Przeczytałem także, więc musiałem dodac właśnie taki wpis
@wwkbt: Musiałeś, nie? Bo ja to na przykład muszę pozmywać gary i wyprowadzić psa. No ale różne ludzie mają priorytety w życiu i różne rzeczy 'muszą' zrobić
Czy Putin dał dzisiaj jasno do zrozumienia, że Krym, Donieck i Ługańsk to nie Rosja? Czy to będzie podstawą przyszłych rozmów pokojowych?
@Nieszkodnik: Strzyżewski pamiętam kiedyś zwrócił uwagę że w jakimś dość ważnym ruskim dokumencie państwowym gdzie są rozpisane regiony rosji, te które wymieniłeś nawet nie zostały dopisane.
@michkoPLX: A kiedy można było zakończyć konflikt? Kiedy żądania Moskwy były racjonalne i zaakceptowanie ich było w miarę logiczne? Bo oni dalej oczekują całkowitej kapitulacji a po tej kapitulacji pokoju na pewno by nie było tylko dalsze działania hybrydowe co najmniej. Już nie mówiąc o oczywistym fakcie że za rozpętanie wojny stoją i od początku stali tylko i wyłącznie rosjanie. NS2 się już prawie otwierał,
@51431e5c08c95238: Rosjanie to są znani z bycia podnóżkami mongołów a rosja z rozpadania się a nie z jakiejś wytrwałości. Wytrwali są ale tylko dlatego że samo wegetowanie w tym biednym kraju wymaga hartu ducha
@Grooveer: Genialny plan Putina. Musi wygrać odpowiedni człowiek wybory w innym kraju który chcemy zniszczyć albo toniemy a ten człowiek musi jeszcze zrobić wszystko co w jego mocy i nikt mu nie może przeszkodzić to może będzie jako tako. Wam tak się marzy ten wydumany scenariusz że nie bierzecie nawet pod uwagę tego racjonalnego i prawdopodobnego scenariusza w którym polityka USA pozostanie niezachwiana. Mózg macie onuce tak sprani tą fantastyczna
@Grooveer: Jesteś idiotą udającym intelektualistę. To wiesz, już lepiej być kacapem. To podkreślanie polskości gorzej o tobie świadczy. W ogóle wiadomo że każdy polak musi codziennie mówić że nim jest
@Pokojowa: Dla ruskiego to możliwie najlepiej wydane pieniądze z 'funduszu dobrobytu'. 30 lat odkładania żeby było na gorsze czasy dla plebsu a kupili za to irańskie drony do niszczenia ukraińskich domów. Kacapska gospodarność w pigułce. Marzy im się jakieś odbudowanie ZSRR a ostatnim razem utrzymali imperium w ryzach jakieś 50 lat. Ale teraz to wiadomo, będzie inaczej
@Mateo132: Hmm, w programowaniu na dwoje babka wróżyła. Albo zawodowi o----------e albo zajebiście zaangażowani i sumienni perfekcjoniści. Polacy zwykle są gdzieś pomiędzy z moich doświadczeń
@Wilczynski: Allegiance: Nazi Germany? Czemu nie Germany? Nazi Germany to nie jest międzynarodowo stosowana nazwa ani wtedy ani dzisiaj. Ewentualnie Third Reich. Potrafią niemaszki poukładać swój PR. Co złego to naziści z księżyca a dobre niemieckie chłopaki niewinne i pracowite
@Pokojowa: Kto to jest żołnierek? Mały żołnierz? No i nie znam liczebności SZU ale pewnie coś koło 700k do miliona czyli kobiety stanowią mniej niż 10% gdzie w przeciętnym społeczeństwie większość obywateli to kobiety (niewielka różnica ale jest). Więc albo nie oceniają według płci i tylko te pare procent się do czegokolwiek nadaje albo oceniają według płci i wolą mężczyzn. Jak ja gardzę tymi lewackimi argumentami z za przeproszeniem pipy
@majFriend: A przed chwilą czytałem komentarz że po orędziu małpy od 20-tej będzie grzany Wołyń :D No jakiś wizjoner. Może wygrzebie ten komentarz
@wwkbt: Musiałeś, nie? Bo ja to na przykład muszę pozmywać gary i wyprowadzić psa. No ale różne ludzie mają priorytety w życiu i różne rzeczy 'muszą' zrobić
@wwkbt: Ładny fafik