Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pedro1980
pedro1980

pedro1980

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 137
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 137
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Razdwatrzyrazdwatrzy
Razdwatrzyrazdwatrzy
Razdwatrzyrazdwatrzy
19.06.2026, 17:31:16
  • 4
#raportzpanstwasrodka #cebecebe #waldiwazji
Waldi z oficjalnym wsparciem dla Cebe, po jego ostatniej aferze. A tak serio to coś wspomniał temu najlepszemu donejterowi łoniaka, że poza kamerą jest inny.
Waldi też bywa śmieszny, zamiast czasami milczeć, to chyba często daje się wkręcać widzom z tymi pytaniami, tak jak np, płakał kiedyś, że Małpcin nie chciał jego przyjaźni.. Albo, że jego żona wyjechała już z Kambodzy, albo była
Razdwatrzyrazdwatrzy - #raportzpanstwasrodka #cebecebe #waldiwazji
Waldi z oficjalnym...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 20.06.2026, 03:27:13 via Wykop
  • 0
@Haussman_KW: Kto?
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 20.06.2026, 03:35:27 via Wykop
  • 0
@Haussman_KW kto jest debil?
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 20.06.2026, 16:05:14 via Wykop
  • 0
@Haussman_KW: ok
  • Odpowiedz
Jakubas666
Jakubas666
17.06.2026, 20:03:49
  • 7
#raportzpanstwasrodka Kilka słow o łoniaku.
Jakubas666 - #raportzpanstwasrodka Kilka słow o łoniaku.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 18.06.2026, 11:48:33 via Wykop
  • 0
@Jakubas666: łoniak to pała już w drugim hotelu go pogonili
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
18.06.2026, 11:03:48
  • 18
#raportzpanstwasrodka mongoł: jestem w restauracji nazywa się Karaage (karaage to rodzaj jedzenia/technika gotowania - to tak jakby powiedzieć - jestem w restauracji nazywa się sushi, albo jestem w restauracji nazywa się pizza)
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka mongoł: jestem w restauracji nazywa się Karaage (...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 18.06.2026, 11:39:45 via Wykop
  • 8
@imtiredboss: Ty deweloper gdzie biała koszula i ogolony szalik??? bo nikt kurnika od ciebie nie kupi
  • Odpowiedz
cala-prawda-o-cambo
cala-prawda-o-cambo
cala-prawda-o-cambo
16.06.2026, 13:23:53
  • 15
#raportzpanstwasrodka

Witam,
Dzisiaj znalazłem coś takiego na FB odnośnie naszego pięknego hotelarza.
Jeśli to prawda co jest napisane że nie zapłacił pensji dziewczynie/kmerce - to trzeba chyba to wyjaśnić ....
cala-prawda-o-cambo - #raportzpanstwasrodka 

Witam,
Dzisiaj znalazłem coś takiego na...

źródło: www

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 17.06.2026, 03:28:34 via Wykop
  • 0
@takijeden123: No pewnie że tak, żali się pod osłoną
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 17.06.2026, 03:29:17 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Miałeś miałeś ahaha
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 17.06.2026, 11:16:53 via Wykop
  • 0
@takijeden123: Oczywiscie
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 17.06.2026, 11:18:08 via Wykop
  • 0
@cala-prawda-o-cambo: Czyli od ciebie mongole, co się ukrywasz?
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
15.06.2026, 14:47:00
  • 24
Terminator 2: Cambodia Day
#raportzpanstwasrodka
pikaczex - Terminator 2: Cambodia Day
#raportzpanstwasrodka

źródło: terminator

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 16.06.2026, 03:37:45 via Wykop
  • 1
@pikaczex: Pilot obesrywacz
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 15.06.2026, 06:26:49
  • 6
#raportzpanstwasrodka Czy ktoś skopiował wczorajszy lajt Mumina?????
pedro1980 - #raportzpanstwasrodka Czy ktoś skopiował wczorajszy lajt Mumina?????

źródło: rhhs

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pelt
pelt
15.06.2026, 07:37:53 via Wykop
  • 7
@pedro1980: Tak, Billy / @lskx wrzucił na Odysee:
https://odysee.com/Muminlivehaussman
  • Odpowiedz
pelt
pelt
15.06.2026, 09:12:08 via Wykop
  • 3
@renniferlopez2: Tak da się zapisywać lajwy lub premiery filmów w trakcie trwania, na komputerze narzędziami takimi jak yt-dlp komendą "live from start" i tym podobnymi programami. W wielu programach do pobierania z YouTube pod maską narzędziem do pobierania jest właśnie yt-dlp.
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
14.06.2026, 11:43:37
  • 23
#raportzpanstwasrodka niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego brode ma sie na szyi? Moze nie rozumiem trendow, ale no kurde idz Ty czlowieku do barbera
oesucotusieodwala - #raportzpanstwasrodka niech mi ktos wytlumaczy, dlaczego brode ma...

źródło: Screenshot 2026-06-14 133935

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 14.06.2026, 13:03:59 via Wykop
  • 0
@oesucotusieodwala: Bo to jest golf
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 15.06.2026, 02:53:43 via Wykop
  • 0
@oesucotusieodwala: Gdy się nie ma brody to się nie zapuszcza 3 włosów
  • Odpowiedz
barti_bart
barti_bart
14.06.2026, 15:47:32
  • 8
Dajcie donejta testowego....
Machaj jak hydraulik, udrożnił kanał ze szlamem....

#raportzpanstwasrodka
barti_bart - Dajcie donejta testowego....
Machaj jak hydraulik, udrożnił kanał ze szl...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 15.06.2026, 02:50:48 via Wykop
  • 1
@renniferlopez2: lysy a kto
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
14.06.2026, 17:44:21
  • 29
#raportzpanstwasrodka
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero testosteronu nie musi z nikim walczyc bo nie ma o co. Ma hajsy ma jedzenie i p--o.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 15.06.2026, 02:47:07 via Wykop
  • 0
@Knoblauch: I kolejne 2 dni przeżyjemy
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
13.06.2026, 12:39:04
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Widać, że Hausman influensersko to nie jest najostrzejsza kredka w piórniku ... spięty, plącze słowa. A nasze patoversum skacze wkoło niego jak pchły. Tak to jest, jak śmierdzi piniondz.

https://streamable.com/qxy691
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Widać, że Hausman influensersko to nie jest najo...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 13.06.2026, 13:47:51 via Wykop
  • 3
@JJtriple777: Czyli o muminie nie za bardzo coś?
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
12.06.2026, 19:51:21
  • 14
#raportzpanstwasrodka Darek, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili, tekönölogyiá !!!
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Darek, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili, tekö...

źródło: Zrzut ekranu_12-6-2026_21491_www.youtube.com

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 13.06.2026, 04:13:25 via Wykop
  • 1
@Marecki85: Przecież na ostatnim livie to Adam mu wysyłał donaty, a wczoraj nic , dlaczego?? bo czar prysł
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 13.06.2026, 05:41:53 via Wykop
  • 1
@Marecki85: Co chwilę dostaje z innych kont Łysego, ostarnio 300zł od kogo dostał ?
  • Odpowiedz
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
13.06.2026, 05:39:20
  • 1
#raportzpanstwasrodka

Co z tym wyzwaniem zrzucenia wagi Mumina?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 13.06.2026, 05:40:22 via Wykop
  • 7
@Chilli_Heatwave: Nic koniec
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
10.06.2026, 19:05:55
  • 21
#raportzpanstwasrodka
Mumin siedzial, siedzial i wysiedzial.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
  Mumin siedzial, siedzial i wysiedzial.

źródło: IMG_0456

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 11.06.2026, 02:59:14 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: Łysy mu tez wysyła pod fikcyjnymi nickami
  • Odpowiedz
Wielki_Szu_internetow
Wielki_Szu_internetow
Wielki_Szu_internetow
09.06.2026, 09:55:17
  • 3
https://www.youtube.com/watch?v=QIG7WKRS1WU czas:7:10 "tylko nie jedz nic bo nie masz czasu"
#raportzpanstwasrodka
WielkiSzuinternetow - https://www.youtube.com/watch?v=QIG7WKRS1WU czas:7:10 "tylko ni...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 10.06.2026, 04:14:26 via Wykop
  • 0
@Malpigaj: Nie byłoby komentarzy
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
09.06.2026, 11:06:02
  • 6
#raportzpanstwasrodka
(-‸ლ) muszę to rozchodzić
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
(-‸ლ) muszę to rozchodzić
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 10.06.2026, 04:10:49 via Wykop
  • 0
@Knoblauch: hemoroidy się odezwały
  • Odpowiedz
zbyszek-krol
zbyszek-krol
09.06.2026, 15:13:29
  • 4
#raportzpanstwasrodka CebeCebe wyjaśnia @Haussman @Haussman_KW :)
zbyszek-krol - #raportzpanstwasrodka CebeCebe wyjaśnia @Haussman @Haussman_KW :)

źródło: 1000007591

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 10.06.2026, 04:05:54 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Pewnie by go przytulił ze szczęścia
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 10.06.2026, 04:06:45 via Wykop
  • 1
@Haussman_KW: Oł jeeeeee
  • Odpowiedz
OrbanZwany_Sobaka
OrbanZwany_Sobaka
09.06.2026, 00:03:23
  • 64
#raportzpanstwasrodka nieletnia nałożnicą spoconego została matką, serdecznie gratulujemy. Tajemnica rozwiązana, dlaczego kopnęła w cztery litery palmowego i zniknęła ¯\(ツ)/¯
OrbanZwany_Sobaka - #raportzpanstwasrodka nieletnia nałożnicą spoconego została matką...

źródło: IMG_5838

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 09.06.2026, 03:19:51 via Wykop
  • 5
@OrbanZwany_Sobaka: A może to mały Krzyś?
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o
08.06.2026, 06:03:57
  • 7
Specjalnie dla fanów #raportzpanstwasrodka ryj czopa z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie mogę dać również #przegryw - patrzcie, nie trzeba żadnego looksmaxing żeby znaleźć dziewczynę w Azji południowo-wschodniej. Wystarczy być białym.
plac8o - Specjalnie dla fanów #raportzpanstwasrodka ryj czopa z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) w su...

źródło: 1000012127

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pedro1980
pedro1980
pedro1980 08.06.2026, 09:40:58 via Wykop
  • 0
@plac8o: Jak poszli chłopaki na Pub Street to cebe musiał zawsze 50 dolarów więcej płacić
  • Odpowiedz
pedro1980
pedro1980
pedro1980 08.06.2026, 09:41:34 via Wykop
  • 0
@Knoblauch: Kawalerowie do wzięcia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking