ale denisa i grubego musi boleć potężny wykop, są tu najbardziej jechani i memowani, a i tak się powołują. tagowicze, coś mi się wydaję, że wywołaliśmy u nich syndrom sztokholmski. ( ͡°͜ʖ͡°)
@rsksjs: widziałam, ale nie przepadam za nim przez ustawkę (już nie pamiętam szczegółów, to była walka trzech zawodników i Parobiec i drugi chłystek dogadali się przeciwko trzeciemu).
#primemma założyłem tu głupie konta 2.5 roku temu, myślałem że będę tu na chwilę. Mam upośledzony nick bo nazwa sama się wybrała czy można to zmienić? Pewnie nie ale zapytam starszych xd
#primemma