Dobra jak to mówią "ludzie to się chwalo tylko zyskami a straty to hehe ni ma, tylko nick się czasami robi szary" hehe
Wynik z tego tygodnia zkeszowany. Jak gra na ostro to gra na ostro albo mnie ruchają w dupę albo mnie też. Wiecie o co chodzi. W komentarzu otwarte pozycję, możecie hejtowac, śmiać się i mi to koło wora lata bylebyscie dalej zarabiali.
#gielda
Wynik z tego tygodnia zkeszowany. Jak gra na ostro to gra na ostro albo mnie ruchają w dupę albo mnie też. Wiecie o co chodzi. W komentarzu otwarte pozycję, możecie hejtowac, śmiać się i mi to koło wora lata bylebyscie dalej zarabiali.
#gielda









Dobry trader musi zwalczyć te dwa głęboko osadzone w psychice instynkty (chciwość i strach) Musi odwrócić kierunki ich działania. Zamiast mieć nadzieje, powinien się bać, a zamiast sie bać, powinien mieć nadzieje. Musi się bać, ze jego strata będzie się powiększać i musi mieć nadzieje, ze jego zysk może być wielkim zyskiem ~ Jesse Livermore