Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
antistar1

antistar1

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5211
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 5183
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 0
Anonim5
Anonim5
przedwczoraj, 19:53:27
  • 10
#przegryw nie idę do żadnej pracy, bo wszyscy by się ze mnie śmiali
Anonim5 - #przegryw nie idę do żadnej pracy, bo wszyscy by się ze mnie śmiali

źródło: temp_file6484963267079245602

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 15:40:21 via Android
  • 0
@Anonim5 niech pizzę rozwozi autem
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 15:48:18 via Android
  • 0
@Anonim5 a skuterem?
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 15 godz. i 20 min temu via Android
  • 0
@Anonim5 na ciecia może iść czy nie przyjmą?
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 18:39:58
  • 49
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1
Autor
15 godz. i 49 min temu via Android
  • 1
@Kulfonix @Felixu
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 15 godz. i 52 min temu
  • 5
#przegryw
Dzień dobry trukle.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadowping
shadowping
15 godz. i 44 min temu via Android
  • 0
@antistar1 dobry wieczor
  • Odpowiedz
Kulfonix
Kulfonix
wczoraj, 17:56:05
  • 6
Obiadek, mlask ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotujzwykopem #jedzzwykopem
Kulfonix - Obiadek, mlask ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotujzwyk...

źródło: IMG_3279

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 18:16:49 via Android
  • 1
@Kulfonix czy to paluszki rybne dla Oskarków 100 procent ryby czy chłopskie paluszki rybne z pysznej rybki Pangi?
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
wczoraj, 15:39:06
  • 7
skromny obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - skromny obiad chłopski

źródło: 1000010441

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 15:45:10 via Android
  • 1
@notakjakbytotalnie_ masełka niech da na chlebek boży
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 15:27:39
  • 3
#przegryw
Ciekawe czy prawiczek92 jechał tym pociągiem
@shadowping
antistar1 - #przegryw
Ciekawe czy prawiczek92 jechał tym pociągiem
@shadowping
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonim5
Anonim5
wczoraj, 15:03:21
  • 2
#przegryw prawo jazdy to jedyne co mi się udało
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 15:18:13 via Android
  • 0
@Anonim5 Ja nie posiadam. Wstyd jak cholera.
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
wczoraj, 14:09:50
  • 3
Ja nigdy nie był u divy, bo boję się HIVA ehhh it's over.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 14:11:13 via Android
  • 0
@Epiktetlol a na nuru?
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
wczoraj, 08:46:47
  • 13
Śniadanie chuopskie

#jedzenie #jedzzwykopem #sniadanie #przegryw #polskiedomy #zapiekanki
tomwick55 - Śniadanie chuopskie 

#jedzenie #jedzzwykopem #sniadanie #przegryw #polsk...

źródło: 1000033258

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 13:21:49 via Android
  • 0
@tomwick55 czemu tak późno je?
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 14:10:46 via Android
  • 0
@tomwick55 czemu nie w kołchozie dziś?
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
wczoraj, 13:35:24
  • 10
#przegryw witam serdecznie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 14:04:59 via Android
  • 0
@Anonim5 będzie dziś jadł kotlety z roztopionym serem żółtym na wierzchu i frytki z air frajera?
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
wczoraj, 13:58:56
  • 5
#przegryw #kaucja
31 itemów z kaucją znalazł, 24 oddał do butelkomatu i 12 zł dostał. 7 przyniósł na chatę. Może jeszcze potem wyjdę, bo nie obleciałem całego rejonu jak zawsze, bo mi miejsca w torbie zabrakło. Znalazłem nowe miejsce, gdzie znalazłem dziś dużo puszek w koszach, więc rozszerzam tam swoje wpływy. Stan itemów z kaucją w mieszkaniu 8.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 14:03:42 via Android
  • 0
@Felixu gdzie trzyma te butelki w mieszkaniu? Na balkonie?
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 13:46:19
  • 1
#przegryw
Uwalnianiacie nasienie w taki gorąc czy czekacie aż się trochę ochłodzi, chłopy? @Felixu wypowiedz się.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felixu
Felixu
wczoraj, 13:55:40 via Wykop
  • 0
@antistar1: Spuszczał jak wstał
  • Odpowiedz
CloudSpanner
CloudSpanner
wczoraj, 13:56:39 via Wykop
  • 1
@Felixu: mleczny start
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
wczoraj, 09:32:11
  • 11
36lat
Tyle w 2025 średni wiek kupującego M2

#nieruchomosci #przegryw #patodeweloperka #deweloperka #gownowpis
elofrytki - 36lat
Tyle w 2025 średni wiek kupującego M2 

#nieruchomosci #przegryw #p...

źródło: 099090_r0_940

Pobierz

XDDDDD

  • Wynajmuje 19.5% (15)
  • Z rodzicami 41.6% (32)
  • Na swoim 39.0% (30)

Oddanych głosów: 77

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 13:21:11 via Android
  • 0
@elofrytki rel
  • Odpowiedz
antistar1
antistar1 wczoraj, 13:11:48
  • 1
#przegryw
Co kupujecie staremu pijanemu dzisiaj? Ja czteropak i tyle w temacie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
wczoraj, 13:12:56 via Wykop
  • 2
@antistar1: nic.
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
wczoraj, 13:03:15
  • 4
Dajcie spokój z tą pogodą

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Dajcie spokój z tą pogodą

#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 wczoraj, 13:09:40 via Android
  • 0
@Zartos_Larpiarz chłop będzie w polu pracować w taki skwar?
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
przedwczoraj, 14:22:27
  • 0
nie podoba mi się kolor mebli w pokoju które kupiłam rok temu (oczywiście padłam ofiarą ładnego koloru w sklepowym oświetleniu a w normalnym jest za ciemny, chciałabym klasyczny dąb sonoma) a oprócz tego

1. nie podoba mi się to że biurko nie dochodzi do ściany, nie ma wystającego blatu i wszysko spada z boku i z tyłu, można przewiercić blat i położyć blat sonoma ale te blaty kosztują powyżej 200 zł
2. nie podoba
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1 przedwczoraj, 19:18:49 via Android
  • 0
@Zoyav przecież ty jesteś za leniwa by cokolwiek robić z tymi meblami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 20.01.2026

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking