@Fix: Nie do końca się zgadzam. Wszystko zależy od wychowania. Jak głupek wychowuje dziecko na głupka, to będzie głupkiem. Trochę chęci i można wyprostować wiele zachowań. Ja też popełniam masę błędów w wychowaniu, ale staram się jak mogę. A widzę, że wielu kładzie lachę na to wszystko.
Mirki, ogarnijcie akcję. Mój brat chodzi do 3 klasy technikum i wraz z klasą miał iść do kina. Wybrali film ,,Kler", jego wychowawczyni zadzwoniła do kina i odmówili jej sprzedaży biletów, ponieważ wycieczki szkolne nie mogą iść na ten film. ( ͡°͜ʖ͡°)
@BenzoesanSodu: Pamiętam, musiałem kiedyś czekać 6 godzin aż kierowca uzna że już wytrzeźwiał po postoju na siku na parkingu przy barze, kolonie 10 latków w latach 90
Mirasy które chodzą do szkoły, też macie tak, że śpicie normalnie po ok. 8 godzin dziennie, a mimo to po powrocie ze szkoły, ok. godziny 17-18, czujecie się bardzo senni? Jak sobie z tym radzić? (Na razie ratuje się kawą/energetykami, ale coś tu chyba jest nie halo).
@FreakingAwesome: Trzeba zmienić tryb życia i chodzić spać po 22 a w weekendy spać tak do 9:00 max. Zażywać trochę sportu, pić dużo wody i w--------ć jakieś warzywka i owoce. Powinno pomócʕ•ᴥ•ʔ
źródło: comment_YuudGDyBjmVHOK4ep6GAm9TQzUaOGRvS.jpg
Pobierz