#AMA - od półtora miesiąca pracuję jako kontraktor w głównej siedzibie Google

Półtora miesiąca temu zacząłem pracę jako programista w głównej siedzibie Google - Mountain View. Zapraszam do zadawania pytań. Prowadzę kanał na yt ze wspomnieniami z US o nazwie: "Kaszub w Kalifornii", w którym znajduje się również kilka filmików z...
z- 493
- #
- #
- #
- #
2. Czy często pojawiają się w firmie?
3. Czym Oni się tam zajmują? Np. wpadają na pomysł "Ej, Kupmy YouTube'a... - Pani Basiu proszę zadzwonić do YouTube'a i zapytać za ile się sprzedadzą, następnie przelać im pieniądze, a fakturkę proszę zostawić na moim biurku" - czy mają kogoś kto myśli za nich?