Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fluffy_bear
fluffy_bear

fluffy_bear

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 532
  • Znaleziska 237
  • Mikroblog 295
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
0.....4
konto usunięte 17.01.2020, 08:53:44
  • 3
Mam zainstalowanego adblocka. Jest on wyłączony na serwisach takich jak youtube czy główne strony informacyjne. Zdaję sobie sprawę że serwisy z których korzystam zarabiają na mojej obecności poprzez wyświetlanie reklam. Reklamy te są zwykle nie nachalne lub nie przeszkadzają znacznie w korzystaniu z serwisu. Gdy wchodzę na losową stronę w sieci nie chcę być zasypany wyskakującymi okienkami, reklamami maści na suchość pochwy, jakimiś ukrytymi polami lub clickbaitowymi treściami. Kiedy jakaś strona poprosi
0.....4 - Mam zainstalowanego adblocka. Jest on wyłączony na serwisach takich jak you...

źródło: comment_ozDxldYKLY4pB0FqxiviyQuFv6YWvAgc.jpg

Pobierz

Powinni blokować adblock?

  • Tak 15.2% (5)
  • Nie 84.8% (28)

Oddanych głosów: 33

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 17.01.2020, 12:45:01
  • 3
@0x34: jeszcze bardziej denerwuje mnie to na ich vod. Przed programem dosłownie 5min reklam ( 9 reklam). Co gorsze dodali je także w trakcie emisji czego przy oglądaniu w telewizji nie uświadczysz bo jest zakazane dla telewizji publicznej. Także czemu ja dostaję te reklamy oglądając w internecie? I tak płacimy już za ten program w podatkach. Nawet przy Wiadomościach na vod puszczają te reklamy(na oddzielnej stronie wiadomosci.tvp chyba ich nie
  • Odpowiedz
FlasH
FlasH
16.01.2020, 11:00:10
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 16.01.2020, 11:59:49
  • 6
@FlasH: porównanie z fakty tvn
fluffy_bear - @FlasH: porównanie z fakty tvn

źródło: comment_70BE5fgEvbCGgaemyPtihMbSZkW4eTA9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ausfahrt
Ausfahrt
01.11.2019, 18:53:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Zwróciliście uwagę jak krótko pokazywali Adamowicza?
#tvpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 01.11.2019, 19:26:59
  • 1
@Ausfahrt: ściągnąłem materiał i według klatek Adamowicz był dwa razy krócej od reszty. Wszyscy poza Adamowiczem około 5s. Adamowicz był pokazywany około 2.5s. Zupełnie jakby zapomnieli dograć drugiego zdjęcia dla Adamowicza. Niby małe ale jeśli pokazujemy ponad 20 osób to czemu dla jednej poszło coś nie tak?
  • Odpowiedz
rockybalboa_2
rockybalboa_2
rockybalboa_2
30.10.2019, 10:00:17
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 30.10.2019, 10:31:18
  • 233
@rockybalboa_2: jak ja nie cierpię ludzi którzy oburzają się tak jak Adamczyk tutaj pod koniec filmiku, że mu ktoś przerywa a 5s później robi dokładnie to samo... jeszcze ironicznie z obrzydzeniem oddaje daje głos facetowi z PO i za chwilę przerywa a całe jego przemówienie było właśnie o przerywaniu
  • Odpowiedz
fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 23.10.2019, 10:40:54
  • 4
https://nczas.com/2019/10/23/konfederacja-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na-kurskiego-za-wyborcza-manipulacje-wawer-i-braun-w-sejmie-kurski-jest-przestepca-recydywista-video/

Widzę, że konfederacja nie próżnuje. Wczoraj wniosek, że ostatnie posiedzenie sejmu było nielegalne a dzisiaj to
#tvpis #konfederacja #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shido
shido
23.10.2019, 10:46:53 via Android
  • 1
@fluffy_bear i bardzo dobrze
  • Odpowiedz
r.....6
r.....6
konto usunięte 23.10.2019, 11:01:46
  • 2
@fluffy_bear: niech cisną pisiorów
  • Odpowiedz

6526

TVP zignorowało prawomocny wyrok sądu

Pokaż treści 18+

TVP zignorowało prawomocny wyrok sądu

Zgodnie z wyrokiem mieli do dzisiaj opublikować 6 sondaży wiadomej partii. Publikacja sprostowania nie narusza ciszy wyborczej według PKW.

okrim
z
drive.google.com
dodany: 12.10.2019, 17:55:27
  • 376
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    tvpis
  • #
    prawo
  • #
    konfederacja
fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 15.10.2019, 09:33:55
  • 0
@luxkms78: https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2019-konfederacja-nie-odpuszcza-tvp-najwiekszy-zamach-po-1989-6435342097757825a
https://www.youtube.com/watch?v=BjIaAFvrhw8
Priya
Priya
08.10.2019, 20:20:05
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 08.10.2019, 20:59:05
  • 0
@mcsQ: a w jaki sposób jak na odwołanie się jest 24h. Jeśli to zrobią to wyrok musi być za kolejne 24h czyli w czwartek a przeprosiny w najbliższym wydaniu Wiadomości czyli w piątek jeśli dobrze liczę.
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
29.08.2019, 18:30:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Poproszę o dane nt:

Ile wody przepływa Wisłą w ciągu sekundy
Bo ścieków 3000m3, tak?

Potrzebuję do dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tvpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 29.08.2019, 18:33:08
  • 2
@Beeercik: nie 3000m3 a 3m3(3 tys litrów)
Podobno jest to w stosunku 1 do 100 jeśli chodzi o Wisłę
  • Odpowiedz
FlasH
FlasH
18.08.2019, 22:07:51
  • 8
Parę miesięcy temu była afera, bo propagandyści z @tvp_info prezentowali kandydatów #pis do #eu na pasku.
Olechowski - jeden z dyrektorów tego szamba znany głównie z tego, że puszcza w świat "fake newsy", a potem zarzuca to innym - np. o tym, że to TVN kopiuje studio #tvpinfo napisał wtedy:

zamierzaliśmy informować o wszystkich „jedynkach” niezależnie od ich barw partyjnych. Jednak rezygnujemy z tej formy...

https://twitter.com/OlechowskiJarek/status/1150681796067123201
FlasH - Parę miesięcy temu była afera, bo propagandyści z @tvp_info prezentowali kand...

źródło: comment_HzyDKY1ObXrvnidQWFcN23KKZfzbj17C.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 18.08.2019, 22:18:39
  • 3
@FlasH: Wczoraj w wiadomościach była informacja zapowiadana jako przedstawienie jedynek przez PSL i Kukiz. Oczywiście w całym materiale nie była ani jednej jedynki przedstawionej tylko jechanie jak to Kukiz się skompromitował(?) a PSL jest niewiarygodny. Dzisiaj(18.08) cały materiał praktycznie powtórzony raz jeszcze z innym podpisem jakby odbiorcy może nie do końca zrozumieli na kogo nie wolno głosować.
  • Odpowiedz
CaptainSarcasm
CaptainSarcasm
06.08.2019, 23:52:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 07.08.2019, 00:42:22
  • 1
@CaptainSarcasm: widzę ta wojnę jaka rozpętało by #tvpis jakby ktokolwiek o księżach powiedział czarna zaraza. Tym bardziej jakby był to ktokolwiek zwiazany w jakikolwiek sposób z LGBT - chociaż oni zawsze znajda powiazanie... O niczym innym by nie było przez miesiąc. Natomiast ksiądz(i to jeden z wyższych hierarchów) może powiedzieć tęczowa zaraz bo to nawiązanie historyczne, odwaga w mówieniu prawdy, wolność slowa i nie wiadomo co jeszcze. Logika
  • Odpowiedz
c.....g
c.....g
konto usunięte 02.03.2019, 13:49:02
  • 12
Czy ja śnię? Czy Marcin naprawdę kupił Sony A7 mark III bez obracanego wyświetlacza i z obiektywem 35mm do vlogowania???
Kurnia wiecie co jakiś taki wąski ten kąt. Muszę jakąś przejściówkę uskutecznić, jakieś pomysły?
Trochę szkoda, że nie obraca się ten wyświetlacz. Musiałbym jakiś ekran zamontować u góry, co myślicie?
Ja piermandolę jaki dźwięk słaby, jakiś mikrofon muszę przykombinować, co polecacie?
Kurnia trochę duży ten aparat. Ani się do kieszeni nie zmieści, an nic.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fluffy_bear
fluffy_bear
fluffy_bear 02.03.2019, 17:37:51
  • 0
@czuly_pstrong: A7 to antyk? Szczególnie jak piszesz o A7 III który ma niecały rok? No chyba jaja sobie robisz. To nie jest tak że A9 zastąpiło A7...
To nadal jeden z najlepszych bezlusterkowców z pełną klatka nawet może lepszy od Z6 i EOS R, które wyszły sporo później. Chociaż do vlogowania do się średnio nadaje...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.06.2019

    Gadżeciarz
  • Koder
    od 23.04.2024

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking