Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nowc
nowc

nowc

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3306
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 3179
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 86
nowc
nowc
nowc 10.05.2022, 07:19:11
  • 0
Witam, jak najłatwiej zrobić transfer z konta bankowego w złotówkach na konto dolarowe w xtb, aby zapłacić stosunkowo niską prowizję?
#gme #xtb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blackhorn
Blackhorn
10.05.2022, 08:07:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowc: na revolucie zrób sobie konto złotówkowe, dolarowe i wirtualną kartę powiązaną z dolarowym. Wirtualną kartę dodaj sobie na paypalu. Na revoluta możesz dodawać natychmiastowo PLNy przez kartę bankową i wymienić na USD. Na xtb dodajesz środki w usd przez PayPal, używając wirtualnej karty. Trochę p---------a żeby to postawić ale tak chyba najtaniej. Chyba że ktoś zna lepszy sposób
  • Odpowiedz
MirkoAgresor
MirkoAgresor
MirkoAgresor
10.05.2022, 17:31:03
  • 0
@nowc: Ja założyłem konto w dolarach na ing i p------e te paypale revoluty itd, wymieniam, zlecam przelew i elo, tracę pewnie na tym jakieś 0,2$ ale to strata na jakom jestem gotuf.
  • Odpowiedz
DogFoodVendor
DogFoodVendor
17.02.2022, 18:27:39
  • 5
Dobra, przekonaliście. DRSowałem swoje akcje!

#gme
DogFoodVendor - Dobra, przekonaliście. DRSowałem swoje akcje!

#gme

źródło: comment_1645122448gJZZBvIPFeKjlrEJmQA3Bc.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 18.02.2022, 09:05:56
  • 0
@DogFoodVendor: jak długo czekałeś na list? :D
  • Odpowiedz
nowc
nowc
nowc 17.01.2022, 17:39:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam serdecznie,
Czy ktoś z Was może polecić kogoś, kto zajmuje się odbiorami mieszkań w stanie deweloperskim? Będę miał niedługo do odbioru mieszkanie i zastanawiamy się z żoną nad wzięciem kogoś od odbioru. Zależy nam żeby posprawdzał czy wszystko jest zgodnie z projektem, miał do tego sprzęt, sprawdził kamera termowizyjna szczelność itd
Z góry dzięki
Tagi dla zasięgu
#bydgoszcz #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem #budownictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marasziolo
Marasziolo
Marasziolo
18.01.2022, 15:40:09 via iOS
  • 0
@nowc: Jaki deweloper?
  • Odpowiedz
matmacko
matmacko
matmacko
28.01.2022, 19:22:21 via Android
  • 0
@Marasziolo co powiesz o Moderator vs. Murapol?
  • Odpowiedz
piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica
piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica
21.11.2021, 09:41:59
  • 641
Wujek pracuje w hurtowni Ferrero i dostał na święta 5 kartonów słodyczy, z czego 2 trafiły do mnie... Jako, że wszystkie są u progu przydatności do spożycia, czyli nigdzie ich nie sprzedamy, a o zjedzeniu wszystkiego też nie ma mowy, postanowiłem być dobrym człowiekiem i obdarować moich czcigodnych mireczków czekoladkami Ferrero Roche oraz Nutellą. Do rozdania mam 5 słoików półkilogramowych Nutelli oraz 5 sporych opakowań Ferrero Roche. Czyli jakieś 20% - reszta
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 21.11.2021, 15:20:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nowc - @piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1637508058DywLHBr3GSUOo58Ly2JWqL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nowc
nowc
nowc 09.11.2021, 19:21:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ważne że somsiad bardziej zleciał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gme
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 13.10.2021, 16:28:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś linka do nft?
#gme
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beretzantenka
beretzantenka
beretzantenka
13.10.2021, 16:30:17
  • 0
@nowc: niżej
  • Odpowiedz
mariuszzdg
mariuszzdg
mariuszzdg
13.10.2021, 16:58:13 via Android
  • 0
https://youtu.be/Qjh2UwNcI-0
  • Odpowiedz
nowc
nowc
nowc 11.10.2021, 14:20:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam, czemu my tak, a sąsiad nie?
#gme
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beretzantenka
beretzantenka
beretzantenka
11.10.2021, 14:25:12
  • 1
@nowc: bo somsiad to się i tak na naszej krzywdzie dorobił. dobrze mu tak.
  • Odpowiedz
OrzechowySos
OrzechowySos
28.08.2021, 17:45:30
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 30.08.2021, 10:59:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowySos: dobra mordo, fajnie ale nie mam co do gara wlozyc, poratuj tokenem 0x0e8467f1a8f1B6D1852a06F35Ef5a87Fd133c4eD
  • Odpowiedz
OrzechowySos
OrzechowySos
21.08.2021, 10:03:17
  • 90
Poprzedni wpis został usunięty słusznie, ponieważ pomyliłem listy z wołaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam wszystkich na wydarzenie Blockchain Alliance Opener, którego jesteśmy partnerem strategicznym.

Jak dostać #
OrzechowySos - Poprzedni wpis został usunięty słusznie, ponieważ pomyliłem listy z wo...

źródło: comment_1629539745kaka0BGPIk5opWTWfaBomt.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 27.08.2021, 18:42:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowySos: kds 0x0e8467f1a8f1B6D1852a06F35Ef5a87Fd133c4eD
  • Odpowiedz
OrzechowySos
OrzechowySos
27.08.2021, 11:56:57
  • 774
Hello wykop!

Postanowiłem ruszyć z czymś w rodzaju bloga, gdzie od kuchni będę wszystkim pokazywał jak się robi kryptowaluty, jak zdobywać fundusze i rozmawiać z funduszami inwestycyjnymi czy inwestorami oraz ile jest z tego pieniędzy. Jeśli kogoś interesuje ten świat z pierwszej ręki kogoś, kto ma już kilka propozycji finansowania oraz kilkadziesiąt rozmów przed sobą to zapraszam do plusowania.

Będę wołał plusujących do wpisu. Wpis pojawi się jutro jeśli będzie jakieś zainteresowanie.

To
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 27.08.2021, 18:42:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowySos: komentarz dla zasięgów 0x0e8467f1a8f1B6D1852a06F35Ef5a87Fd133c4eD
  • Odpowiedz
nowc
nowc
nowc 24.08.2021, 14:05:30
  • 0
To chyba jutro
#gme
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 24.08.2021, 13:45:56
  • 0
co sie dzieje dzisiaj? czemu nie boczniak? xD
#gme
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 24.08.2021, 08:45:19
  • 15
Get rich or die buying (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gme
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GlebokiChedozenieWartosc
GlebokiChedozenieWartosc
GlebokiChedozenieWartosc
24.08.2021, 11:41:05
  • 0
@nowc: Zloty dziewięćdziesiąt pięć, mój ulubieny raper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
16.08.2021, 11:30:36
  • 2
A co jeśli MOASS będzie tylko w darkpoolu, a nam będą cały czas pokazywać tylko boczniaque?
#gme
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 24.08.2021, 05:32:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: I jakieś wieści jak to wygląda?
  • Odpowiedz
beretzantenka
beretzantenka
beretzantenka
23.08.2021, 09:39:40
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 23.08.2021, 10:00:06
  • 0
@beretzantenka: a co się będzie działo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowc
nowc
nowc 18.08.2021, 13:49:43
  • 0
Widzimy się na 150 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gme
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 18.08.2021, 12:59:38
  • 0
Czy szanowny Pan grubas będzie mógł chwilę poczekać jeszcze ze squirtem? Bo pieniądz będzie dopiero jutro, żebym mógł dokupić na promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gme
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
18.08.2021, 13:05:36
  • 0
@nowc:
Niestety dzisiaj grubas odpala rakietę.
  • Odpowiedz
Kobra_Sprawiedliwa
Kobra_Sprawiedliwa
18.08.2021, 13:26:39
  • 0
@nowc: spokojnie, jeszcze nasze dzieci się załapią
  • Odpowiedz
OrzechowySos
OrzechowySos
23.07.2021, 07:57:14
  • 230
W skrócie: Wykopowicze tworzą zdecentralizowaną platformę dystrybucji oprogramowania, która pozwoli na wysyłanie oprogramowania jak emaili. Zasady obrotu wtórnego są dowolnie kształtowane przez Twórców w "GameContract", czyli producent ma pełną kontrolę nad rynkiem wtórnym. Jesteśmy pierwsi na świecie, którzy wydadzą wolnorynkową grę.

Rozdaliśmy na wykopie: 1.002 mln # / 21.37 mln # - więc jeszcze jest paliwa :) My mamy oczywiście skrypt do wysyłania, ale po co. Ja naprawdę czytam i wysyłam ręcznie każdy
OrzechowySos - W skrócie: Wykopowicze tworzą zdecentralizowaną platformę dystrybucji ...

źródło: comment_1627027547UQ9nQSUbWxNZSFLo9m9C7R.jpg

Pobierz
  • 298
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowc
nowc
nowc 26.07.2021, 06:20:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowySos: panie kierowniku, poratuje Pan szlugiem?
0x0e8467f1a8f1B6D1852a06F35Ef5a87Fd133c4eD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.04.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking