Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
not_yet

not_yet

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 332
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 332
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
  • Dodane (46)
  • Komentowane (117)
  • Plusowane (169)
not_yet
not_yet 24.05.2026, 11:26:33
  • 1
#przegryw

Czy normiki to masońskich lóż przyboczna straż?

  • Tak 66.7% (8)
  • Nie 33.3% (4)

Oddanych głosów: 12

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 24.05.2026, 10:34:28
  • 2
Wiedźmin (pierwszy) to piękna gra, najlepsze polskie dark fantasy. Polecam każdemu, system walki można przeboleć. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 24.05.2026, 10:09:15
  • 1
Mam dobrą pamięć, mogę edukować się w różne strony, ale nie mogę znaleźć w tym sensu. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qetua
qetua
qetua
24.05.2026, 10:11:16 via Wykop
  • 1
@not_yet: to po co ci ta pamięć jak słaby wzrok masz
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet
Autor
24.05.2026, 10:15:18 via Wykop
  • 1
@qetua: Naprawiłem.
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 23.05.2026, 10:30:35
  • 3
Znowu trzeba pić żeby humor poprawić, upadek człowieka. #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet
Autor
23.05.2026, 10:53:36 via Wykop
  • 3
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: Czemu nie, humor poprawia i tak nie mam co robić.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
23.05.2026, 11:53:16 via Wykop
  • 2
@ProstyHuop: Zazdro
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 22.05.2026, 23:39:40
  • 12
Jestem praktycznie niezdolny do prywatnej rozmowy z ludźmi.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
22.05.2026, 23:41:54 via Wykop
  • 5
@not_yet: z jednej strony chciałbym mieć kontakt z ludźmi, a z drugiej strony to nadal ludzie ehhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet
Autor
22.05.2026, 23:55:35 via Wykop
  • 3
@krzysztof-mirko: Jest łatwiej bo to co innego. Przegryw jak nazwa wskazuje, ma temat przewodni, więć biadolę i shitpostuję. W prywatnej rozmowie się gubię, bo rzadko jest temat przewodni, jest zbyt nieprzewidywalna.
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 22.05.2026, 21:40:59
  • 4
Jeżeli Demurg jest zły, to który jest ten dobry? #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
22.05.2026, 21:49:17 via Wykop
  • 2
@not_yet: Ahura Mazda
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 22.05.2026, 17:08:19
  • 2
Muszę przestać pić, pompki nie wychodzą. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 22.05.2026, 15:09:04
  • 1
Anielskie techno. #przegryw
not_yet - Anielskie techno. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 22.05.2026, 09:18:44
  • 4
#przegryw
not_yet - #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
22.05.2026, 09:33:19 via Wykop
  • 1
@not_yet: wspaniałe czasy dzieciństwa
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 22.05.2026, 01:39:01
  • 3
Świadomość że alienacja będzie trwała do końca życia, jest gorsza od samej alienacji. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 22.05.2026, 00:45:20
  • 0
#przegryw
not_yet - #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 22.05.2026, 00:13:42
  • 7
Jesteś pewien, że służę Innosowi?

A co jeśli służę Adanosowi?

A może ja też służę Beliarowi - albo samemu sobie?

#przegryw #gothic
not_yet - > Jesteś pewien, że służę Innosowi? 
 A co jeśli służę Adanosowi? 
 A może ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 21.05.2026, 23:58:17
  • 4
Sceny ze wsi tak bliskie tym które widywałem w dzieciństwie. #przegryw
not_yet - Sceny ze wsi tak bliskie tym które widywałem w dzieciństwie. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 21.05.2026, 22:57:49
  • 4
Wychodzisz na pole: chłop
Wychodzisz na dwór: oski
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.05.2026, 22:58:05 via Android
  • 3
@not_yet ja na dwór
  • Odpowiedz
trippieatplay
trippieatplay
21.05.2026, 23:00:08 via Wykop
  • 3
@not_yet: no skoro ma dwór to wiadomo że oski, prawdziwe przegrywy tylko na pole i zapierdzielają tam gorzej niż w kołchozie
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 21.05.2026, 22:45:23
  • 4
Normik sobie nie radzi. Tragedia jest to.
Przegryw sobie nie radzi. Statystyka jest to.
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 21.05.2026, 22:35:19
  • 2
Jugosławia. #przegryw
not_yet - Jugosławia. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 21.05.2026, 21:58:12
  • 2
Podczas większości aktywności, pojawia się pytanie o celowość. Celu brak: nie jest to ciekawe, nie jest to przyjemne, nie jest to użyteczne. Kończę wtedy aktywność i wracam do shitpostingu. #przegryw #depresja #samotnosc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet
Autor
21.05.2026, 22:07:54 via Wykop
  • 1
@Marian_Pe: Jedynym ważnym celem mogłoby być szczęście (przynajmniej dla mnie), które jest zresztą nieosiągalne na dłuższy czas.
  • Odpowiedz
Synco
Synco
22.05.2026, 14:19:21 via Wykop
  • 1
które jest zresztą nieosiągalne na dłuższy czas.


@not_yet: jak u wszystkich. Z tą różnicą że dla większości coś o czym ty marzysz dla nich jest to zwykłą codziennością
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 21.05.2026, 21:11:45
  • 4
Żałość zwykłego dnia. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_yet
not_yet 21.05.2026, 15:23:08
  • 1
Żeby życie było ciekawe, przegrywasz za każdym razem. #przegryw
not_yet - Żeby życie było ciekawe, przegrywasz za każdym razem. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
21.05.2026, 16:41:50 via Android
  • 1
@not_yet: not yet
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet
Autor
21.05.2026, 16:50:14 via Wykop
  • 0
@ssas78487: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet 21.05.2026, 13:20:23
  • 3
Automatyzacja przyniesie korzyści, niektóre normiki stracą pracę, cieszę się z tego niezmiernie. #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
21.05.2026, 13:22:54 via Wykop
  • 1
@not_yet: tych których AI nie zastąpi to się hindusami i ukraińcami zastąpi
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet
Autor
21.05.2026, 13:25:43 via Wykop
  • 1
@hbfjhsdgjh: Świetlana przyszłość nas czeka. Serce się raduje gdy hindus i ukrainiec zyskuje, a normik traci.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >
  • Po moc, idziesz do mocarzy.

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking