Ten sport jest tak ciężki do oglądania. Moje 3 podejście które nie skończyło się zaśnięciem bo wypiłem #yerba. Kibice muszą być cicho bo któraś z zawodniczek może się zdekoncentrować. Nawet komentatorzy się nie odzywają przy wymianach. Teraz Iga nawet prosiła żeby kibice nie machali flagami XD. Wyobraźcie sobie taki coś w piłce nożnej np. na mistrzostwach świata kiedy dochodzi do decydujących karnych i kibice nie mogą machać, wykonywać gestów

now_









