@Valentino_Costa: yy żeby pokazać że nic co dzieje się w Polsce nie ma znaczenia... Samozaoranie lvl expert, obejrzałem pół minuty i natłok argumentów mnie przerósł
@piimatykki: No i o to chodzi, nawiązuje że byłby dumny z tego że sami sobie chcemy takie prawo wprowadzić za pomocą ludzi podwładnych zamordyzmowi dzisiejszych czasów. Hitler domagał się aborcji Słowian, a teraz sami się tego domagają.
@justypl: a ja nie mówię, że ten wyrok jest zajebisty. Jeszcze zrozumiem wymuszenie urodzenia dziecka zespołu Downa, ale to już faktycznie przesada. Jednak jestem przeciwny postulatom lewicy które tylko czekali żeby wystosować
@piimatykki: no ten x to mówię tak bardzo bardzo dawno. I porównuje do pokolenia z. Nie sądzisz chyba że różnica jest minimalna? Mi się wszystko rozchodzi o pokolenie z. Dzieje się 3 wojna światowa, zawładnięcie młodym pokoleniem gdzie wychowuje ich pokolenie X/Y, które daje za dużo luzu, którego nie mieli i kończy to się tragicznie. Zastanawiało cię kiedyś nazewnictwo? Dlaczego teraz jest Z? Ostatnia litera alfabetu, która jest kluczem rewolucji
@syn_kolezanki_twojej_starej: wiesz dlaczego? Bo nie mieli progu wyborczego i zobaczyli w wynikach wyborów że ich elektoraty się dodają. Tam gdzie nie było wolnosci, narodowcy zyskali najwięcej głosów ze wszystkich województw. Tam gdzie nie było narodowców, wolność uzyskała najwięcej. Mentzen o tym mówił, po analizie zamówionej przez nich uznało ze muszą się rozrosnąć
Nie może być normalnie XDD Zawsze mnie wkurza na wykopie biadolenie na baby, ale ta Lemparciara i te lewicowe frustratki wszystko zjebią (pardon za łacinę). Głupie baby. Głupie i nadęte. Zbrzydnie wszelkim ludziom ten protest, bo zwyczajnie wstyd stać pod jednym szyldem z ludźmi, którzy nie wyrośli z sposobu rozstrzygania sojuszy metodą - palec pod budke, kto jest z nami bo inaczej won. Wulgaryzmy dało się przełknąć. Dało się przełknąć wpadki wandalizmu,
Na wykopie zdziwienie, że po zerwaniu kompromisu protestujące nie bedą chciały do niego wracać xD Gdy podpisujesz zawieszenie broni z przeciwnikiem, a ten atakuje cię w środku nocy, to więcej nie popełniasz tego błędu. Prawda jest taka, że PiS nie ugnie się przed żadnymi protestami i czeka nas 3 lata zakazu aborcji, ale to daje możliwość, że presja społeczna na następną władzę będzie tak duża, że zalegalizują ją w pełni.
@storyfag: ciężko stwierdzić, wszystko zależy od tego jak rozłożą się głosy na Hołownia-PO Jak rozłożą się np 42-23-15-12-5-3 to jest 1 mandat więcej dla PiSu, 3 lata naprzód to wróżenie z fusów, ale trzeba pamiętać że emerytów przybywa.
Profil straży narodowej powstał 26 października (3 dni temu), a 4 dni po wydaniu orzeczenia TK. Już mają logo, oprawę graficzną, własne konto i bohaterów w postaci m.in. Sumlińskiego
@Janusz_Sportu: Lewica też już wszystko przyszykowane miała, chwilę po wyroku już miały stroje z tego serialu, którego nazwy nie pamiętam. Tylko czekały w szafach
Potężny pożar wybuchł w 33-piętrowym wieżowcu w mieście Ulsan w Korei Południowej. Niemal cały budynek, w skład którego wchodzi między innymi 136 mieszkań, stanął w płomieniach. Jest co najmniej 26 osób rannych.
@Marathora: a więc mamy 11000 litrów paliwa i kilkaset tysięcy kilogramów stali na piętro absorbującej ciepło oraz 1,5 miliona kg betonu. Serio?
44 MJ/kg wartość opałowa Lekki Beton 800 J/ stopień Stal 450 J/ stopień policz sobie o ile by wzrosła temperatura w założeniu że powstał szczelny basen
@nomysza6666: zjaralem jakieś 0.8, pozostałość czeka na ten ostatni raz, jak Jowisz wejdzie w koniunkcję 0 stopni z uranem. Jakoś w listopadzie. Już wszystko co miałem wiedzieć poznałem, czas na połączenie
Jakie zioła dadzą mi szamański odlot oprócz zioła? Niebieski lotos? Kava kava? Bardziej szukam czegoś do miksu ale jak ktoś poleci coś fajnego solo to też będzie spoko #vapcap
Wjechał pramiracetam wyczekiwany od miesiąca, stestowalem smak bo kiedyś kolega mi dał i to na pewno to. Ktoś wie jaką ilość trzeba sobie dać pod język żeby zadziałało jak 250mg doustnie? #nootropy
Zamówiłem z Francji w najgorszym możliwym czasie, paczka od 17 dni w niewiadomym miejscu. Potrzebuję czegoś co zadziała tak zajebiście jak pramiracetam, myślałem nad stackiem idry-21 i coluracetamu bo ma podobny opis do pramirka, ewentualnie z aniracetamem lub wychodząc poza racetamy prl-8-53 Ktoś testował? #nootropy
@Simon3D: Testowałem PRL i działa tak jak to opisują tylko nie tak mocno jak niektórzy twierdzą, przynajmniej na mnie. Jakiś tam focus jest ale modafinil to to nie jest.
Ma ktoś doświadczenia z #laposte ? Nadanie 13.03, dopiero 17.03 stwierdzili ze jest u nich i tracking znowu leży. Czy tracking żabojadów jest tak bezużyteczny? #poczta #francja
Samozaoranie lvl expert, obejrzałem pół minuty i natłok argumentów mnie przerósł