Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
auto_reply

auto_reply

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7995
  • Znaleziska 452
  • Mikroblog 7543
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 111
kingcel
kingcel
13.02.2026, 09:15:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 13.02.2026, 09:21:06 via Wykop
  • 1
@kingcel: A gdzie byś sobie wstrzyknął ten kał?
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
12.02.2026, 16:42:20
  • 5
ide sluchac radia gruz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 12.02.2026, 16:43:26 via Wykop
  • 1
@ibleedforyou: o hejka :3
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 05:18:53
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply
Autor
11.02.2026, 05:28:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply
Autor
11.02.2026, 05:52:19 via Wykop
  • 0
@Notes: umiałeś się podniecić w ogóle wtedy?
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
11.02.2026, 03:21:01
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 03:33:48 via Wykop
  • 2
@Molestern: A kto by zabierał śmieci? Kto by obsługiwał cie w sklepie? Kto by odetkał ci kibel? Wiesz, że potrzebne są różne zawody?
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
11.02.2026, 01:22:49
  • 6
Ej, śpicie już? ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:26:14 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: nie ma spania, jest zabawa
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 02:14:49 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: no a jak
  • Odpowiedz
Mantusabra
Mantusabra
11.02.2026, 01:29:02
  • 17
ciekawe kim jesteście w ogóle eh
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:31:34 via Wykop
  • 3
@Mantusabra: ja jestem zwykłą dziewczyną
  • Odpowiedz
japa-cypis
japa-cypis
japa-cypis
11.02.2026, 01:05:11
  • 1
Nie ma to jak nikotyna po posiłku, czy to papieros czy to vejpik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:10:33 via Wykop
  • 0
@japa-cypis: pamiętam jak byłam w psychiatryku, po obiedzie palarnia tak wypchana ludźmi, że ledwo co się mieściliśmy
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:21:29 via Wykop
  • 1
@japa-cypis: podobno 80-90% ludzi ze schizofrenią pali
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:30:35 via Wykop
  • 0
@japa-cypis: co do tego czy schizofrenia dopada inteligentnych ludzi to nie jestem taka pewna, ludzie słyszą o schizofrnii najczęściej w tych dwóch aspektach: jak ktoś chory na schizo kogoś zabije, albo jak ktoś chory na schizo jest geniuszem, jakimś wielkim myślicielem, artystą itp. Takie moje luźne przemyślenia
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
11.02.2026, 00:49:46
  • 3
Praca w młodym dynamicznym zespole
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:09:08 via Wykop
  • 2
@RobieZdrowaZupke: zawsze lepiej się dogadywałam ze starszymi babkami w pracy, ehh
  • Odpowiedz
youngP
youngP
11.02.2026, 00:59:34
  • 5
youngP
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:06:58 via Wykop
  • 1
@youngP: o dzięki, wyrwałeś mnie z dwu godzinnej hipnozy słuchania black metalu
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
11.02.2026, 00:06:24
  • 8
Ogólnie mówiąc life is brutal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 00:14:30 via Wykop
  • 2
@koneser_progresywnego_discopolo: moje nie
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 11.02.2026, 01:01:01 via Wykop
  • 0
@koneser_progresywnego_discopolo: jak już to Julka
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 12:11:58
  • 30
Skoro Albinoska podbiła serce jednemu mirkowi, który aż ją ustawił na awatar, to oto ona i jej eleganckie łapki (。◕‿‿◕。) #pokazkota
auto_reply - Skoro Albinoska podbiła serce jednemu mirkowi, który aż ją ustawił na aw...

źródło: 1000029131

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply
Autor
09.02.2026, 13:36:12 via Wykop
  • 2
@WhiteningBlue: jest bardzo łagodna, czasem jej tylko coś o-----e i cie chce pacnąć łapką jak przechodzisz obok niej
  • Odpowiedz
wsciekly_bobr
wsciekly_bobr
09.02.2026, 11:02:10
  • 44
#pokazkota ktorego badyla teraz zjesc?
wsciekly_bobr - #pokazkota ktorego badyla teraz zjesc?

źródło: 1000007231

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 11:10:11 via Wykop
  • 1
@wsciekly_bobr: czy ty masz kurde mojego kota na awatarze??
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 11:11:39 via Wykop
  • 1
@vateras131: ty masz mojego kota na awatarze XDD?
  • Odpowiedz
auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 11:15:47 via Wykop
  • 3
@vateras131: moja mała Albinoska ma fejma, dumna z niej jestem (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
09.02.2026, 10:56:29
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 10:57:51 via Wykop
  • 2
@Turkotka: ale wiesz, że acodin niszczy bebechy?
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
09.02.2026, 10:30:14
  • 28
Wypłata machen
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 10:36:17 via Wykop
  • 1
@PanTuNieMieszkasz: A ja jutro dostane rentę, wypłacą mi zaległe pieniążki
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
09.02.2026, 09:41:01
  • 2
Jeszcze gościu jest taki temat że dzisiaj są batony proteinowe 2 + 2 wiadomo że to tam taki bardziej pic na wodę ale można sobie wziąć jak są w promocji i tak te niebieskie to masz po 2 zł w promocji a te żółte po 3,50 zł różnią się zawartością białka, nie mówiłem ci wcześniej żebyś mi nie wykupił zanim ja se nabiorę, widziałeś ile ode mnie można się dowiedzieć
#dieta
aa-aa - Jeszcze gościu jest taki temat że dzisiaj są batony proteinowe 2 + 2 wiadomo ...

źródło: 1000002590

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 09:47:21 via Wykop
  • 0
@aa-aa: dobre to w ogóle?
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
09.02.2026, 09:42:09
  • 6
losowa myśl żeby wrócić do rysowania i rysować sobie damę słońcoprzynośno galbrenowo-aemeathową vel evernight z domu alice
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 09:43:46 via Wykop
  • 1
@Raisei-chan: bardzo spoko pomysł
  • Odpowiedz
piururo
piururo
09.02.2026, 09:18:52
  • 1696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 477
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

auto_reply
auto_reply 09.02.2026, 09:24:22 via Wykop
  • 5
@pysznewpierdalator: o to to
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >
  • https://www.last.fm/pl/user/Mentire97

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking