#yanek Janek i Łukasz zKordenąs nic nie znajduja, podobno zapiaszczone wszystko, styczeń/luty fatalny miesiąc na poszukiwania a tu taki pirata, przyjeżdża do IT i w jeden dzień z nurkowaniem 30gram znajduje i mase monet.
@lukies2221: Janek nie ma złota ze Szwecji, żeby podrzucić, a Łukasz Skordenąs zakazał mu paplać na prawo i lewo. Może jest w tym jakieś drugie dno, że spotkali się razem, szukali i Janek nic z tego nie nagrał.
Najpierw robi "rzetelną" recenzję chinbasto, rozpływa się zachwytach nad nim, a teraz po 3 miesiącach używania stwierdza, że to dziadostwo. Tak właśnie wyglądają te wszystkie recenzje rudego. Rozpakować z pudełka, przeczytać instrukcję, powiedzieć, że produkt to RE-WE-LA-CJA, skasować hajs za recenzję. Zero testów, zero rzetelności, zero obiektywizmu, a później podczas używania wychodzi jaki faktycznie jest produkt. Już pominę to czy on w ogóle dobrze użytkuje to webasto. Pewnie znowu coś naklikał, ale
@bbul44: 3 miesiące używania to lekka przesada, miesiąc się grzał u Andrzeja. Na sto procent źle to zamontował, może kolanek na wydechu porobił i przez opory cały układ zaszedł nagarem. Swoją drogą przeklikałem coś ostatnio i jak tylko wszedł na wydmę wiedziałem co powie: morze wzburzone, nie da się szukać. I tak chyba trzy plarze pod rząd.
@bbul44: no pewnie w tej swojej głowie wymyślił sobie, że może jak ponarzeka na to to ktoś mu wyślę na współpracę kolejne, żeby yanek pokazał że "XYZ jest lepsze". Ewentualnie pokazuje jak biedny marznie i jak bardzo ma zepsute Webasto by jakaś Bożenka sypnęła groszem na nowe. Swoją drogą w komentarzach pod nowym filmem ludzie mu pisali, że powinna być jeszcze jakaś tam uszczelka, której yanek nie ma.
Taki smaczek ze wczorajszego lajtu xD Nie wiem, czy on zdaje sobie sprawę z tego co mówi. Minimalizm? Szczęście? Wolność? Za wszystkim stoi pieniądz i chęć zysku. Prawo? Janeczek zna sądy i kary xD Pewnie spadnie z rowerka ten lajt.
@Stachanowiec_yt: To jest zwykły fałszywiec, który wszystko robi dla pieniędzy. Sam się zdradza mówiąc takie rzeczy. Szkoda, że głupi widzowie tego nie potrafią wyłapać i nadal myślą, że rudy robi coś z pasji. Ani youtube ani poszukiwania to nie jest pasja tylko zwykły zarobek.
Bardzo fajnie, że otwarcie przyznaje się do tego, że ma zamiar z premedytacją łamać prawo. Zgrałem sobie ten fragment. Może się przydać.
Jak coś to zapomniał schować tego live i jest cały czas dostępny. Bawi mnie jak on próbuje udawać, że nie czyta wykopu, a później odpowiada na zarzuty. Na tym live na przykład tłumaczył się z brudnych dresów.
@Stachanowiec_yt: On ma wywalone na kary, bo są one śmiesznie niskie w porównaniu do tego co może znaleźć w kąpieliskach. Sam powiedział, że grzywna to 1/3 wartości obrączki. Tak więc nadal będzie jeździł i poszukiwał w Szwecji. Ja mam tylko nadzieję, że jest tam jakaś recydywa i jak go złapią kolejny raz to kara będzie dotkliwsza. Oby karma wróciła do tego kłamcy i oszusta.
Czy Janek kłamie? W jego przypadku pytanie powinno brzmieć "kiedy Janek kłamie?" Sprawdziłem kiedy wrzucał na fb zdjęcia z Rimini i Riccione. Było to 29 i 30 stycznia, czyli czwartek i piątek. #yanek
@bbul44: Janek zacznie wytwarzać ciepło poprzez siłowanie się samemu ze sobą, taka ilość energii naładuje stację bluetti i zostanie zapas żeby zasilić Kijów. Aż strach pomyśleć co by było gdyby zjadł pizzę z lidla.
Któraś z tych rzeczy, jest pomówieniem o wartości 350 tysięcy złotych: * z pomocą przychodzi wiedzący o wszystkim Marcin Dubiel (o wieku dziewczyny) * Marcin był pomocnikiem Stuu (wysyłał do dziewczyny ich wspólne filmy i prowadził konwersacje) * Nie ulega wątpliwości, że Dubiel wiedział, jaki był Stuu. Dlaczego przez lata go krył?
Bo to jedyne zdania Wardęgi o Dubielu, w pierwszym filmie pandorowym, a tylko za niego Dubiel go pozwał.
@look997: Oświadczenie Dubiela z ig "Potwierdził, że nie miałem wiedzy, nie kryłem i nie byłem niczym „pomocnikiem”." - Tak więc można się domyśleć o jakie zdania chodzi.
wardętka na szczescie pokazal, ze z samego yt wyswietlenia ma 144. tys zl/msc + platne subskrypcje, donate czy wspolpraca z holy to takie 350tys to dla iego jedna wyplata gorzej bedzie z tymi kilkoma milionami dla Dubiela za pozew cywilny xD
ale wiecie co? i tak na live powie, ze mogl siedziec cicho to by teraz mial goats, konferecje fame i miliony xd mó∂gł, ale wolal krotkowzrocznie monetyzowac pandore karzel jeden
Widać, że czyta tę szyderę z jego systemu energetycznego i braku prądu, bo aż dwa razy musiał podkreślić, że wcale mu prądu nie zabrakło, wcale. On po prostu oszczędza prąd i jeszcze raz podkreślam - prądu nie brakuje.
Z tych bitów cieszył się jak małe dziecko. Dzięki Michał za ten zestaw. Nigdy w życiu bym nie wpadł na to, żeby sobie taki kupić. Spędzam 2137 dni w roku na wyprawach podróżując moim
@bbul44: JPRD ... Właśnie pokazał jaki to jest rudycebulowatyszczur.... Aby tylko darmoszka, aby tylko nie płacić UCZCIWIE jak reszta.... Grrrrrr kiedyś go KUR*** dorwę za to jak ukazuje polską narodowość - przecież to wstyd i hańba dla Polaków !
@bbul44: 1400 W przy jego SYSTEMIE ENERGETYCZNYM xD @PrzyjaznyMireczek to jest po prostu mini piekarnik który się mega szybko rozgrzewa i zwykle grzeje tylko od góry. Warto wybrać trochę większy nawet dla jednej osoby bo im grubiej czegoś nałożysz np frytek albo kurczaków to tym gorzej się będzie robić. No i według mnie mniej przesusza niż piekarnik także spoko
@Raffall111: Ja czuję, że on sobie facebooka i tiktoka szykuje na czas zawieszenia działalności. Na youtube nie będzie nic wrzucał, a na fb i tiktoku dalej będzie żebrał o bliki. Jeszcze się na tym przejedzie.
źródło: image
Pobierz