Dobra jak to mówią "ludzie to się chwalo tylko zyskami a straty to hehe ni ma, tylko nick się czasami robi szary" hehe
Wynik z tego tygodnia zkeszowany. Jak gra na ostro to gra na ostro albo mnie ruchają w dupę albo mnie też. Wiecie o co chodzi. W komentarzu otwarte pozycję, możecie hejtowac, śmiać się i mi to koło wora lata bylebyscie dalej zarabiali. #gielda
@picasssss1: dobra bo tutaj zaczynają ci ludzie p-------ć głupoty za przeproszeniem o bilansach zysków i strat i tam blablabla- graj tak jak grasz bo zarabiasz a nie pierdzielisz głupoty i wypisujesz co to rynek nie zrobi itd @DJ007: jeżeli strata 100,200,300 k jest dla kogoś kto gra na giełdzie problemem to nie powinien grać i tyle
@mmmmmmmmmmmmmm: jeszcze nie w------m bo pozycje nie zamknięte ( ͡°͜ʖ͡°) @Baszari: nie demo tylko real bo nie chciałoby mi się grać na demo - po prostu miałem już większe pozycję na minusie więc nie jest to dla mnie coś nowego ( ͡°͜ʖ͡°)
@Kyuz6: szorty mam od 82 i co 2 dolce w górę aż rajd w górę się zakończy ( ͡°͜ʖ͡°) @Dymass: @Baszari: eee nie jest źle , wypiłem piwko i zaczynam weekend
@maniek74: I dalej tak uważam odnośnie SL ( ͡°͜ʖ͡°) na tym koncie dam radę utrzymać do 110 -112 $ natomiast jeżeli pójdzie dalej w górę to wykonam transfer z 2 konta i depo wytrzyma nawet nowe rekordy więc o to się nie martwię. Chociaż raczej nie przewiduje żebym musiał to robić bo max jaki przewiduje to 95-96 $ ale rynek to zweryfikuje.
Tak w ogóle to ropa powinna spokojnie kosztować 150-200$. Rządzącym odbiło, nadrukowali miliardów paciorków bez żadnego pokrycia i dziwią się, że ludzie nie chcą oddawać fizycznych produktów za wydrukowane, bezwartościowe paciorki?
Brawo OPEC, ograniczać podaż jeszcze bardziej, niech politykom pękną dupska. OPEC powinna ograniczać podaż wprost proporcjonalnie do ilości wydrukowanych paciorków.
@haha123: ale przy tym wzroście cen to nie chodzi o dodruk pieniądza a chęć osiągnięcia jak największych zysków spowodowanych pazernością między innymi członków OPEC czyli takiemu kółku wzajemnej adoracji stworzonej aby ,, dbać '' o wysokie ceny.
@picasssss1: jestem dumny z naszego kraju coraz mniej kupujemy bo mamy coraz więcej i to co było w sklepach już dawno jest w posiadaniu Polaków ( ͡°͜ʖ͡°)
@Referentdsniezgodnosci: amerykańce ostatnio zrzucaja cenę żeby zebrać jak najtaniej ropę z rynku i uzupełnić zapasy które są na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo mamy wybory a przecież nie może być cena wysoka przed wyborami i trzeba ją systematycznie zrzucać - jeżeli chodzi o popyt to tutaj raczej nie spada gdyż teraz mamy milion baryłek dziennie pompowanych na rynek przez USA więc wystarczy że to zostanie zabrane z rynku i znowu może
Dawno nic nie pisałem a kilka osób pisało z pytaniem czy już mnie wyzerowało tak więc jako zagorzały fan gry bez SL przedstawiam zdjęcie w stylu byka z łolstrit ( ͡°͜ʖ͡°) 1 zdjęcie z tego miesiąca - 170 tranzakcji - wszystkie zamknięte na zielono 2 zdjęcie z ostatnich 3 miesięcy ( w komentarzu )- 600 tranzakcji - i tutaj pojawiła się pozycja na czerwono niestety czasem
@zjadaczszyszek3000: no pewnie ( ͡°͜ʖ͡°) i oczywiście dla małych siusiaków ( ͡°͜ʖ͡°) @DJ007: ja myślałem że w tradingu chodzi o zarabianie ale widocznie tak nie jest
@DiorSauvage: na us 100 -1300 pipsow, na ropie 23 dolary na gazie 2 dolce na innych raczej nie gram @Czachaaa: nie gram na demo bo zwyczajnie by mi się nie chciało tracić na to czasu @spinel: zazwyczaj trzymam ile trzeba , gram tylko na ropie gazie i us 100 i gram od 3 do 10 % konta tak więc gram nawet jak mam ,,dużą " stratę
@Jezus_Ipanienko_multi: szorciki poprzednie zamknięte i teraz jestem bez pozycji bo wczoraj też połapałem przy 97 i pozamykałem przy 92 więc jest gites ( ͡°͜ʖ͡°) a jak tam krypto ?
@Jezus_Ipanienko_multi: ja ostatnio też raczej gram krótkie pozycję bo uczę się bardziej skalpować bo akurat ja mam odwrotnie że wolę trzymać :) Spoko i najważniejsze żeby był tylko zielony kolor z nami :)
Hello guys my name is John I come from amerika Chicago kalifornia, I heard that Polish stock is very profitable, always goes up, is it true? Especially long term. Should I go all in L in wig20 bananito? Easy money? Łatwe siano? I love Polish investors, tough mental people, peace( ͡°͜ʖ͡°) #gielda
Wynik z tego tygodnia zkeszowany. Jak gra na ostro to gra na ostro albo mnie ruchają w dupę albo mnie też. Wiecie o co chodzi. W komentarzu otwarte pozycję, możecie hejtowac, śmiać się i mi to koło wora lata bylebyscie dalej zarabiali.
#gielda
źródło: comment_1665236450ZD5oTHtHw1YgZeBurySerP.jpg
Pobierz@DJ007: jeżeli strata 100,200,300 k jest dla kogoś kto gra na giełdzie problemem to nie powinien grać i tyle