@babisuk: docent to taki samodzielny pracownik naukowy. Kosseckiemu nigdy nie dali profesora, bo dziedzina nauki, której poświęcił większość życia, nie znalazła formalnego uznania w oczach elit naukowych PRL-u (w wręcz niekiedy była uznawana za szkodliwą "dla systemu") a także 3.RP. Kossecki, podczas jednego ze swoich "wykładów internetowych", opowiadał w szczegółach o tytule naukowym docenta... a że tych wykładów jest sporo, nie potrafię teraz wskazać informacji źródłowej.
@leszer: tak nam dopomóż krul !!!