Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sendiauke
sendiauke
Profil firmowy

sendiauke

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 97
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 83
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
sendiauke
sendiauke
sendiauke 18.05.2019, 22:15:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Chyba rozgryzłem o co chodziło z tym słodko-gorzkim zakończeniem wg D&D . Słodko - Bo ten strasznie słaby sezon się kończy już w poniedzialek, a gorzki bo jeszcze Star Warsy nadchodzą.

#graotron
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....2
konto usunięte 19.05.2019, 08:17:56 via Android
  • 0
@sendiauke XDDD
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 17.05.2019, 18:50:43
  • 0
Zna ktoś może jakąś stronę która zajmuje się newsami ze świata seriali? Odrazu uprzedzam że omijam NaEkranie, bo najwięcej artykułów jest nt. filmów, a na temat seriali praktycznie nie ma ani widu ani słychu :D

#graotron #lucifer #agentsofshield #lastkingdom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadniePieknie
LadniePieknie
18.05.2019, 00:43:40
  • 1
@sendiauke: naekranie leci niestety równią pochyłą od czasu rename'u z hataka. Jest tam może 2-3 autorów których można poczytać ale reszta to jakieś jałowe p---------e. Szkoda bo kiedyś serwis nie miał sobie równych.
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 17.05.2019, 11:21:06
  • 0
Jak wogóle jak to jest że seriale takie jak Agents of Shield, Lucyfer i inne mniejsze seriale nie mają problemu z przeciekami? Czekając na Lucyfera/Agentów Tarczy nigdzie nie otarłem się na wycieki całego sezonu tak jak to było w GoT. Chodzi o większy fanBase i hype czy o co chodzi, ludzie grzebią i grzebią aż wygrzebią ?

#graotron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlopiec_z_drewna
Chlopiec_z_drewna
17.05.2019, 11:30:21 via Android
  • 0
@sendiauke nikt tego nie ogląda, więc.nikt nie szuka
  • Odpowiedz
LadniePieknie
LadniePieknie
17.05.2019, 11:30:37
  • 0
@sendiauke: pamiętam, że zdarzały się jakieś mikroprzecieki przy lost, ale generalnie to problemu prawie nie ma (dużo częściej wyciekają całe odcinki przed premierą, nierzadko jeszcze nieukończone). Myślę, że problem przy got istnieje głównie dlatego, że z twistów fabularnych i tajemnicy scenariuszowej zrobili znak rozpoznawczy i jak już ktoś położy łapy na tej wiedzy i wie, że może ją bezkarnie puścić w świat to zrobi to dla czystego trollingu.
  • Odpowiedz
Jokerzee
Jokerzee
13.05.2019, 13:53:28
  • 141
Uwaga spoiler


#graotron #got #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 13.05.2019, 13:59:35
  • 94
@Jokerzee: Pewnie reżyserzy powiedzą że zapomniał co mówił w poprzednich sezonach kek xd
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 13.05.2019, 13:57:16
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadniePieknie
LadniePieknie
13.05.2019, 14:14:05
  • 0
@sendiauke: w kwestii doboru wątków widzę dwie opcje
A) [bardziej prawdopodobna] ktoś podjął na etapie początkowych sezonów decyzję odnośnie odrzucanych wątków niekoniecznie mając świadomość jak mogą się one rozwinąć. Wybrali te które najlepiej sprawdzają się w formacie serialowym. Niestety, niekoniecznie wszystkie decyzje były dobre, były raczej krótkowzroczne.
B) [mało prawdopodobne] Martin postawił im warunki pt "Tego, tego i tego wątku nie ruszacie bo jak mi to spieprzycie to nawet książki
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 13.05.2019, 12:46:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke
Autor
13.05.2019, 12:57:41
  • 0
Właśnie przeczytałem fajne zdanie nt tego sezonu. "Najciekawsze jedynie w tym sezonie były teorie."
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 09.05.2019, 12:52:52
  • 0
Wiele osób pisze nt. tego big smoka który żył przed Danką . Jak bardzo będziecie zawiedzeni jak jednak nie pojawi się w najbliższych 2 odcinkach? xD

#graotron
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....l
k.....l
konto usunięte 09.05.2019, 12:56:35
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

vateras131
vateras131
09.05.2019, 14:11:52
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PiszeCzasen
PiszeCzasen
06.05.2019, 21:30:32
  • 0
Oglądanie ostatniego odcinka w knajpie.
Najlepsza reakcja babki w czarnym w 3:55 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#got #gameofthrones #graotron
PiszeCzasen - Oglądanie ostatniego odcinka w knajpie.
Najlepsza reakcja babki w czar...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 06.05.2019, 22:01:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 06.05.2019, 10:57:00
  • 10
Jarać się, kiedy zaczął się sezon 8, poczym po 3 odcinkach masz poprostu dosyć. Przecież ten sezon to jedna wielka klapa, lol. Budować serial przez 7 sezonów, a później s--------ć to przez 3 odcinki. Gratulować.

#graotron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....o
K.....o
konto usunięte 06.05.2019, 10:59:18
  • 4
@sendiauke: dobre i tyle, ten serial powinien zamknac sie po 5 sezonach po krwawych godach
  • Odpowiedz
Ciascio
Ciascio
06.05.2019, 11:00:59
  • 3
@sendiauke: dużo jest seriali które się psują w ostatnim sezonie. Twórcom trochę zabrakło odwagi aby poprowadzić fabułę w inny sposób
  • Odpowiedz
lejen
lejen
29.04.2019, 20:10:31 via iOS
  • 5
czy Ghost przeżył? chyba nie było go widać po pierwszym starciu? :( i na co wpadli Dothraki na samym początku, że nagle wszyscy zniknęli bez żadnej n-----------i? #got #graotron
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 29.04.2019, 20:15:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@varmiok: przecież mellisandre podpalila im te mieczyki, a o ile dobrze pamiętam to nieumarłych można zabić ogniem i smoczym szkłem.
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 29.04.2019, 15:39:09
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....o
K.....o
konto usunięte 26.04.2019, 19:38:08
  • 1
Wczoraj wybieraliście największego Chada z Gry o Tron, a dzisiaj przyszła kolej na najpiękniejsza kobietę. Wybrałam te według mnie najpopularniejsze piękności (no dobra, może oprócz Aryi). Oczywiście patrzymy na sam wygląd.
#hbogo #graotron #gameofthrones #ankieta #got
K.....o - Wczoraj wybieraliście największego Chada z Gry o Tron, a dzisiaj przyszła k...

źródło: comment_VwbvyipYEXrkSbOP37UOXofEuDo7dUzn.jpg

Pobierz

Najpiękniejsza kobieta z GOT to:

  • Cercei Lannister 3.6% (14)
  • Sansa Stark 4.8% (19)
  • Mellisandre 14.0% (55)
  • Ygritte 10.2% (40)
  • Ellaria Sand 1.8% (7)
  • Margaery Tyrell 30.2% (119)
  • Daenerys Targaryen 16.2% (64)
  • Shae 1.3% (5)
  • Arya Stark 2.5% (10)
  • Missandei 15.5% (61)

Oddanych głosów: 394

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 26.04.2019, 19:58:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Karynisko: Jak margaery może mieć najwięcej %% lol. Typiara z twarzą szczura XD Misandei best i chooy
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 26.04.2019, 20:35:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nexetpl: szanujmy się ... już Ygrit jest ładniejsza od szczurka.
  • Odpowiedz
MyPhilosophy
MyPhilosophy
25.04.2019, 18:59:54 via Android
  • 3
IMHO, Szary Robak zginie pierwszy.

#got #graotron
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 25.04.2019, 19:03:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MyPhilosophy: imo Tormund pierwszy, pozniej glizda, potem mr. Friendzone a na koniec trojoki bażant.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
25.04.2019, 18:45:38
  • 18
Ja też chyba nie jestem na to gotowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #graotron #got
anoysath - Ja też chyba nie jestem na to gotowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #humorobrazk...

źródło: comment_gXdJVxcgad0TlYSb4EgW1sEBNbskNFGA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 25.04.2019, 18:58:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anoysath: ja jako uczuciowa osoba, na serio dygam się x03 xD Pamiętam jak oglądałem wikingów i gdzieś jakiś spoiler zobaczyłem że Ragnar umiera, to nie oglądałem wikingów chyba przez w tygodnie bo Poprostu nie chciałem tego oglądać xd
  • Odpowiedz
Tr1ckshot
Tr1ckshot
25.04.2019, 14:40:53
  • 0
Jakieś pewniaczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #graotron #bukmacherka
Tr1ckshot - Jakieś pewniaczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #graotron #bukmacherka

źródło: comment_5QamtQQNpTpn7LmXn5s4wyEaieiJ6iRp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 25.04.2019, 15:30:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tr1ckshot: tormund zginie na 90%
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 25.04.2019, 15:31:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tr1ckshot Theon tez
  • Odpowiedz
MrFrost
MrFrost
23.04.2019, 16:45:39
  • 3
#wikingowie > #graotron
#vikings > #got
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 23.04.2019, 19:12:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFrost: Ogólnie idc. Ale nie rozumiem jak można napisać vikings>got. Wikingowie jak dla mnie skończyli się po śmierci Ragnara, może tylko ja tak myślę ale po 4 sezonie ten serial to jeden wielki dramat. Wszystko przewidywalne, nie ma tego czegoś co ma GoT. Oczywiście sam serial w sobie jest okej, pod względem aktorstwa i ogólnie scenografii, ale jest poprostu nudny. (Nudny, po śmierci Ragnara)
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 23.04.2019, 19:13:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrFrost: Wiem że to prawdopodobnie bajt, ale niektórzy ludzie na setio uwazaja wikingow za lepszy serial.
  • Odpowiedz
sendiauke
sendiauke
sendiauke 19.04.2019, 19:26:02
  • 2
#tv #seriale #wifidirect

Chciałbym sobie puścić jakiś serial przez direct wifi czy jak to się tam zwię. Potrzebuje strony gdzie jest ta cała ikonka, żeby udostępnić obraz z telefonu na telewizor.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamaskowany_Kotek
Zamaskowany_Kotek
15.04.2019, 17:16:54
  • 2
Reeee. Karzeł ginie w czwartym odcinku (╯︵╰,)

#got #graotron
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sendiauke
sendiauke
sendiauke 15.04.2019, 18:06:44
  • 2
@Gusmag: Typ was baituje, a wy łykacie xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.06.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.07.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking