Będę wystawiał na sprzedaż swoje Audi 80 B4 2.8 174km lpg rocznik 1991, przebieg koło 340kk elektryczne szyby 4x, szyberdach, wspomaganie, abs. Generalnie sprawna, można jechać w trasę, ale zaniedbana, pije olej, ostatnio silnik nierówno pracuje - jak mi się uda to naprawić to naprawię, jak nie to cena trochę niższa. Trzeba koniecznie ogarnąć instalację gazową bo strzela. Szpachli trochę jest, rdzy trochę jest. Ale jeździ bezawaryjnie mimo wszelkich przeciwności losu, w
@evilonep: domyślam się że recydywa albo jakiś dzwon w mienie publiczne lub stworzenie zagrożenia na drodze było. Pani co piszę że jej tak smutno nie podaje szczegółów bo jej widocznie tak wygodniej. Droga Pani. Dopóki nie zrozumiesz że ten frajer Ci niszczy życie będąc nieodpowiedzialnym to nic w Twoim smutnym życiu się nie zmieni. Rodzina też Ci pewnie to samo powtarza, a że nie rozumiesz w jakim gównie siedzisz to
Ponad 3 tysiące karabinów za ponad 19 mln zł zamówiła w radomskim Łuczniku polska armia. - Beryle to przykład polskiej konstrukcji strzeleckiej o wysokich walorach użytkowych. Karabinek jest bronią wyjątkowo trwałą, do tego sprawdzoną w trudnych warunkach, na realnym polu walki
Od jakiegoś czasu mam problem z przeglądarką chrome. Podczas oglądania YouTube, po przejściu na pełny ekran, zostaje mi górny pasek aplikacji. Coś mi się musiało wcisnąć i nie umiem odcisnąć. Ktoś zna rozwiązanie na mój problem? Już któryś dzień z rzędu szukam rozwiązania i dostaje szału.
szukam tytuły gry dla dzieci na androida. Polegała na odkrywaniu palcem kości dinozaurów z piasku. Jak się odkryło wszystkie kości to się szkielet i dinozaurek składał w całość i było jak się ruszał w swoim środowisku.
Mam dwa monitory, jak na pierwszym (głównym), odpalę csgo w rozdzielczości niższej jak ustawiona dla ekranów na pulpicie, to na drugim monitorze z automatu rozdzielczość zmienia się na tą która jest na pierwszym monitorze (wszystkie okna się rozjeżdżają). Istnieje możliwość ustawienia tego tak, aby drugi monitor nie zmieniał rozdzielczości po odpaleniu czegoś na ekranie pierwszym?
@predek13: powiem tak, monitor 1 - główny, monitor 2 to dwa jak na M1 ustawisz mniejszą rozdzielczość niż natywna, to na M2 wcale się nie zmienia na inną, ale mogą się dziać dziwne rzeczy - u mnie na przykład odtwarzacz wideo potrafi się przesunąć o pół monitor w odwrotną stronę, a przeglądarka jak by miała ustawione X pikseli od lewej krawędzi, i jak ta ilość pikseli się zmniejsza (mniejsza rozdzielczość na
@predek13: 1. Boczne wejście, wrzucałem już dzisiaj mapkę. 2. Ja rok temu wychodziłem i wchodziłem. 3. CZIPSY I BATONY DO KUPIENIA NA MIEJSCU ostatnio było nawet stoisko KFC ale ceny wyższe i tylko wingsy chyba były.
Była jakaś kasacja starych kont w #minecraft ? Nie mogę się zalogować swoim kontem do gry. Na stronce każe mi się połączyć na mojang, niby moje konto istnieje, ale nie przychodzi mi od 2 dni mail odzyskania hasła. :(
skoro konto istnieje (bo inaczej chyba by dało stosowny komunikat przy chęci odzyskania hasła?) to może napisz do supportu? od dawna się nie logowałeś? kupiłeś klucz bezpośrednio od mojangu? @predek13:
elektryczne szyby 4x, szyberdach, wspomaganie, abs. Generalnie sprawna, można jechać w trasę, ale zaniedbana, pije olej, ostatnio silnik nierówno pracuje - jak mi się uda to naprawić to naprawię, jak nie to cena trochę niższa. Trzeba koniecznie ogarnąć instalację gazową bo strzela. Szpachli trochę jest, rdzy trochę jest. Ale jeździ bezawaryjnie mimo wszelkich przeciwności losu, w
źródło: comment_6oqxVfHoIQEmpECdbTsnmFXFEutkAMLF.jpg
Pobierz