Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Simon3D

Simon3D

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1739
  • Znaleziska 45
  • Mikroblog 1694
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
Valentino_Costa
Valentino_Costa
29.10.2020, 20:56:21
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 30.10.2020, 02:49:30
  • 5
@Valentino_Costa: yy żeby pokazać że nic co dzieje się w Polsce nie ma znaczenia...
Samozaoranie lvl expert, obejrzałem pół minuty i natłok argumentów mnie przerósł
  • Odpowiedz
G.....e
konto usunięte 29.10.2020, 23:44:07
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 30.10.2020, 02:44:51
  • 1
@mmmmmmmmmmmmmm: mylisz kolejnosc. Wyszli sami przed Jarkiem
  • Odpowiedz
l.....w
l.....w
konto usunięte 29.10.2020, 18:07:32
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:19:26
  • 1
@lupaczkokosow: Hitler i Stalin są dumni
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:54:27
  • 0
@piimatykki: w Niemczech może i tak, po co zabijać swoich, 9 marca 1943, sprawdź co oznacza ta data.
A Stalin 1920
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 19:06:49
  • 0
@piimatykki:
No i o to chodzi, nawiązuje że byłby dumny z tego że sami sobie chcemy takie prawo wprowadzić za pomocą ludzi podwładnych zamordyzmowi dzisiejszych czasów.
Hitler domagał się aborcji Słowian, a teraz sami się tego domagają.
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 19:12:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 19:14:18
  • 1
@justypl: a ja nie mówię, że ten wyrok jest zajebisty. Jeszcze zrozumiem wymuszenie urodzenia dziecka zespołu Downa, ale to już faktycznie przesada. Jednak jestem przeciwny postulatom lewicy które tylko czekali żeby wystosować
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 19:15:13
  • 0
@piimatykki: jednolitość, zajebiście, patrz wyżej komentarz nie do Ciebie
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 19:22:29
  • 0
@piimatykki: no ten x to mówię tak bardzo bardzo dawno. I porównuje do pokolenia z.
Nie sądzisz chyba że różnica jest minimalna? Mi się wszystko rozchodzi o pokolenie z. Dzieje się 3 wojna światowa, zawładnięcie młodym pokoleniem gdzie wychowuje ich pokolenie X/Y, które daje za dużo luzu, którego nie mieli i kończy to się tragicznie.
Zastanawiało cię kiedyś nazewnictwo? Dlaczego teraz jest Z? Ostatnia litera alfabetu, która jest kluczem rewolucji
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 20:44:18
  • 0
@piimatykki: a może jesteś ślepy?
  • Odpowiedz
I.....o
I.....o
konto usunięte 29.10.2020, 15:58:40
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 20:40:32
  • 1
@Janusz_Rekina: chodziło mi o podatek dla spółek komandytowych i zniesienie ulgi abolicyjnej.
Jakieś 100-150k
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 20:42:45
  • 1
@syn_kolezanki_twojej_starej: wiesz dlaczego? Bo nie mieli progu wyborczego i zobaczyli w wynikach wyborów że ich elektoraty się dodają. Tam gdzie nie było wolnosci, narodowcy zyskali najwięcej głosów ze wszystkich województw. Tam gdzie nie było narodowców, wolność uzyskała najwięcej.
Mentzen o tym mówił, po analizie zamówionej przez nich uznało ze muszą się rozrosnąć
  • Odpowiedz
Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
29.10.2020, 18:04:58 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:24:14
  • 0
@Niewiemja: jo, ale jak dodasz do tego odległości protestujących to już istnieje. Jeszcze każdy z nich krzyczy
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:57:12
  • 0
@Niewiemja: czymś oddychają, maski nie dają bezpieczeństwa wdychajacego i nie zatrzymują wrzasków
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 20:39:08
  • 0
@Niewiemja: https://youtu.be/DNeYfUTA11s

Pierwsze to mówienie, drugie to kaszel. Musisz wziąć coś pomiędzy dla okrzyków
  • Odpowiedz
Levieush
Levieush
29.10.2020, 18:09:55
  • 95
Nie może być normalnie XDD Zawsze mnie wkurza na wykopie biadolenie na baby, ale ta Lemparciara i te lewicowe frustratki wszystko zjebią (pardon za łacinę). Głupie baby. Głupie i nadęte. Zbrzydnie wszelkim ludziom ten protest, bo zwyczajnie wstyd stać pod jednym szyldem z ludźmi, którzy nie wyrośli z sposobu rozstrzygania sojuszy metodą - palec pod budke, kto jest z nami bo inaczej won.
Wulgaryzmy dało się przełknąć.
Dało się przełknąć wpadki wandalizmu,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:13:26
  • 0
@KapiBara1337: gwarantuje ci że ich to nie wzruszy
  • Odpowiedz
kezioezio
kezioezio
29.10.2020, 16:01:14 via iOS
  • 541
Na wykopie zdziwienie, że po zerwaniu kompromisu protestujące nie bedą chciały do niego wracać xD Gdy podpisujesz zawieszenie broni z przeciwnikiem, a ten atakuje cię w środku nocy, to więcej nie popełniasz tego błędu. Prawda jest taka, że PiS nie ugnie się przed żadnymi protestami i czeka nas 3 lata zakazu aborcji, ale to daje możliwość, że presja społeczna na następną władzę będzie tak duża, że zalegalizują ją w pełni.

#neuropa
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:02:14
  • 1
@storyfag: ciężko stwierdzić, wszystko zależy od tego jak rozłożą się głosy na Hołownia-PO
Jak rozłożą się np 42-23-15-12-5-3 to jest 1 mandat więcej dla PiSu, 3 lata naprzód to wróżenie z fusów, ale trzeba pamiętać że emerytów przybywa.
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 18:03:24
  • 1
Należy też pamiętać o możliwym rozłamie PO jeżeli partia skręci za bardzo w lewo.
  • Odpowiedz
J.....u
J.....u
konto usunięte 29.10.2020, 16:28:57
  • 7
Profil straży narodowej powstał 26 października (3 dni temu), a 4 dni po wydaniu orzeczenia TK.
Już mają logo, oprawę graficzną, własne konto i bohaterów w postaci m.in. Sumlińskiego

Całkowity przypadek i inicjatywa społeczna
https://www.facebook.com/straznarodowaPL/
#protest
J.....u - Profil straży narodowej powstał 26 października (3 dni temu), a 4 dni po wy...

źródło: comment_1603988837Y69aibnWefm2FL2mgnxTM6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 29.10.2020, 16:33:52
  • 0
@Janusz_Sportu: Lewica też już wszystko przyszykowane miała, chwilę po wyroku już miały stroje z tego serialu, którego nazwy nie pamiętam. Tylko czekały w szafach
  • Odpowiedz

401

Płonący wieżowiec. Przerażające zdjęcia z Korei Południowej [VIDEO]

Płonący wieżowiec. Przerażające zdjęcia z Korei Południowej [VIDEO]

Potężny pożar wybuchł w 33-piętrowym wieżowcu w mieście Ulsan w Korei Południowej. Niemal cały budynek, w skład którego wchodzi między innymi 136 mieszkań, stanął w płomieniach. Jest co najmniej 26 osób rannych.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 08.10.2020, 17:34:00
  • 153
  • #
    swiat
  • #
    korea
  • #
    wiezowce
  • #
    budownictwo
  • #
    architektura
  • #
    bezpieczenstwo
Simon3D
Simon3D 18.10.2020, 15:47:41
  • 0
@Marathora: a więc mamy 11000 litrów paliwa i kilkaset tysięcy kilogramów stali na piętro absorbującej ciepło oraz 1,5 miliona kg betonu. Serio?

44 MJ/kg wartość opałowa
Lekki Beton 800 J/ stopień
Stal 450 J/ stopień
policz sobie o ile by wzrosła temperatura w założeniu że powstał szczelny basen
Simon3D
Simon3D 04.08.2020, 17:38:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nomysza6666
nomysza6666
04.08.2020, 18:29:38
  • 0
@Simon3D: Szymek zacznij wapowac hehuane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D
Autor
04.08.2020, 18:53:13
  • 0
@nomysza6666: zjaralem jakieś 0.8, pozostałość czeka na ten ostatni raz, jak Jowisz wejdzie w koniunkcję 0 stopni z uranem. Jakoś w listopadzie. Już wszystko co miałem wiedzieć poznałem, czas na połączenie
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 23.07.2020, 22:53:48
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssehflodur
ssehflodur
23.07.2020, 22:58:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simon3D: tylko wapo
  • Odpowiedz
ziemniag
ziemniag
24.07.2020, 00:21:13 via Android
  • 0
@Simon3D czasem tak jest. Zależy od odmiany i samopoczucia.
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 22.07.2020, 17:05:48
  • 0
Próbował ktoś waporyzowac chmiel obok zioła?
Ponoć może leczyć alzheimera więc może ma potencjał ochronny?
#wykopjointclub
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Medyc
Medyc
22.07.2020, 19:16:32 via Android
  • 0
@Simon3D zgaduje że smakuje okropnie
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 22.07.2020, 16:18:36
  • 1
Jakie zioła dadzą mi szamański odlot oprócz zioła? Niebieski lotos? Kava kava?
Bardziej szukam czegoś do miksu ale jak ktoś poleci coś fajnego solo to też będzie spoko
#vapcap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 17.04.2020, 16:48:39
  • 0
Wjechał pramiracetam wyczekiwany od miesiąca, stestowalem smak bo kiedyś kolega mi dał i to na pewno to. Ktoś wie jaką ilość trzeba sobie dać pod język żeby zadziałało jak 250mg doustnie?
#nootropy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fasttaker
fasttaker
17.04.2020, 17:05:08 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

fasttaker
fasttaker
17.04.2020, 17:06:29 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Simon3D
Simon3D 01.04.2020, 01:59:33
  • 0
Stackował ktoś idra, prl, noopept/silny racetam?
#nootropy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Borntobefit
Borntobefit
02.04.2020, 21:51:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simon3D: Słuchałem Kiedyś Gangsta Rapu ale tych nie znam.
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 29.03.2020, 22:39:00
  • 0
Zamówiłem z Francji w najgorszym możliwym czasie, paczka od 17 dni w niewiadomym miejscu. Potrzebuję czegoś co zadziała tak zajebiście jak pramiracetam, myślałem nad stackiem idry-21 i coluracetamu bo ma podobny opis do pramirka, ewentualnie z aniracetamem lub wychodząc poza racetamy prl-8-53 Ktoś testował?
#nootropy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....o
P.....o
konto usunięte 29.03.2020, 22:59:00
  • 0
@Simon3D: Testowałem PRL i działa tak jak to opisują tylko nie tak mocno jak niektórzy twierdzą, przynajmniej na mnie. Jakiś tam focus jest ale modafinil to to nie jest.
  • Odpowiedz
Simon3D
Simon3D 20.03.2020, 19:44:53
  • 0
Ma ktoś doświadczenia z #laposte ? Nadanie 13.03, dopiero 17.03 stwierdzili ze jest u nich i tracking znowu leży. Czy tracking żabojadów jest tak bezużyteczny?
#poczta #francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 15.01.2020, 17:00:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simon3D
Simon3D 10.01.2020, 18:32:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....i
l.....i
konto usunięte 10.01.2020, 18:36:21
  • 0
@Simon3D: jeszcze nidawno działała cebulka
  • Odpowiedz
s.....p
s.....p
konto usunięte 29.01.2020, 07:04:48 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
  • Strona 8 z 16
  • >

Szymon

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.04.2022

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.09.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking