@Menosas: +1 z rok temu jak się wyrzekał ze nie jest jego fanem i ze to zdjęcie jest do beki XD wszędzie o nim pisze i go broni, na bank by pento wylizał po same jaja jakby go spotkał a do streamow ferrariego to konia bije na milon procent
@Krzysio_misio12: jakby serio dostał na jajo tak ze by pękło to by nie dał rady walczyć to jest pewne. Nie dałby rady nawet chodzić. A krew to mógłby mu poleciec z pędzla co najwyżej przy szczaniu. Chyba se Mateusz się zsikał podczas walki a tata pokazuje to do kamery xD. Oni są tak ostro p----------i ze kononowicz przy nich jest normalny. I te ciagle porównywanie się do sportowcow. Mateuszek będzie
@Krzysio_misio12: Może zacznijmy o tego, że jakby mu pękło jądro to stary nie mógłby mieć miażdżonego a jakby stary miał miażdżone to jemu nie mogłoby pęknąć xD Właśnie wręcz przeciwnie poziom abstrakcji i głupoty czyni to mega śmiesznym
@NewBlueSky: No właśnie wardega nie był najlepszy. Jest strasznie męczący i na ostatnich galach siedział tam jak na skazaniu. Zero energii. Paradoksalnie Hubert miał więcej wlotek pod zadymkę i wprowadzał więcej dymow
@sanczopanso_: byl najlepszy i to widac po jego relacji z zawodnikami. Na galach moze nie jest najjasniejsza gwiazda, tam zreszta jesli sa dobrze dobrani przeciwnicy (przynajmniej jedno ciekawe zestawienie, bez przyjaznej walki, na panel) to samo sie kreci. Gorzej z tymi dodatkowymi programami.
@General_chudy_byk18: Ponoć obiecali mu jego rozwiązanie, ale nie wiem czy było to stanowisko całego zarządu, czy tylko zapewnienie Boxdela. Jeśli to drugie, to zachowuje się niedojrzale, jeśli to pierwsze, to jestem w stanie się z nim zgodzić.
Wydaję mi się, że Boxdel mu powiedział, że "nie powinno być z tym problemu", a nie że mu jakoś to obiecywał, ale mogłem to pokręcić.
@malinq: Tak, i glazurnik zamiast przyjść i pogadać z Tobą żeby zmienić warunki wysyła swojego kolegę, który załatwił mu robotę żeby ogarną temat za niego ( ͡°͜ʖ͡°) Jedyna argumentacja to "Boxdel obiecał" Ani razu nie powiedział że się spotkali żeby o temacie rozmawiać. Wiesz dlaczego? Bo Mleko nic poza sraniem w necie nie zrobił w tej kwestii.
@Eddenn: z tym to mogłeś wyluzować