także sprzedam po okazyjnej cenie bez VAT :-), folie na ekranie itp. wszystko jest. Możliwość obejrzenia i przetestowania w Warszawie okolice
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....d
n.....d
konto usunięte 30.01.2016, 13:24:45
  • 0
@ste3: sprzedałeś? internet 3g działa na tym pod windowsem? jak sprzedałeś to i tak napisz, bo zamierzam to kupić, a nie wiem :/
  • Odpowiedz
ste3
ste3
Autor
30.01.2016, 13:25:47 via Android
  • 0
@loduwa: sprzedane w zeszłym roku
  • Odpowiedz
ste3
ste3 01.11.2015, 12:03:45 via Android
  • 6
Mirki, szukam jakieś aplikacji którą będę mógł wyłączyć sieć komórkowa. Żeby WiFi działało, ale nikt nie mógł się dodzwonić. Jedyne co znalazłem wiąże się z trybem samolotowym, ale to też wyłącza WiFi. Polecicie coś? #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....t
d.....t
konto usunięte 01.11.2015, 12:05:42
  • 1
@ste3: jakiś call blocker może?
  • Odpowiedz
D.....k
D.....k
konto usunięte 01.11.2015, 12:07:28
  • 5
@ste3: w trybie samolotowym można włączyć wifi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Strona 20 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.07.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking