@nowc: na revolucie zrób sobie konto złotówkowe, dolarowe i wirtualną kartę powiązaną z dolarowym. Wirtualną kartę dodaj sobie na paypalu. Na revoluta możesz dodawać natychmiastowo PLNy przez kartę bankową i wymienić na USD. Na xtb dodajesz środki w usd przez PayPal, używając wirtualnej karty. Trochę p---------a żeby to postawić ale tak chyba najtaniej. Chyba że ktoś zna lepszy sposób
@nowc: Ja założyłem konto w dolarach na ing i p------e te paypale revoluty itd, wymieniam, zlecam przelew i elo, tracę pewnie na tym jakieś 0,2$ ale to strata na jakom jestem gotuf.
Witam serdecznie, Czy ktoś z Was może polecić kogoś, kto zajmuje się odbiorami mieszkań w stanie deweloperskim? Będę miał niedługo do odbioru mieszkanie i zastanawiamy się z żoną nad wzięciem kogoś od odbioru. Zależy nam żeby posprawdzał czy wszystko jest zgodnie z projektem, miał do tego sprzęt, sprawdził kamera termowizyjna szczelność itd Z góry dzięki Tagi dla zasięgu #bydgoszcz #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem #budownictwo
Wujek pracuje w hurtowni Ferrero i dostał na święta 5 kartonów słodyczy, z czego 2 trafiły do mnie... Jako, że wszystkie są u progu przydatności do spożycia, czyli nigdzie ich nie sprzedamy, a o zjedzeniu wszystkiego też nie ma mowy, postanowiłem być dobrym człowiekiem i obdarować moich czcigodnych mireczków czekoladkami Ferrero Roche oraz Nutellą. Do rozdania mam 5 słoików półkilogramowych Nutelli oraz 5 sporych opakowań Ferrero Roche. Czyli jakieś 20% - reszta
Postanowiłem ruszyć z czymś w rodzaju bloga, gdzie od kuchni będę wszystkim pokazywał jak się robi kryptowaluty, jak zdobywać fundusze i rozmawiać z funduszami inwestycyjnymi czy inwestorami oraz ile jest z tego pieniędzy. Jeśli kogoś interesuje ten świat z pierwszej ręki kogoś, kto ma już kilka propozycji finansowania oraz kilkadziesiąt rozmów przed sobą to zapraszam do plusowania.
Będę wołał plusujących do wpisu. Wpis pojawi się jutro jeśli będzie jakieś zainteresowanie.
Czy szanowny Pan grubas będzie mógł chwilę poczekać jeszcze ze squirtem? Bo pieniądz będzie dopiero jutro, żebym mógł dokupić na promocji ( ͡°͜ʖ͡°) #gme
W skrócie: Wykopowicze tworzą zdecentralizowaną platformę dystrybucji oprogramowania, która pozwoli na wysyłanie oprogramowania jak emaili. Zasady obrotu wtórnego są dowolnie kształtowane przez Twórców w "GameContract", czyli producent ma pełną kontrolę nad rynkiem wtórnym. Jesteśmy pierwsi na świecie, którzy wydadzą wolnorynkową grę.
Rozdaliśmy na wykopie: 1.002 mln # / 21.37 mln # - więc jeszcze jest paliwa :) My mamy oczywiście skrypt do wysyłania, ale po co. Ja naprawdę czytam i wysyłam ręcznie każdy
#gme #xtb