Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bbul44
bbul44

bbul44

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16930
  • Znaleziska 132
  • Mikroblog 16798
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 46
weezyxboss
weezyxboss
15.02.2026, 15:00:28
  • 18
Haha jakby tak ludzie nie dzwonili to on by w tym czasie busa robił xD już zaczyna się gadanie że on już ma chęć go robic xD dobrze że Michał się pojawił garażowe yeti się weźmie za robotę #korsir
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 15.02.2026, 15:14:29 via Wykop
  • 19
@weezyxboss: To jest zwykłe szukanie wymówek. W każdym filmie tłumaczy się, że czegoś tam nie zrobił bo coś tam coś tam. Sklep odpadnie to będzie inna wymówka.
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
14.02.2026, 19:53:35
  • 13
#mediolan2026 Nie chce pompować balonika, ale trzeba będzie trzymać kciuki. Symulacja po dzisiejszych skokach:
markhausen - #mediolan2026 Nie chce pompować balonika, ale trzeba będzie trzymać kciu...

źródło: 1000000928

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 14.02.2026, 19:54:39 via Wykop
  • 5
@markhausen: Jak będzie Sundal w Norwegii to chyba nie muszę mówić jak się to skończy
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 14.02.2026, 08:18:50
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44
Autor
14.02.2026, 14:05:10 via Wykop
  • 2
@rafiik: Jak na razie to tylko ty pokazujesz, że się zesrałeś z rzekomego zesrania wykopków
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 12.02.2026, 19:59:27
  • 20
Przypomniało mi się jak Korsir zakładał ten sklep i negocjował z Odyńcami. Wg planu Korsira Odyńce mieli odwalać większość roboty, a Korsir odbierać telefony w sprawie kamperów. Ten nierównomierny podział odpowiedzialności w niczym nie przeszkadzał Korsirowi, żeby mówić o tym planowanym sklepie per MÓJ sklep, a nie NASZ. Na szczęście Odyńce szybko poznali się na tym bumelancie i paproku. Jak widać nawet odbieranie telefonów przerosło Korsira i teraz trzeba zwijać interes, co
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44
Autor
12.02.2026, 20:20:12 via Wykop
  • 0
@czteryagrafki: Przewiń sobie tag w dół albo zobacz przypięty komentarz pod jego ostatnim filmem. Odbieranie telefonów zabiera mnóstwo czasu więc zamyka sklep.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
Autor
12.02.2026, 22:49:10 via Wykop
  • 18
@Korsir: Pokazujesz na kanale, że nie jesteś poważnym człowiekiem, to dzwonią niepoważni ludzie.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
Autor
12.02.2026, 23:18:12 via Wykop
  • 6
@szkolna18: Dobra decyzja to była taka, żeby w ogóle tego sklepu nie robić. Więcej było argumentów "przeciw" niż "za". A jakiegoś diametralnego polepszenia contentu nie specjalnie się spodziewam. W erze przed-sklepowej też wszystko było rozwlekane i niekończone. Ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
12.02.2026, 21:43:44
  • 51
Niesamowita historia: Gaon Choi wygrywa rywalizację w halfpipe kobiet w snowboardzie.

Podczas pierwszego przejazdu Koreanka uległa upadkowi i niezbędna była interwencja służb medycznych, jednak powróciła do rywalizacji i olśniła sędziów przejazdem w swojej trzeciej próbie, co zaowocowało olimpijskim złotem (。◕‿‿◕。)

Tu streszczenie tej historii w formie video z konkursu: https://streamin.link/v/10cbca79

#mediolan2026 #mediolan2026gif #snowboard
uncle_freddie - Niesamowita historia: Gaon Choi wygrywa rywalizację w halfpipe kobiet...

źródło: C

Pobierz
uncle_freddie - Niesamowita historia: Gaon Choi wygrywa rywalizację w halfpipe kobiet...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 12.02.2026, 22:57:32 via Wykop
  • 0
@uncle_freddie: Fajny poziom tego sportu, że możesz się raz w-----ć, a i tak masz szanse na złoty medal.
  • Odpowiedz
NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
11.02.2026, 09:37:21
  • 7
Hej #ator, przyznaj się w końcu, że ty byłeś na wydziale prawa, ale zatrudniony do czyszczenia kibli. I ja rozumiem, że dla przeciętnego człowieka jest niezrozumiałe, że mogą być 3 sprawy dotyczące jakiegoś zdarzenia i 3 różne wyroki, ale absolwenta prawa to dziwi?

W Polsce nie ma prawa precedensu! Jeden sąd nie jest w żaden sposób związany oceną innego sądu. Więc w sprawie jakiejś tam tiktokerki sąd może uznać,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 12.02.2026, 20:12:33 via Wykop
  • 3
@DzikiZazu: To może być on, bo chyba mówił, że ma też dyplom z zarządzania. Jeśli faktycznie ma dyplom z prawa i pokazuje na youtube jak nie ogarnia podstawowych rzeczy to nie najlepiej to o nim świadczy.
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
12.02.2026, 19:02:27
  • 0
szok, ze korsir ma tyle wyswietlen pod filmami co subów, niemal 1:1
a jeszcze wiekszy szok, ze felgoobijacz takie same views ma przy znacznie mniejszej ilosci subow

#korsir
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 12.02.2026, 19:35:42 via Wykop
  • 0
@okoboji: Albo magia odyńcowego uniwersum i sporo jest od Odyna albo wiadomo co.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 12.02.2026, 19:30:34
  • 26
Czuję lekkie zażenowanie jak widzę, że 35 letni chłop dostaje paczkę z Polski ze słodyczami, pasztetem, kawą, makaronem i cytrynami. W Itali nie ma takich produktów? Czy aż tak krucho z pieniędzmi może?
#yanek
bbul44 - Czuję lekkie zażenowanie jak widzę, że 35 letni chłop dostaje paczkę z Polsk...

źródło: chrome_RAg9NmpBrE

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamilek2323
Kamilek2323
12.02.2026, 19:34:34 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hejter_bez_pasji
Hejter_bez_pasji
Hejter_bez_pasji
12.02.2026, 20:33:11 via Wykop
  • 28
@bbul44: Kawa z Polski z importu wysyłana do kraju słynącego z kawy gdzie dodatkowo można kupić tańsza i lepszą no logiczne to to
  • Odpowiedz
MatthewN
MatthewN
11.02.2026, 18:50:46
  • 19
#korsir
RIP KamperBaza i budowa kampera na horyzoncie. Choć z tym drugim, to się jeszcze okaże. Bo to trzeba na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MatthewN - #korsir 
RIP KamperBaza i budowa kampera na horyzoncie. Choć z tym drugim,...

źródło: korsir

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 11.02.2026, 21:24:31 via Wykop
  • 12
@MatthewN: No proszę, głupie wykopki znowu miały rację....
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
10.02.2026, 22:11:08
  • 23
#mecz #united tera 260 k widzow
san-francisco - #mecz #united tera 260 k widzow

źródło: aewgaewgweg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 10.02.2026, 22:20:01 via Wykop
  • 11
@san-francisco: Typ sobie świetny biznes na tym zrobi.
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
10.02.2026, 19:40:56
  • 315
Rodzina Prevców po odkryciu skoków narciarskich:
#skoki #mediolan2026
uncle_freddie - Rodzina Prevców po odkryciu skoków narciarskich: 
#skoki #mediolan202...

źródło: original

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 10.02.2026, 21:06:04 via Wykop
  • 4
@AtlantyQ: nie rodzinę tylko klan Ligockich
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
10.02.2026, 09:35:15
  • 11
Uniwersum #korsir i #odyn powoli chyli się ku upadkowi. Chłopaki muszą wymyśleć jakąś mocną przygodę i wyprawę aby odswiezyc kontent. Widac powoli mniejsze zainteresowanie na detektorystyke w Polsce, bo i monet malo kto juz uzywa (placi sie w papierkach bo 1zl a nawet 5zl to tyle co nic w dzisiejszych czasach). Pałęczkę próbuje przejąć młody narybek - felgoobijacz który wniósł sporo swiezosci i zapału w zastane i skostniałe
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 10.02.2026, 15:52:51 via Wykop
  • 0
@torian15: Taaa, ku upadkowi... Wychwali sobie wierne grono mało wymagających widzów. Nie muszą się starać, a widzowie oglądają. Do upadku to jeszcze dłuuuuuuga droga.
  • Odpowiedz
Franek88
Franek88
Franek88
09.02.2026, 20:59:00
  • 8
#yanek
Renata jest grana codziennie xD
Franek88 - #yanek 
Renata jest grana codziennie xD

źródło: 1000010002

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 10.02.2026, 01:22:34 via Wykop
  • 2
@Franek88: No co ty?? Janek takich rzeczy nie robi. Raz mówił, że panuje nad popędem. Tak samo jak nad uzależnieniem od słodyczy i telefonu.
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
09.02.2026, 20:30:52
  • 164
Był doping z góry

#skoki
Vigonath - Był doping z góry 

#skoki

źródło: 1000006334

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 09.02.2026, 20:32:45 via Wykop
  • 69
@Vigonath: Ciekawe skąd doping miał Niemiec
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 09.02.2026, 18:50:55
  • 0
#skoki Domen się posypał
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warcomx
Warcomx
Warcomx
09.02.2026, 18:28:44
  • 5
#skoki

K---a jak zatrudnili trenera, który wypowiada się jakby cierpiał na porażenie mózgowe lub analfabetyzm to z czym my do ludzi wychodzimy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 09.02.2026, 18:30:41 via Wykop
  • 0
@Warcomx: Bo u nas główne kryterium wyboru trenera to: "zawodnicy go chcą"
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 09.02.2026, 18:15:20
  • 0
#skoki belka w duł zaraz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 09.02.2026, 18:14:24
  • 0
#skoki Kolejny lepszy od Stocha będzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
08.02.2026, 19:46:43
  • 4
#yanek Janek i Łukasz zKordenąs nic nie znajduja, podobno zapiaszczone wszystko, styczeń/luty fatalny miesiąc na poszukiwania a tu taki pirata, przyjeżdża do IT i w jeden dzień z nurkowaniem 30gram znajduje i mase monet.
lukies2221 - #yanek Janek i Łukasz zKordenąs nic nie znajduja, podobno zapiaszczone w...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 20:42:43 via Wykop
  • 1
@lukies2221: Janek nie ma złota ze Szwecji, żeby podrzucić, a Łukasz Skordenąs zakazał mu paplać na prawo i lewo. Może jest w tym jakieś drugie dno, że spotkali się razem, szukali i Janek nic z tego nie nagrał.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 23
  • Strona 10 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking