Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kamis159
kamis159

kamis159

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 74
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
kamis159
kamis159
kamis159 18.06.2026, 21:18:37
  • 1
#booking #scam
#alior
Pytanie do osób, które miały podobną sytuację z Bookingiem.

Próbowałem zrobić rezerwację i trzykrotnie została zablokowana na koncie kwota ok. 2300 zł (częściowa płatność w euro). Łącznie zablokowano mi prawie 7000 zł.

Dzisiaj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159
Autor
19.06.2026, 08:12:33 via Wykop
  • 0
Bank umywa ręce
Mówi że trzeba z booking bo oni dobrze zlecili dyspozycje
Czekam na info z booking

#booking #alior
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159
Autor
10 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
Właśnie każdy umywa ręce. Wysłałem mejla do Booking wraz z kwotami jakie pobrali i jakie zwrócili. Teraz dostałem odpowiedź że nie są w stanie odpowiedzieć za instytucje finansowe i koszty przeliczenia , tylko że zrobiłem co mogłem próbowałem zrobić rezerwację a pobrali 3x kwotę i dodatkowo oddali jakbym zrezygnował z transakcji

Co mam teraz zrobić ? Do kogo uderzyć ?
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 11.06.2026, 21:08:22
  • 0
#pilkanozna #bukmacherka macie jakieś strony do analiz pod mecze mundialu ?
Kto jest faworytem ile bramek wpadnie w meczu ? Delikatna bukmachera mogłaby wjechać na MŚ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

apocalyp5e
apocalyp5e
apocalyp5e
12.06.2026, 04:28:28 via Wykop
  • 0
@kamis159: Ogólnie każdy zawodowy gracz Ci powie że takich meczy jak mundial i turnieje się nie gra. Tylko ligi i to mniej popularne ;)
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
12.06.2026, 06:42:33 via Android
  • 0
@kamis159: weź gadaj z czatem gpt. Doszliśmy razem do wniosku że Brazylia zdobędzie mistrzostwo:-)
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 10.06.2026, 21:44:04
  • 0
#torbox
Też zauważyliście że niektóre odcinki seriali które mają premierę np w wtorek do teraz nie ma ich na torbox ?
Akurat szukałem Morfeusza i brak :( mam AIO mam torrentio
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159
Autor
11.06.2026, 05:32:12 via Wykop
  • 0
U mnie nadal 2 sprawdzę dzisiaj ale wczoraj wieczorem 2:(
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159
Autor
11.06.2026, 15:48:52 via Wykop
  • 0
@adi0: Dasz link do instrukcji do Twojego konfiga? Wprowadzę na nowo
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159
Autor
11.06.2026, 17:23:13 via Wykop
  • 0
@adi0: dzięki poproszę
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 08.06.2026, 10:55:44
  • 0
#iptv #ios

Jaka apka najlepsza do iOS iptv ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159
Autor
10.06.2026, 21:41:11 via Wykop
  • 0
Dzięki przyjaciele
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 27.05.2026, 20:33:58
  • 0
#hotelparadise

Gdzie znajde HP extra Pandorę. Nie mam Playera a na HBO nie ma. Nie chce kupować tylko dla jednego odcinka. Jest coś online ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amber_Waves
Amber_Waves
Amber_Waves
27.05.2026, 21:02:32 via Wykop
  • 1
@kamis159: Przejrzyj tag. Niżej był wrzucany link na TikToku i ja tam obejrzałam.
  • Odpowiedz
txanonxt
txanonxt
txanonxt
28.05.2026, 03:22:10 via Android
  • 1
@kamis159: filman
  • Odpowiedz
fudzi
fudzi
fudzi
20.03.2026, 08:55:55
  • 0
#stremio #kodi #plex #jellyfin

Polecicie jakieś źródło z polskim audio?
Kiedyś miałem wtyczkę do Stremio ale wygląda na to że przestała działać/nie jest aktualizowana.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159 22.03.2026, 18:12:56 via Wykop
  • 0
Odświeżam
#stremio
Mam aio pl , torentio i torbox, lecę na różnych IP. Konto podzielone z innym użytkownikiem. Obecnie wszystko śmiga co potrzebuję, ale czy comet lub mediafusion są mi potrzebne ?
Dzięki
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 14.03.2026, 16:14:43
  • 0
#ikea #runnen #drewno #farba

Szuka farby do desek tarasowych runnen(te brązowe) co polecacie ? U mnie są przetarcia i muszę to zetrzeć a potem nałożyć farbę jakąś zbliżoną
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armt
armt
armt
14.03.2026, 21:38:37 via Wykop
  • 0
Szuka farby do desek tarasowych runnen(te brązowe)


@kamis159: Zgodnie z opisem na stronie jest to lita akacja pokryta bejcą akrylową. Natomiast zgodnie z instrukcją trzeba ją przynajmniej raz w roku ją bejcować:

Ta drewniana podłoga do stosowania na zewnątrz jest wstępnie pokryta bejcą na bazie wody, aby powierzchnia była wystarczająco trwała do użytku na zewnątrz. Jednak drewno jest naturalnym surowcem, który starzeje się i wymaga dalszej konserwacji w zależności od klimatu
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 25.01.2026, 19:53:06
  • 0
#stremio #torbox

Dzisiaj wygasł mi torbox. Wykupiłem na nów ale na Stremio mam coś takiego
,,the media you are trying to play isnot yet Cached on the debrid service. It is being added come back soon.

Wcześniej jak szukałem jakiegoś tytułu tak nie miałem. Teraz po odnowieniu licencji taki psikus. Da się to naprawić ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159
Autor
25.01.2026, 21:22:07 via Wykop
  • 0
Tak
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159
Autor
25.01.2026, 23:03:56 via Wykop
  • 0
Tak zrobiłem
Zostało mi AIO PL do ogarnięcia ale mam błąd 521
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159
Autor
26.01.2026, 08:29:09 via Wykop
  • 0
Postawiłem na nowo wszystko z nowym kluczem i chyba jest git
Mam 3 wtyczki
Torbox
Torrentio
AIO PL

Styknie czy coś macie jeszcze ? Pytam bo może coś fajnego pominąłem
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 16.01.2026, 11:57:53
  • 0
#inwestowanie
#xtb

Ile ETF wybrać przy wpłacie co miesiąc 1k ? Chcę to rozliczy logicznie nie wiem 800 zł pchać w ETF a 200 w giełdę i kupować lub sprzedawać szukam wsparcia strony aby podpowiadała kiedy kupić sprzedać. Chyba że AI w tym pomaga jak Wasze wrażenia ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159
Autor
16.01.2026, 12:27:47 via Wykop
  • 0
Korzystacie z investing pro lub premium DNA rynków ? Bo to też widziałem
  • Odpowiedz
kamis159
kamis159
kamis159 05.12.2024, 20:23:08
  • 0
#revolut #kryptowaluty #bitcoin #gielda
Mam pytanie

Chciałem zainwestować na próbę parę k. Nie wiem w co wejść kryptowaluty czy inwestycja w akcje
Nie wiem czy długoterminowo czy szybkie zakupy i sprzedaży. Jest jakiś poradnik, grupa albo telegram gdzie można zaczerpnąć porady?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gosciu82
gosciu82
05.12.2024, 20:27:51 via Wykop
  • 8
@kamis159: a tak na serio na dobry poczatek polecam kanal Marcina Iwucia, choc pewnie stwierdzisz ze nudy - ale to jeden z sensowniejszych "guru" na polskim yt z Rigczem.
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
05.12.2024, 20:47:18 via Wykop
  • 4
@kamis159: Teraz nie jest czas na inwestowanie tylko sprzedawanie
  • Odpowiedz

1478

Awaria facebooka

Awaria facebooka

Nie musicie zmieniać hasła, nikt Wam sie nie włamał, facebook po prostu padł

Rabusek
z
reddit.com
dodany: 05.03.2024, 15:27:42
  • 406
  • #
    facebook
  • #
    awaria
kamis159
kamis159
kamis159 05.03.2024, 21:15:27 via Wykop
  • 1
U mnie nadal logowanie nie działa aż dodałem wpis o tym bo myślałem że u mnie tylko taki problem a tu okazuje się że IOs ma problem... albo tylko wybrane konta
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamis159
kamis159
kamis159 06.03.2024, 10:47:53 via Wykop
  • 0
Szukałem kiedy to się ożywi i lipa brak info. Szkoda messengera niestety bo też nie działa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PSY_DELIC
PSY_DELIC
01.12.2023, 12:13:33
  • 0
Jakiś darmowy VPN z argentyńskim IP? Ewentualnie w niskiej cenie?
#vpn #kiciochpyta #netflix #youtube
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamis159
kamis159
kamis159 28.12.2023, 11:08:59 via Wykop
  • 0
Dzień dobry odświeżam temat. Widziałem za 200 Tr netflix. Rozumiem to jest na 4 urządzenia? Vpn potrzebny tylko do aktywacji i ewentualnego odnawiania konta? Jaki vpn polecacie na Turcję?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking