Wpis z mikrobloga

rafal ty smieciu teraz chcesz ja zawozic na pogotowie na przeswietlenie? o 3 dni za pozno gnoju, zepsules Ewelinie ręke do konca zycia juz smieciu i oby ciee wyrzuty sumienia do konca zycia zjadaly, chociaz w sumie to ty nie masz sumienia smieciu
#papasmerfik
  • 13
  • Odpowiedz
@Marek_Mostowiak: to ze bronisz tego szmaciarza to nie przywroci Ewelinie sprawnosci w rece, bedzie juz kaleka do konca zycia przez tego szmaciaza rafalka i wypisuj sobie co tylko chcesz ale on karma go dojedzie 3847 razy bardziej za to wszystko
  • Odpowiedz
@FeeE: ty sie lecz, zaorales to ty samego siebie pokazujac wlasnie ze jestes niczym sie nie roznisz od smerfika, a twoje iq jest na poziomie 30, dobrze wiesz ze ci ludzie to alkocholicy w dodatku po tylu latach zyjacy na ulicy maja zupelnie zatarty sposób myslenia, faktów i konsekwencji, sa nieporadni i nie zdaja sobie sprawy z wielu rzeczy, a ten szmaciarz smerfik doskonale o tym wie wiec to wykorzystuje. Jakos
  • Odpowiedz
@notakk: tak jaj @Ceglak4 napisal to jest Twoja wina bo widzac problem nie zglosiles tego do odpowiednich sluzb. Jestes wspolwinny jej krzywdy! Kompletnie nic nie zrobiles aby tej chorej, niepełnosprawnej, śmierdzącej, zaszczanej menelicy pomoc. Przecież mogles oplacic jej leczenie a nawet mozesz w dalszym ciagu to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skoro otrzymała od szpitala Fa, opłać ją ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co
  • Odpowiedz
@FeeE: debilu to nie u mnie pod dachem byla i to nie ja wykorzystuje ja do zarobienia 100k i to nie ja traktuje ja jak maszynke do robienia kasy, szkoda sekunde czasu na ciebie tracic bo twoj mozg jest tak ograniczony ze niepelnosmprawne dziecko z downem rozumie wiecej z zycia niz ty tak że BYE, zyj sobie w tym swoim maluskim zaslepionym swiecie, nic nie zmieniaa faktow ktore są takie ze
  • Odpowiedz
@notakk: jezeli wiesz o przestępstwie a nie informujesz odpowiednich sluzb to jestes wspolwinny tegoż przestępstwa. Chyba zatkało kakao, co? Przeciez twoj maly mozg tego nie ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
skad wiesz ze nie poinformowałem? zatkalo kakao, co? a teraz wiadomosc do ciebie - jezeli wiesz o przestępstwie a nie informujesz odpowiednich sluzb to jestes wspolwinny tegoż przestępstwa. Zatkało kakao ponownie co? generalnie to orasz sam siebie w kazdej bzdurze ktora wypisujesz na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz serio koncze te dyspute bo z kims kto ma iq rowne 30 to nie sposob dyskutowac, nic i
  • Odpowiedz
@notakk: dziecko, ja nie widze zadnego przestepstwa na transmisjach ćpuna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bezdomni zule siedza i pija, leja gdzie popadnie i awanturuja sie w wynajętym mieszkaniu przez cpuna. Gdzie tu przestepstwo? Chyba w twojej chorej glowie :]
  • Odpowiedz