Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bbul44
bbul44

bbul44

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16935
  • Znaleziska 132
  • Mikroblog 16803
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 46
lukies2221
lukies2221
08.02.2026, 19:46:43
  • 4
#yanek Janek i Łukasz zKordenąs nic nie znajduja, podobno zapiaszczone wszystko, styczeń/luty fatalny miesiąc na poszukiwania a tu taki pirata, przyjeżdża do IT i w jeden dzień z nurkowaniem 30gram znajduje i mase monet.
lukies2221 - #yanek Janek i Łukasz zKordenąs nic nie znajduja, podobno zapiaszczone w...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 20:42:43 via Wykop
  • 1
@lukies2221: Janek nie ma złota ze Szwecji, żeby podrzucić, a Łukasz Skordenąs zakazał mu paplać na prawo i lewo. Może jest w tym jakieś drugie dno, że spotkali się razem, szukali i Janek nic z tego nie nagrał.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 18:57:10
  • 13
Najpierw robi "rzetelną" recenzję chinbasto, rozpływa się zachwytach nad nim, a teraz po 3 miesiącach używania stwierdza, że to dziadostwo. Tak właśnie wyglądają te wszystkie recenzje rudego. Rozpakować z pudełka, przeczytać instrukcję, powiedzieć, że produkt to RE-WE-LA-CJA, skasować hajs za recenzję. Zero testów, zero rzetelności, zero obiektywizmu, a później podczas używania wychodzi jaki faktycznie jest produkt. Już pominę to czy on w ogóle dobrze użytkuje to webasto. Pewnie znowu coś naklikał, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CybantZPasji
CybantZPasji
CybantZPasji
08.02.2026, 21:16:27 via Wykop
  • 0
@bbul44: 3 miesiące używania to lekka przesada, miesiąc się grzał u Andrzeja. Na sto procent źle to zamontował, może kolanek na wydechu porobił i przez opory cały układ zaszedł nagarem. Swoją drogą przeklikałem coś ostatnio i jak tylko wszedł na wydmę wiedziałem co powie: morze wzburzone, nie da się szukać. I tak chyba trzy plarze pod rząd.
  • Odpowiedz
o-muj-borze
o-muj-borze
08.02.2026, 22:11:00 via Wykop
  • 1
@bbul44: no pewnie w tej swojej głowie wymyślił sobie, że może jak ponarzeka na to to ktoś mu wyślę na współpracę kolejne, żeby yanek pokazał że "XYZ jest lepsze". Ewentualnie pokazuje jak biedny marznie i jak bardzo ma zepsute Webasto by jakaś Bożenka sypnęła groszem na nowe. Swoją drogą w komentarzach pod nowym filmem ludzie mu pisali, że powinna być jeszcze jakaś tam uszczelka, której yanek nie ma.
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
08.02.2026, 11:24:46
  • 13
Taki smaczek ze wczorajszego lajtu xD Nie wiem, czy on zdaje sobie sprawę z tego co mówi. Minimalizm? Szczęście? Wolność? Za wszystkim stoi pieniądz i chęć zysku. Prawo? Janeczek zna sądy i kary xD Pewnie spadnie z rowerka ten lajt.

#yanek #odyn #korsir
Stachanowiec_yt - Taki smaczek ze wczorajszego lajtu xD Nie wiem, czy on zdaje sobie ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 13:26:54 via Wykop
  • 3
@Stachanowiec_yt: To jest zwykły fałszywiec, który wszystko robi dla pieniędzy. Sam się zdradza mówiąc takie rzeczy. Szkoda, że głupi widzowie tego nie potrafią wyłapać i nadal myślą, że rudy robi coś z pasji. Ani youtube ani poszukiwania to nie jest pasja tylko zwykły zarobek.

Bardzo fajnie, że otwarcie przyznaje się do tego, że ma zamiar z premedytacją łamać prawo. Zgrałem sobie ten fragment. Może się przydać.
  • Odpowiedz
Kreewetka
Kreewetka
Kreewetka
07.02.2026, 21:17:20
  • 0
#yanek Dostaliśmy podziękowania od Wielkiego Yana za wrzucanie starych filmów w mały viral xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 09:06:09 via Wykop
  • 0
Jak coś to zapomniał schować tego live i jest cały czas dostępny. Bawi mnie jak on próbuje udawać, że nie czyta wykopu, a później odpowiada na zarzuty. Na tym live na przykład tłumaczył się z brudnych dresów.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 08.02.2026, 11:10:52 via Wykop
  • 1
@Stachanowiec_yt: On ma wywalone na kary, bo są one śmiesznie niskie w porównaniu do tego co może znaleźć w kąpieliskach. Sam powiedział, że grzywna to 1/3 wartości obrączki. Tak więc nadal będzie jeździł i poszukiwał w Szwecji. Ja mam tylko nadzieję, że jest tam jakaś recydywa i jak go złapią kolejny raz to kara będzie dotkliwsza. Oby karma wróciła do tego kłamcy i oszusta.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 07.02.2026, 20:34:25
  • 3
Pani Maria się obsrała i zmieniła nazwę konta na fb. Na szczęście jeszcze nie wie, że nazwę linku do konta też musi zmienić xD
#kanalzero
bbul44 - Pani Maria się obsrała i zmieniła nazwę konta na fb. Na szczęście jeszcze ni...

źródło: chrome_3DFbc62vnT

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 07.02.2026, 16:27:32
  • 8
Czy Janek kłamie? W jego przypadku pytanie powinno brzmieć "kiedy Janek kłamie?" Sprawdziłem kiedy wrzucał na fb zdjęcia z Rimini i Riccione. Było to 29 i 30 stycznia, czyli czwartek i piątek.
#yanek
bbul44 - Czy Janek kłamie? W jego przypadku pytanie powinno brzmieć "kiedy Janek kłam...

źródło: chrome_ynMRWKpOjQ

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44
Autor
07.02.2026, 18:25:50 via Wykop
  • 0
@Halinek11: Takie coś znalazłem https://pl.urbanaccessregulations.eu/countries-mainmenu-147/italy-mainmenu-81/emilia-romagna/rimini-ar
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 07.02.2026, 13:54:54
  • 2
#united ewidentnie gra na remis
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 06.02.2026, 18:44:46
  • 12
Webasto RIP. Ogrzewanie postojowe dołącza do zacnej listy usterek na tej wyprawie. Podsumujmy:

- bojler
- system energetyczny, brak prądu
- przeciek w systemie hydraulicznym
- pływak w zbiorniku
bbul44 - Webasto RIP. Ogrzewanie postojowe dołącza do zacnej listy usterek na tej wyp...

źródło: chrome_EGsDiD7wgX

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alex-san
alex-san
alex-san
06.02.2026, 19:29:12 via Android
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SlodkiLeon
SlodkiLeon
06.02.2026, 20:10:17 via Wykop
  • 4
@bbul44: Janek zacznie wytwarzać ciepło poprzez siłowanie się samemu ze sobą, taka ilość energii naładuje stację bluetti i zostanie zapas żeby zasilić Kijów. Aż strach pomyśleć co by było gdyby zjadł pizzę z lidla.
  • Odpowiedz
look997
look997
06.02.2026, 02:14:43
  • 15
Któraś z tych rzeczy, jest pomówieniem o wartości 350 tysięcy złotych:
* z pomocą przychodzi wiedzący o wszystkim Marcin Dubiel (o wieku dziewczyny)
* Marcin był pomocnikiem Stuu (wysyłał do dziewczyny ich wspólne filmy i prowadził konwersacje)
* Nie ulega wątpliwości, że Dubiel wiedział, jaki był Stuu. Dlaczego przez lata go krył?

Bo to jedyne zdania Wardęgi o Dubielu, w pierwszym filmie pandorowym, a tylko za niego Dubiel go pozwał.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
bbul44
bbul44
bbul44 06.02.2026, 15:39:28 via Wykop
  • 2
@look997: Oświadczenie Dubiela z ig "Potwierdził, że nie miałem wiedzy, nie kryłem i nie byłem niczym „pomocnikiem”." - Tak więc można się domyśleć o jakie zdania chodzi.
  • Odpowiedz
Kernwaffe
Kernwaffe
06.02.2026, 11:49:10
  • 7
#yanek Kupić ubrania w sieciówkach to grosze, a on zawsze wygląda jakby w szmatach na dochodzenie szedł krowy doić
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 06.02.2026, 15:03:33 via Wykop
  • 6
@Kernwaffe: Problemem nie są pieniądze, ale totalny brak poczucia stylu i estetyki. Widać to nie tylko po ubraniach, ale też po wystroju kampera.
  • Odpowiedz
raizo777
raizo777
05.02.2026, 11:03:31
  • 11
Ładnie rośnie kanał Michała, mam tylko nadzieję że chłop się nie zmieni i nie zacznie vanlajfu i poszukiwań detektorem.

#korsir #felgoobijacz

Kiedy felgoobijacz prześcignie korsira w subach?

  • Jeszcze w tym roku 79.9% (183)
  • W 2027 r. 8.7% (20)
  • W 2028 r. 0.9% (2)
  • Nie prześcignie 10.5% (24)

Oddanych głosów: 229

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 05.02.2026, 22:54:01 via Wykop
  • 0
@raizo777: Rośnie? To jest nadal bańka odyńcowa.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 05.02.2026, 19:04:09
  • 16
"Nie ma drugiego takiego youtubera, który odwiedzałby tylu swoich widzów" - Pasożytuje na widzach i on jest jeszcze z tego dumny.
#yanek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoboji
okoboji
04.02.2026, 23:14:28
  • 17
wardętka na szczescie pokazal, ze z samego yt wyswietlenia ma 144. tys zl/msc + platne subskrypcje, donate czy wspolpraca z holy to takie 350tys to dla iego jedna wyplata
gorzej bedzie z tymi kilkoma milionami dla Dubiela za pozew cywilny xD

ale wiecie co? i tak na live powie, ze mogl siedziec cicho to by teraz mial goats, konferecje fame i miliony xd
mó∂gł, ale wolal krotkowzrocznie monetyzowac pandore karzel jeden

#
okoboji - wardętka na szczescie pokazal, ze z samego yt wyswietlenia ma 144. tys zl/m...

źródło: 35bnt

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 05.02.2026, 16:09:15 via Wykop
  • 1
@okoboji: Właśnie mi uświadomiłeś, że tej kary nie zapłaci Wardęga tylko jego widzowie.
  • Odpowiedz
andref7
andref7
05.02.2026, 10:33:56
  • 22
#yanek
andref7 - #yanek

źródło: jane solo(1)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 05.02.2026, 12:45:41 via Android
  • 4
@andref7: Te spodnie to z czasów kiedy był pomocnikiem malarza
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 04.02.2026, 22:26:42
  • 20
Widać, że czyta tę szyderę z jego systemu energetycznego i braku prądu, bo aż dwa razy musiał podkreślić, że wcale mu prądu nie zabrakło, wcale. On po prostu oszczędza prąd i jeszcze raz podkreślam - prądu nie brakuje.

Z tych bitów cieszył się jak małe dziecko. Dzięki Michał za ten zestaw. Nigdy w życiu bym nie wpadł na to, żeby sobie taki kupić. Spędzam 2137 dni w roku na wyprawach podróżując moim
bbul44 - Widać, że czyta tę szyderę z jego systemu energetycznego i braku prądu, bo a...

źródło: chrome_1400mJ0Cy1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
04.02.2026, 22:28:09 via Wykop
  • 18
@bbul44: No tak, prądu nie zabrakło, lodówka o tak sobie piszczała a on siedział z czołówką
lukies2221 - @bbul44: No tak, prądu nie zabrakło, lodówka o tak sobie piszczała a on ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
05.02.2026, 03:47:58 via Wykop
  • 6
@lukies2221: mógł dodać że oszczędza prąd bo zależy mu na higienie i chciał aby starczylo do odpalenia pompki do ciepłej wody z garnka
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
04.02.2026, 14:42:38
  • 2
#korsir kiedy ten nierób wrzuci film?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 04.02.2026, 15:49:21 via Wykop
  • 4
@Kakoq: W lutym pewnie też słabe stawki. Nie opłaca się.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 04.02.2026, 15:28:36
  • 8
Rudy w końcu odżyje. Nareszcie zrobi pranie śmierdziel.
#yanek
bbul44 - Rudy w końcu odżyje. Nareszcie zrobi pranie śmierdziel.
#yanek

źródło: chrome_yjqDX90qtc

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blackdragon88
blackdragon88
04.02.2026, 16:00:25 via Wykop
  • 4
@bbul44: JPRD ... Właśnie pokazał jaki to jest rudycebulowatyszczur.... Aby tylko darmoszka, aby tylko nie płacić UCZCIWIE jak reszta.... Grrrrrr kiedyś go KUR*** dorwę za to jak ukazuje polską narodowość - przecież to wstyd i hańba dla Polaków !
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
04.02.2026, 17:15:24 via Wykop
  • 4
@bbul44: musiałem dwa razy przeczytać by do mnie dotarło co on wypisuje. Co za wieśniak...
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 02.02.2026, 20:25:18
  • 15
Odnoszę jakieś takie dziwne wrażenie, że uruchomi tego air fryera raz i powie, że dziadostwo nie działa.
#yanek
bbul44 - Odnoszę jakieś takie dziwne wrażenie, że uruchomi tego air fryera raz i powi...

źródło: chrome_I7io8lHx5z

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
02.02.2026, 20:44:21 via Wykop
  • 4
@bbul44: jemu polecił Robert Bodych i Majowanie, więc jak będzie słabe to mozna wine na nich zrzucić
lukies2221 - @bbul44: jemu polecił Robert Bodych i Majowanie, więc jak będzie słabe t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
szkolna18
szkolna18
szkolna18
02.02.2026, 20:48:33 via Wykop
  • 10
@bbul44: 1400 W przy jego SYSTEMIE ENERGETYCZNYM xD
@PrzyjaznyMireczek to jest po prostu mini piekarnik który się mega szybko rozgrzewa i zwykle grzeje tylko od góry. Warto wybrać trochę większy nawet dla jednej osoby bo im grubiej czegoś nałożysz np frytek albo kurczaków to tym gorzej się będzie robić. No i według mnie mniej przesusza niż piekarnik także spoko
szkolna18 - @bbul44: 1400 W przy jego SYSTEMIE ENERGETYCZNYM xD
@PrzyjaznyMireczek to...

źródło: 64230

Pobierz
  • Odpowiedz
szychun
szychun
01.02.2026, 18:27:06
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 02.02.2026, 16:42:16 via Wykop
  • 0
@SonidoStark Dude w dupie ma nawet PiS. On był im potrzebny tylko do podpisywania ustaw.
  • Odpowiedz
Kreewetka
Kreewetka
Kreewetka
02.02.2026, 13:27:52
  • 2
#yanek Dzisiaj na fb ma liva "Wesoły Yanuś" który znowu poleca ludziom zakładanie kanałów na YT xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 02.02.2026, 16:13:58 via Wykop
  • 2
@Raffall111: Ja czuję, że on sobie facebooka i tiktoka szykuje na czas zawieszenia działalności. Na youtube nie będzie nic wrzucał, a na fb i tiktoku dalej będzie żebrał o bliki. Jeszcze się na tym przejedzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 23
  • Strona 11 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking