Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jaca2
jaca2

jaca2

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 728
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 681
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
jedyny_wolny_login
jedyny_wolny_login
jedyny_wolny_login
30.08.2019, 22:08:58
  • 0
#siecikomputerowe #sieci #pcmasterrace Mam w domu 2 dostawców internetu, osobne kable, osobne IP, Osobne routery. Jak za pomocą jednego kabla przesłać te dwie sieci do innego pomieszczenia i znów je rozdzielić na osobne kable? Potrzebuję 2 zarządzanych switchy? VLANY? Trunki? Ktoś coś...
jedynywolnylogin - #siecikomputerowe #sieci #pcmasterrace Mam w domu 2 dostawców inte...

źródło: comment_slPVNLs6z8ziPcNdBnygg25sXtIiACYv.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaca2
jaca2
jaca2 30.08.2019, 22:24:14 via Android
  • 1
Podłączasz te 2 sieci pod jeden dobry router od routera prowadzisz kabel lub laczysz komputery przez WiFi i na routerze ustawiasz zasady rozkładu ruchu np. Że komputer o ip1 łączy się z siecią 2 a komputer o ip2 łączy się z siecią 1. Jeśli o to Ci chodzi.
  • Odpowiedz
jaca2
jaca2
jaca2 08.05.2018, 16:08:47 via Android
  • 1
W jakim markecie w Polsce można kupić bekon ale taki prawdziwy bekon jaki można zjeść chociażby w UK? NIe boczek pocięty w cienkie plastry, tylko prawdziwy bekon, który jak wrzucę na patelnię to stanie się chrupiący.
#jedzenie #gotujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolopo
kolopo
08.05.2018, 16:17:00
  • 1
@jaca2: ja jak sobie sam wedze boczek to wlasnie jest taki chrupiacy a to co jest w sklepach to boczek moczony w rostworach i udaje wedzony
kolopo - @jaca2: ja jak sobie sam wedze boczek to wlasnie jest taki chrupiacy a to co...

źródło: comment_xVV9hAddumTBwxXWpnFprD8v8xYJHR6t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Deskaaa
Deskaaa
30.12.2017, 16:10:12 via Android
  • 6
Mirki potrzebuje od was informacji czy udalo wam sie zarobic cos na kryptowalutach, i to nie ze miliony od razu (chyba ze wam sie udalo miliony( ͡º ͜ʖ͡º)) a moga byc zwykle nawet stowka do przodu, chce pokazac babci ze sie da na tym cos zarobic bo mi nie wierzy
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaca2
jaca2
jaca2 30.12.2017, 20:03:55 via Android
  • 1
Pierwsze BTC kupowałem po 30pln i tylko do kupowania fajek z Ukrainy przez TOR i przez mój portfel przewijało się wtedy trochę BTC ale jak Zdzisław dyrma się zwinał ze swoim serwisem to przestałem się w to bawić w między czasie udało się dość sporo zarobić na wzroście kursu bo ciągle rósł ale przy kwocie bodajże 600zl wtedy to już było dla mnie mocno ryzykowne. W dodatku wtedy bitcurex chyba upadł i
  • Odpowiedz
wincm
wincm
wincm
29.10.2017, 18:57:32
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaca2
jaca2
jaca2 29.10.2017, 19:02:21 via Android
  • 0
Ale jesteś pewny prędkości? Bo akurat w grach ważny jest ping. Jak masz neostrade i grasz z kimś z zagranicy bardzo możliwe że twoje połączenie jest kierowane przez znienawidzony przez graczy węzeł telie.
  • Odpowiedz
jaca2
jaca2
jaca2 29.10.2017, 19:40:02 via Android
  • 0
Ą jak z utratą pakietów do serwera od gry?
  • Odpowiedz
wielowitamin
wielowitamin
11.10.2017, 17:49:09
  • 1
TPMS w ford focus 2017 Miraski moje kochane - czy muszę kupować oem ford, czy lepiej inne? czy można je zaprogramować samemu?

#motoryzacja #ford
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaca2
jaca2
jaca2 11.10.2017, 18:02:28 via Android
  • 0
Możesz kupić zamienniki ale akurat czujniki OEM forda są najtańsze nawet tańsze od zamienników. Jedyny minus taki że przy każdej przekładce kół będziesz musiał wykonywać adaptację w samochodzie a w przypadku forda potrzebny jest do tego aktywator lub tester do czujników. W każdej dobrej wulkanizacji powinni coś takiego posiadać ale to jest dodatkowy koszt przy każdej zmianie kół. Na zamiennikach często można wykonać klony czujników i ominąć adaptację ale jak wspomniałem ich
  • Odpowiedz
jaca2
jaca2
jaca2 12.10.2017, 07:37:35 via Android
  • 0
@erajwa mówisz o zmienia rotacji? To tak akurat ford wyłapie zmianę rotacji automatycznie. Ale przy każdej wymianie kompletu czujników trzeba je adoptować w samochodzie. Każdy czujnik posiada numer ID który podczas adaptacji jest zapamietywany przez samochód i auto potrafi zapamiętać maksymalnie 5 numerów. 4 koła + ewentualnie zapasowe koło (nie wszystkie auta)
Jedynie auta marki Toyota i Lexus i też nie wszystkie modele mają możliwość wpisania na stałe 2 kompletów czujników.
  • Odpowiedz
jaca2
jaca2
jaca2 12.10.2017, 10:41:50 via Android
  • 0
@erajwa a czujniki OEM czy zamienniki na których były wykonane klony? I focus który rok? Chętnie sprawdzę to dokładnie. Na codzień zajmuje się wlasnie tpms i z mojej wiedzy żadne inne auta poza toyotami i lexusami nie zapamiętują 2 kompletów czujników.
  • Odpowiedz
jaca2
jaca2
jaca2 13.10.2017, 17:23:46 via Android
  • 1
@wielowitamin jak chcesz przycebulic to wystarczy zrobić nadajnik na 125kHz, taka częstotliwość wzbudza czujniki tpms. @erajwa potwierdzilem twoje informacje i faktycznie w nowych focusach są te same czujniki co w mondeo gdzie jest w pełni automatyczny tryb nauki o nowe czujniki, więc odbiornik i sterownik jest ten sam więc faktycznie nie potrzebna jest kazdorazowa adaptacja. Wystarczy po montażu i ich wzbudzeniu przejechać się kilka km samochodem z prędkością powyżej 30km/h
  • Odpowiedz
S.....z
S.....z
konto usunięte 11.10.2017, 18:08:13
  • 4
Skąd się biorą opinie że na zime lepiej zakładać felgi stalowe? Faktycznie ma to jakiś sens?
#samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaca2
jaca2
jaca2 11.10.2017, 18:16:32 via Android
  • 1
+ jak się nie dba o alusy a w dodatku mają elementy polerowane to sól która posypywane są drogi potrafi złuszczyc nam lakier. Dlatego warto wtedy częściej myć felgi odpowiednimi preparatami a każdy odprysk zabezpieczyć najlepiej kwarcem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.10.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking