Nie powiem, że nie czekałem na ten moment... Po przygotowaniach ego i układu nerwowego, po raz pierwszy miałem świadomy sen. Może nie wielce błyskotliwy, ale fajny zapoznawczy z tym "terenem"
Po przebudzeniu wstałem i postanowiłem spisać swoje doświadczenia. Spojrzałem na telefon 01:01 – kocham taką symbolikę, początek, brama, reset. Na początku warto wspomnieć o panice, gdy dostajesz lęku, strachu, zaczynasz się dusić. Trzeba pamiętać, że to Twoja rzeczywistość i oddychać. Ostatnim mini atakiem
@gulczyk: ja jak miałem pierwszy LD to pamiętam że chciałem poruchac celebrytki ale nie dało się mimo że miałem świadomość. Albo to wypieralem żeby przeżyć coś innego - możliwe, coś mi świta że tak było. Więc robiłem inne rzeczy, na przykład latałem, choć w tym samym snie nie dało się już podjąć drugiej próby. Machałem rękami i nic. Jak w zyciu realnym. Ehhh fajnie było. 2 LD miałem z 2/3
@Jerzy_Kudelski: co?? czyli bycie na karcie na czasie nie daje immunitetu na youtube? Myślałem, że jak planują dla kogoś bana to ten koleś który siedzi i wybiera filmy które trafiają do karty na czasie nie bierze takich które mają być zbanowane.
@gulczyk: nie wiem czy też to zauważyliście ale prawie każdy trener mma w Polsce ma kompleks Don Mirka Króla (najbardziej to widać u trenerów z unika (uniq) i wca) i teraz wiadomo dla czego. Zazdroszczą, że mirek w sportowych federacjach dostarcza i dobre wyniki i show jak i w freakowych federacjach dostarcza show jak i dobre wyniki. Łaaaaaaaaaaaaaa!
Po przebudzeniu wstałem i postanowiłem spisać swoje doświadczenia. Spojrzałem na telefon 01:01 – kocham taką symbolikę, początek, brama, reset. Na początku warto wspomnieć o panice, gdy dostajesz lęku, strachu, zaczynasz się dusić. Trzeba pamiętać, że to Twoja rzeczywistość i oddychać. Ostatnim mini atakiem