Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandyBobandy

RandyBobandy

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33004
  • Znaleziska 7137
  • Mikroblog 25867
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 42
oxymirek
oxymirek
12.04.2026, 18:11:42
  • 2
Jezus Maria... #wegry wiem że dopiero 1.3% ale i tak przerażające
oxymirek - Jezus Maria... #wegry wiem że dopiero 1.3% ale i tak przerażające

źródło: 1000020154

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 12.04.2026, 18:13:56 via Wypiek
  • 0
@oxymirek Nie zesraj się.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 11.04.2026, 00:17:04
  • 4
Powinni im byli dać wędki, żeby się nie nudzili w czasie czekania na ratunek.
#artemis
RandyBobandy - Powinni im byli dać wędki, żeby się nie nudzili w czasie czekania na r...

źródło: 174ad479-4ae1-4ddb-86f1-6aa0eafa5934

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mufi
Mufi
11.04.2026, 00:11:19
  • 8
Naukowcy latają w kosmos i wracają a fanatycy religijni się mordują jakie to p------e.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 11.04.2026, 00:14:35 via Wykop
  • 0
@Mufi: Na pokładzie Oriona jest kreacjonista, więc nie zdziwię się, jeśli powie, że wrócili tylko dzięki bogu xd
  • Odpowiedz
Pasterz30
Pasterz30
11.04.2026, 00:07:04
  • 6
Ja j---e jakie to jest stresujace. Od 70 lat te same prymitywne technologie i czlowiek musi sie stresowac. Niech juz wymysla cos lepszego bo troche obciach. Star Treka nie ogladali?

#nasa #artemis #kosmos #astronomia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 11.04.2026, 00:10:10 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: Może być ciężko, bo nie da się z kosmosu wrócić z małą prędkością.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 11.04.2026, 00:00:49
  • 13
Żółciutka plazma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#artemis
RandyBobandy - Żółciutka plazma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#artemis

źródło: a93078a1-30dc-4b53-934a-cab5d47ab00f

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ilovebritneyspears1
Ilovebritneyspears1
11.04.2026, 00:01:36 via iOS
  • 1
@RandyBobandy: żułta
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
11.04.2026, 00:02:31 via Wykop
  • 1
@Ilovebritneyspears1: No właśnie xd
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 10.04.2026, 14:18:26
  • 1
Ach te prawicowe wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.bbc.co.uk/news/articles/cn4vdnr8knjo
#bekazprawakow #prawica #lgbt #lgbtqwerty
RandyBobandy - Ach te prawicowe wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.bbc.co.uk/news/artic...

źródło: Screenshot 2026-04-10 at 15-16-17 German transgender far-right extremist arrested in Czech Republic - BBC News

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
11.04.2026, 09:08:09 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: W tym wypadku to chyba bardziej powodem jest schizofrenia a nie dysforia płciowa bo w przeszłości ta osoba atakowała LGBT i odwalała dziwne akcje więc dziwne że tak jej się odwidziało
  • Odpowiedz

628

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym wywiadzie Wojewódzkiego ze Stanowskim!

Fundacja Kisiela składa skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nie jest to akt partyjny ani światopoglądowy. Jest to akt przekonania, że merytoryczna, transparentna debata publiczna jest możliwa tylko wtedy, gdy kłamstwo ma cenę.

PiotrSter
z
piotrsterkowski.pl
dodany: 10.04.2026, 07:31:33
  • 129
  • #
    wojewodzki
  • #
    stanowski
  • #
    tvn
  • #
    onet
  • #
    media
  • #
    dziennikarstwo
RandyBobandy
RandyBobandy 10.04.2026, 12:33:22 via Wykop
  • -4
Jakoś mnie nie dziwi, że ta "fundacja" rzuciła się do obrony człowieka, który w swoich mediach wybiela wizerunek ruskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RandyBobandy - Jakoś mnie nie dziwi, że ta "fundacja" rzuciła się do obrony człowieka...

źródło: Screenshot 2026-04-10 at 13-32-03 Fundacja Kisiela przeprasza Bogdana Rymanowskiego za wykorzystanie jego wizerunku - Press.pl - najnowsze informacje z branży medialnej marketingowej reklamowej i public relations

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Mówią, że to "rząd światowy". Sikorski na tajnym spotkaniu w USA

Mówią, że to "rząd światowy". Sikorski na tajnym spotkaniu w USA

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski weźmie udział w 72. spotkaniu Grupy Bilderberg, które dziś rozpoczyna się w Waszyngtonie. To prestiżowe, choć owiane tajemnicą forum, od lat przyciąga uwagę zarówno światowych liderów, jak i zwolenników teorii spiskowych. W rzeczywistości - jak podkreś

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 09.04.2026, 17:44:54
  • 12
  • #
    usa
  • #
    grupabilderberg
  • #
    rzadswiatowy
  • #
    sikorski
  • #
    polityka
RandyBobandy
RandyBobandy 09.04.2026, 18:02:42 via Wykop
  • 1
Mówią


Szury.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

180

Załoga Artemis II tuż przed utratą łączności mówi o Chrystusie

Załoga Artemis II tuż przed utratą łączności mówi o Chrystusie

Na kilkadziesiąt minut przed planowaną utratą łączności z Ziemią, gdy statek misji Artemis II znalazł się po niewidocznej stronie Księżyca, czwórka astronautów skierowała do świata zaskakujący przekaz mówiący bezpośrednio o Jezusie Chrystusie.

Hyrieus
z
misyjne.pl
dodany: 07.04.2026, 17:57:26
  • 181
  • #
    religia
  • #
    kosciol
  • #
    krk
  • #
    wiara
  • #
    artemis
  • #
    artemis2
RandyBobandy
RandyBobandy 07.04.2026, 18:27:36 via Wykop
  • -24
Nie mogli znaleźć czworo inteligentnych ludzi do tej misji? Wcześniej jeden gadał, że Ziemie została dla nas stworzona xD
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 07.04.2026, 18:47:07 via Wypiek
  • -1
@WujekDoggi Nie kwestionuję ich kwalifikacji, ale polecieć w kosmos żeby pieprzyć jakieś kreacjonistyczne bzdury to niezły cringe.
RandyBobandy
RandyBobandy 07.04.2026, 19:16:34 via Wykop
  • -4
@kotas_przesmiewca: Jeśli NASA wybrała do misji ludzi według klucza fanatyczno-religijnego, to za dobrze to o nich nie świadczy.
Ale cóż, taki urok USA, coraz szybciej staczającego się w odmęty religijnego obłędu.
RandyBobandy
RandyBobandy 08.04.2026, 13:28:57 via Wypiek
  • -2
@malyalewarjat Wyżerają ludziom mózgi.

@Trapezous Materia nie składa się z "kulek" gdybyś nie skończył edukacji na szkołe podstawowej, to byś się o tym dowiedział.

255

Tu kobiety kopią złoto z niemowlętami przy biodrze

Tu kobiety kopią złoto z niemowlętami przy biodrze

Podziemne kopalnie złota w Ameryce Południowej, gdzie nielegalne wydobycie niszczy środowisko i napędza lokalne grupy przestępcze. Reporterzy pokazują realia pracy górników, degradację lasów i wpływ całego procederu na społeczności żyjące wokół złotonośnych terenów.

Nick7C5
z
national-geographic.pl
dodany: 06.04.2026, 20:47:55
  • 74
  • #
    zloto
  • #
    kopalnie
  • #
    amerykapoludniowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    ghana
RandyBobandy
RandyBobandy 08.04.2026, 12:21:01 via Wypiek
  • -3
Raj konfiarstwa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Co dokładnie widać na zdjęciu Ziemi z misji Artemis 2?

Co dokładnie widać na zdjęciu Ziemi z misji Artemis 2?

Słynne już zdjęcie Ziemi z kapsuły Orion zrobione podczas misji Artemis 2. Co właściwie na nim widać i czy uda mi się dobrze rozszyfrować wszystkie elementy?

Pannoramix
z
youtube.com
dodany: 07.04.2026, 17:08:19
  • 4
  • #
    artemis
  • #
    motyliglobus
  • #
    geografia
  • #
    mapy
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
RandyBobandy
RandyBobandy 07.04.2026, 18:29:10 via Wykop
  • -3
@Pannoramix: Oceany, kontynenty i chmury. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

514

Niemcy. Otwierają się świątynie i meczety, zamykają kościoły

Niemcy. Otwierają się świątynie i meczety, zamykają kościoły

W Niemczech zamykane są kolejne kościoły chrześcijańskie. W zamian powstaje coraz więcej innych obiektów sakralnych.

darosoldier
z
dw.com
dodany: 06.04.2026, 08:01:02
  • 117
  • #
    niemcy
  • #
    islam
  • #
    imigranci
  • #
    religia
  • #
    europa
  • #
    terroryzm
RandyBobandy
RandyBobandy 06.04.2026, 16:32:37 via Wykop
  • -5
A jak p0lactwo pobudowało swoje kościoły w UK, to was już tak nie boli, hipokryci wstrętni xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 04.04.2026, 23:10:43
  • 6
Nie wiem czy wcześniej to strimowali, bo nie oglądam 24/7, ale jest teraz live z wnętrza oriona.
https://www.youtube.com/watch?v=NTSSZCWDCLY
#artemis #kosmos
RandyBobandy - Nie wiem czy wcześniej to strimowali, bo nie oglądam 24/7, ale jest te...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
04.04.2026, 23:17:52 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: haha tak, mieli wycelować jakąś część kapsuły w stronę słońca chyba, żeby się roztopiło czy coś :D. Teraz coś powiedzieli, że będą robić jakieś zdjęcia
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
04.04.2026, 23:28:26 via Wykop
  • 1
@serio_serio: noo, ale jakieś 2,5 h temu były wywiady.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 03.04.2026, 08:41:39
  • 2
https://x.com/i/status/2039775713331482867
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 02.04.2026, 19:14:13
  • 1
#heheszki xd
https://www.instagram.com/reel/DWg0uedChgd/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
RandyBobandy - #heheszki xd
https://www.instagram.com/reel/DWg0uedChgd/?utmsource=igw...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

380

Linux pokonuje Windowsa w grach. CachyOS i Proton pokazują siłę

Linux pokonuje Windowsa w grach. CachyOS i Proton pokazują siłę

Przez lata wybór dla graczy był prosty. Windows 11 dominował bez większej konkurencji, a Linux pozostawał rozwiązaniem dla osób z różnych powodów idących pod prąd, technicznych, bądź eskperymentatorów. Najnowsze testy wydajności pokazują jednak, że Linux ma coraz mniej powodów do kompleksów

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 02.04.2026, 10:23:21
  • 179
  • #
    linux
  • #
    cachyos
  • #
    windows
  • #
    gry
  • #
    proton
  • #
    opensource
RandyBobandy
RandyBobandy 02.04.2026, 16:23:03 via Wykop
  • -13
Linuksiarze gorsi niż weganie xd
RandyBobandy - Linuksiarze gorsi niż weganie xd

źródło: b55284e4c034d4f478b4c6633f1e279e

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 616
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
RandyBobandy
RandyBobandy 01.04.2026, 18:44:58 via Wykop
  • 1
Umów należy przestrzegać.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 02.04.2026, 00:02:11 via Wykop
  • 0
@argonauta1000: Wolałbyś, żeby Ci pracodawca nie musiał płacić, kiedy nie ma na to ochoty?
RandyBobandy
RandyBobandy 02.04.2026, 00:45:26 via Wykop
  • 0
@argonauta1000: Napisałeś "niestety" xD
RandyBobandy
RandyBobandy 01.04.2026, 04:08:58
  • 3
Taki wasz obraz , ćpuny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.reddit.com/r/Damnthatsinteresting/s/I195yEsC0k
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
01.04.2026, 04:33:14 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: ale co to za g---o
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
01.04.2026, 14:16:37 via Wypiek
  • 3
@Adorator Film z 36 roku oszczegający przed marihujanistami.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 31.03.2026, 20:46:15
  • 3
Niby fajnie że przegrali, ale wolałbym, aby skompromitowali się na mundialu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fkyt
Fkyt
Fkyt
31.03.2026, 20:50:32 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: nawet najwięksi antyfani tej reprezentacji mieli tak jak Ty, ja wierzyłem (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
31.03.2026, 20:57:52 via Wykop
  • 1
@ubijakitopiel: Kilka baniek to mała cena za dobre memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fkyt (╥﹏╥)(╥﹏╥)(╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 24
  • Strona 11 z 24
  • >

Randy Bobandy

  • Sunnyville

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking