Mam autyzm i niepełnosprawnosc intelektualna w stopniu lekkim i nie umiem się do dziś usamodzielnić.Nie mam żadnego zawodu ani wykształcenia radziłem sobie w szkole .Od dziecka nie radziłem sobie w życiu mam już 30 lat i nie mam od rodziców od nikogo wogole pomocy wegetuje pracując w zakładzie aktywności zawodowej.Nie umiem się z tego wcale utrzymać nie mam żadnej renty przyznanej stałej .Co parę lat muszę udowadniać swoją ułomności na komisji .Nie

seba199684